Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Jap, prvi kilometri so padli. 99 jih je blo točno. 30% časa pojma nimam kje sem se vozil, pa še kr nekej čist novih poti. 3x sem trufu slepo ulco. Na Ridah ni blo nobenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start sezone v Celju pri hotelu Faraon skrajno uspešno. Pa dvakrat sem šel na Trojane spremljat folk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi kilometri letos vodijo v Celje,pa potem še en krog okoli in je 155 km tu. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo jo začel :yes: moto sezono namreč.....

Štart 1.1.2013 ob 9.00h do MarkaII ,zatem pa na zbirno mesto Trojane kjer so že bli zbrani Dr_Jakob,Črtica.ELO,Janez123 in ostali....ki so bli že vsi mastni od krofkov ;)

DSC03686.JPG

Takle smo meli v Celju...

DSC03690.JPG

To je pa lovec na scooteraše :P

DSC03688.JPG

Tako smo se pa že za drug let dobrikali božičkom...... :lol:

DSC03693.JPG

170km prvi dan novega leta,začel se je :010

svaka čast mene zebe
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo tudi mi žačeli novo sezono.S kratkim izletom po Krasu in Vipavski dolini sva naredila krasnih 140 km pri neverjetnih 16° C .

post-28280-0-89786800-1357403257_thumb.jpg

v ozadju biser Krasa - Štanjel

post-28280-0-64701300-1357403345_thumb.jpg

kratek obisk dvorca Zemono (izredno prijazno osebje v gostilni pri Lojzetu,kjer imajo božanske sladice in čudovit ambient- priporočam)

post-28280-0-27986500-1357403596_thumb.jpg

notranjost gostilne

post-28280-0-70042100-1357403735_thumb.jpg

dvorec od zunaj

post-28280-0-29427500-1357403857_thumb.jpg

v ozadju Nanoška planota

sta bila opažena , ko sta jo mahala po bistriški dolini, skoraj bi šel za vama, ker je Mia sigurno v kovčku kaj dobrega s seboj peljala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud jaz sem se mal dričkal dons,mal terena mal magistralke in mal AC :)

Zjutri sem se v Kočevju dobil z Firbcem na kavi,bmflarski posli :P

Sproti sem šel mal obujat spomine na otroška leta ko smo čofotali v Rudniškem jezeru :010

Iz Kočevja sem jo mahnil na Cerkniško jezero,kjer sem imel stare starše in sem v otroških letih prav tako čofotal ^_^ še dobr,da nisem dobil plavalne kožice :P

Iz Cerknice mim Rid ,Postojne in proti Nanosu.......ma mi ni žilca dala mira,da bi mogu mal gor k antenam pogledat B) ko sem nazadnje rinu v pol metra snega pred kočo so me ljudje gledal ko.... :whistle: ......prebil pa sem se :hooray:

DSC03703.JPG

Pa ne me spraševat kje je sneg,sm pozabu sliknt k sm se zariu do tanka pred kočo :blink: .....

Krenu sem še prot Vikiju,kjer sem si reku,da si privoščim malico ,ki mi jo je ljubeče pripravila moja najdražja. Za gor in dol iz Nanosa pa nisem šparal bencina in v top case je od malice ,ko sem se pri Vikiju ustavil ostalo tole,no biftek sem že kar iz kovčka z žličko postrgal :slap:

DSC03705.JPG

Zgleda da bomo cel dan ob naslednjem sončnem dnevu pral ne pa vozil.... :surrender:

DSC03707.JPG

DSC03708.JPG

Nabral se je slabih 400km in par kmečkih potez :P :lol:

Evo, čim ga nimam na očeh , pa tale moj pob čist podivja, pol mamo pa takele, moram prav pazit nanj, ker drugače .. :) , ni kaj krasno izkoriščate pogoje za izlete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grosuplje - Kočevje - Dvor - Grosuplje

Lustnih 100paneki km.

0 zdrsov, 0 debilov v kantah, 0 motoristov.

Zaključek: fajn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šonček je posijal...sm kwakija nism prot ridam nažgal :P

post-18923-0-03170700-1357916967_thumb.jpg

He he he . . . . .Ata Osa je pa yamaho po ridah in po poučku žgal! :OK::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na hitr po šihtu do kopra in nazaj prijetnih 150km...sam cesta pa res 70posto mokra,..ampak sem vseglih lepo peljala,..srečala pa še enga motorista kok pk kt rakovčana,aja pa enga enduraša na vrhu kala

post-265-0-13217600-1357927046_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa kratka furca LJ - Zbilje - LJ .. pa še malo po LJ ... cca 50 km ... malo mrz, ampak se mi je skoz smejalo :D

:010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kmet2 pa osa rider mata chick fight. :lol:

maš prav, evo slike: (kmet ma rdečo kapco, da ju naute slučajno zamenjali)

post-18923-0-30485700-1358955165_thumb.jpg

 

 

tole je pa od danes-sam da vas mučim :P

 

post-18923-0-27751000-1358955245_thumb.jpg

 

post-18923-0-02662400-1358955279_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me kolega s katerim imava skupaj motor v garaži, pokliče če pridem do garaže, da mal lubice zakurblava in pobožava... ja itak, sam še iz postlje se vržem in sem tam... pridem, njegov motor že laufa, pogledam v nebo, nikjer nobenega oblačka... ja itak, stari,  greva sam na eno kavo no??? :D no dej.... narediva prve letošnje kilometre, zapeljeva se na kufe in uživava... kar naenkrat pa še en motor... res da slabo vidim na daleč, ampak Mausa pač ne moreš zgrešit, s tisto pederušo okoli pasu :P  sem mu dau za eno švoh kaFu, je rekel da se je za nama z avtom pelu in da je vedu kam greva na kufe, tko da je mogu še on pridt... lepo od tebe Maus, sam bi blo lepš če bi še plaču :P  zelo malo kilometrov, ampak veliko užitkov, spet po dolgem času na motorju...

 

lp, mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!