Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Jah, kaj čš.

BMW je tak jajc, da morš hodt po dele tut pozim kdr stoji. Še dobr d mam Vešpo. Tko, da sm dons skočila v mesto, kjer sm posnela tole fotko - vidim, da nism jedini majmune  :kva1:

 

Potem pa na Cosmos :grrr Lepih 27 kilometrčkov in dost začudenih fac. Alo folk, toplo je!!!

 

Še za strokovno razlago bi prosila: zakaj se akrapovič kadar je hladno neprimerno bolj dere in stalno poka? Hvala :blush:

post-31596-0-48343300-1359547836_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes svojo Varo malo na zrak peljal.

Sicer samo kak kilometer okol koče, ampak bilo je pa super.

Samo tolko, da malo olje premešam in akumolator  napolni,.

Vara dela ko singerca.

Zavidam pa vam Primorcem, ki imate hitro toplo.

Pa lep pozdrav

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce, suha cesta...enostavno je bilo treba narediti krog. Zapeljem motor iz garaže, se odločim, da ga peljem samo malo po vasi, za vsak slučaj ledvični pas, škornji, čelada, rokavice in grem. Naredim 1km in ugotovim, da sploh ni mrzlo, grem še malo naprej in že sem pri križišču za Črnivec in Kamniško Bistrico, kam naj grem...zavijem za Bistrico. Takoj za ovinkom mimo calcita me pričaka semafor in rdeča luč, čakati se mi pa res ne da, obrnem sredi ceste in nazaj proti Kamniku. Potem naredim še krog do Most in nazaj. Zeblo ni niti malo, le sonce se je prehitro skrilo. Nabralo se je slabih 40km ampak je pasal :closedeyes:

 

post-21512-0-70849000-1359648402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj, 1.2.2013 ... cca 30 km ... LJ - Domžale - LJ ... vitisi ... a povem ... evo :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek 31.januarja 20 km, danes pa 30 kilometrčkov. Sicer samo okolica Kranja, Preddvor, Golnik in en krog čez Kranj. Ampak je bilo lepo. Ravno toliko je umazan, da bom en večer lahko spet v garaži. Fino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pozno popoldne skuterček iz garaže :yes:  in hitro na bencinsko pumpo, pa ni bila prva dobra pa druga ne pa tretja ne,pa............. :grrr .no dvanajsta u vrsti je pa le ustezala :grim , po oskrbi obeh pa proti domu ,odličnih 115 km danes :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne sem na hitro šel malo po Krasu premešat olje v karterju, tako da sem otvoril sezono 2013...s pičlimi 35 km. Samo je pasalo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!