Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Pismu, bo zvenelo kot ponavljanje, tudi jst mržlih 200km, samo pri meni Gorica - Postojna OMW - Viki - Sežana - Gorica

 

Juhu :)

 

Čakam poletja, da se ogrejem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Kranj-Grosuplje-Kranj , po lokalnih cestah , vse skupaj cca. 90 km. Sem šel pogledat na dan odprtih vrat pri BMW , ravno toliko da sem imel en cilj ker sem imel 2,5 uri časa ... pogledal novega GS-a , se zmenil za servis , pokadil enega in vija domov , barvat otroško sobo. Mrzlo , ampak je pasal ... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Kranj-Grosuplje-Kranj , po lokalnih cestah , vse skupaj cca. 90 km. Sem šel pogledat na dan odprtih vrat pri BMW , ravno toliko da sem imel en cilj ker sem imel 2,5 uri časa ... pogledal novega GS-a , se zmenil za servis , pokadil enega in vija domov , barvat otroško sobo. Mrzlo , ampak je pasal ... :OK:

Nisem te vidu,sva bla z Pikom tam,seveda z avtom,je pa prišel en z RT,tok ,da vtis je bil takšen..... :P

DSC03917.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je padla turca v NG na kofe, nato po ITA strani do Sesljana ter po obalni cesti do Trsta. Tu sem se malo gužval in cjazil od 30-50 km/h (so uradni možje malo zajebavali narod...na voznem pasu policijska alfa na prehitevalnem pa stilo financjerjev - seveda vštric). No sem si pa malo po dolgem času ogledal kolko so že Kitajci preplavli Trst. Po tej mestni gužvi sem odpeketal proti Dolini in tu čez Mačkovlje v domačo Slovenijo v Črni kal do Vikija na "zdravo marendo". Po obilni malici in kofetu pa odpeketal proti domu (popoldanske urice so ble že malo bolj frišne).

Vsega skupaj naredu sončnih, uživaških 148 km.

 

p.s.: slik ni...od mraza je crknla baterija fotoaparata.....gsm-a pa se mi ni dalo ga vleč iz jakne za vsako fotko.  

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj do Izvira Kamniske Bistrice, nazaj do Ljubljane po odvozu do Domzal in domov... Okoli 80 km skupaj, z popolno vetrno zascito :)... 

Ocena :... odlicno, ampak porazno obnasanje avtomobilistev !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠminkerrrrrrrrrja!!!!!!!!

Nisem te vidu,sva bla z Pikom tam,seveda z avtom,je pa prišel en z RT,tok ,da vtis je bil takšen..... :P

DSC03917.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠminkerrrrrrrrrja!!!!!!!!

 

 

ja, jebi ga ....

.... taki smo skuteristi ....   :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meglio tardi come mai. Alora, ste vsi razumeli? Naj vam povem, kva dogajalo za konc tedna. Sem vas vabil, ma je snežilo, tudi pri nas, zato ste opravičeni zaradi neudeležbe.

post-19963-0-10598900-1363723041_thumb.jpg

Po jutranjem dvigu zastave, smo začeli z delom.

post-19963-0-83041600-1363723160_thumb.jpg

Po postavitvi vstopne točke

post-19963-0-98619800-1363723243_thumb.jpg

klopi za rajo

post-19963-0-48273400-1363723304_thumb.jpg

in poltron za šefe, smo jo udarli v Rihemberk k klubski baraki.

post-19963-0-35931200-1363723502_thumb.jpgpost-19963-0-34533500-1363723576_thumb.jpg

Zbralo se nas je 80-90 pogumnih z mehanizacijo in ob 11.30 smo se vrnili proti klubskim prostorom v Brda. Seveda smo šli še malo naokrog iskat spolzek asfalt, tako da nihče ni mogel reči, da mu je bilo dolgčas. Takoj po prihodu je klapa navalila na b.... d......

post-19963-0-44146000-1363724050_thumb.jpgpost-19963-0-03629500-1363724077_thumb.jpg

Golaž je dobro del, kakovost pa kot vedno. Non plus ultra!

post-19963-0-10507500-1363724194_thumb.jpg

Padale so le dovoljene šuštance

post-19963-0-83782500-1363724290_thumb.jpg

z dekleti smo tudi zaplesali.

Čeprav je bilo vreme svinjsko, kot bi rekel pes in pasje, kot bi rekel prasc in povsem primerno za te strice

post-19963-0-01172100-1363724735_thumb.jpgpost-19963-0-08624900-1363724755_thumb.jpg

smo se imeli odlično. Vabljeni prihodnje leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš nou motor, al kaj si hotu s to sliko povedat?? :hmm:

 

Da so mu plani splavali po vodi!!! Ko je vremensko prognozo za wikend pogledal!!! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem otvoril sezono - s prvimi 25 km po novih luknjah v asfaltu. :D Mraza ni bilo pretiranega, dobrih 10°C. Morem pa pohvalit komunalce, da že veselo pucajo pesek na vseh voglih. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, je bila danes očitno splošna otvoritev moto-sezone v Beli krajini, čeprav sem bil verjetno med bolj "tapoznimi".

Šele malo pred 18.uro mi je namreč uspelo se odpeljati prvim letošnjim moto dogodivščinam naproti  :OK:

Prvo skok v Črnomelj do prve benze po malo svežega zraka za moje pnevmatike (na poti mi je kazalo tlak v prvi komaj 2.0 bara, v zadnji pa 2.4 bara) in seveda svežega 100 oktanca do vrha!

Napumpan in natankan sem odpeljal potem čisti uživaški krog preko Metlike, mimo Badovinca in spust v domačo "Šokarijo" (beri Semič). 

Domov prišel že v temi. Stanje števca: 42km...kool :smoke:

Še dobro da nasmeh omejujejo ušeša, drugače bi šel okrog in okrog, pa bi mi še glava dol padla, tako velik je bil moj nasmešek, ko sem parkiral v garaži :grim  :grim  :grim

Evo, tole sem moral podeliti z vami....in ko to pišem, ušeša še vedno komaj zadržujejo nasmeh in glavo na ramenih :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa dons med pavzo namesto da bi šel na kosilo, smuknil v garažo, navlekel gor kavbojke, jakno in čulado in se odpelal 30 kmjčkov :P   YYYYYEEEEESSSSSS :l_01:   zdej pa spet delam :(

 

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeeeeeeeees :010 ... do kala pa nazaj ... veseu k radio veseljak :D ... cca 220 km .... fijuuuuuuuuuuuuu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!