Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Živnorc je mel kužka?!?

ja sej ti je kmet napisal:

živnorc je meu za kosilo, obaro, klobase in kužka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fin fin vikend. jValantu hvala za kavo pr Vikiju. Suzukiju hvala k je lovil samga sebe in svojo senco (al Damija?) pa ostalim tud, de sm z vikija lahk ropotal z vami.

Ugotovitev tedna: Honda brez benza crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, na tej fotki pri Vikiju si pa naju ujel v objektiv, ravno ko sva odhajala. Lepo se je takole najdet na tujih fotkah :OK:

post-35672-0-77592300-1366020881_thumb.jpg

 

Mimogrede, pri Vikiju se nisem mogel načuditi kretenizmu ki so ga zganjali trije italianski mulci, ki so nonstop nažigali gor in dol tiste svoje ropotulje, spravljali v nevarnost ne samo sebe, ampak predvsem druge, oblečeni so bili pa v adidaske, kavbojke (navadne) in vetrovke! :BUA: :BUA:  :BUA:

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fin fin vikend. jValantu hvala za kavo pr Vikiju. Suzukiju hvala k je lovil samga sebe in svojo senco (al Damija?) pa ostalim tud, de sm z vikija lahk ropotal z vami.

Ugotovitev tedna: Honda brez benza crkne.

edinkrat u lajfu mi je uspelo Suzukiju ubežat...pa še to zato, k sm bil zadaj :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta belokranjski frčoplan je zdej pa že prava atrakcija ratala tu gor na motosvetu  :OK:

Na tak način lahko pokažemo širši javnosti vse znamenitosi iz naših koncev. Naslednjič se lahko začnemo slikati pri treh farah, al pa na izviru Krupe,... hehehe turistični pro(motor)ji :grim

 

Lp. :drunk:

Tudi jaz sem danes odprl moto sezono! kam drugam za začetek, kot do belokranjskega DC-3 :)

2013-04-15-676.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

in se odpravil v Vajdušno k fanatičnemu Kwakarju ki je poštimal moj zmešani Zumo :P

 

res, da sem se zredil čez zimo...sam, ti maš po mojem širokokotni objektiv na fotkiču. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, da sem se zredil čez zimo...sam, ti maš po mojem širokokotni objektiv na fotkiču. :D

 

Ne nateguj folka...Majco je Kmet ubleku,ti si pa slikal!!!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo zelooo malo kilometrčkov, pa še ti so bili odpeljani z 500% previdnostjo, saj sva šla z lubico po nove copatke.

Ker pa se jih mora navadit je nisem priganjal domov. 

 

20684705.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo zelooo malo kilometrčkov, pa še ti so bili odpeljani z 500% previdnostjo, saj sva šla z lubico po nove copatke.

Ker pa se jih mora navadit je nisem priganjal domov. 

 

20684705.jpg

lepi copatki ,pa še poceni..vsaj jst sm jih dobil..držijo pa tut...še kilotrino prevermo pa bo :D

Ne nateguj folka...Majco je Kmet ubleku,ti si pa slikal!!!! :P :P

kmet pa nima takih Ušesc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, da sem se zredil čez zimo...sam, ti maš po mojem širokokotni objektiv na fotkiču. :D

.... hahahahahaa... a si se napumpal..... ti je kar iz desne rame en mehurček v obliki čelade spustu....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, da sem se zredil čez zimo...sam, ti maš po mojem širokokotni objektiv na fotkiču. :D

 

 

 

..... stari, ti se res rad igraš s fotomontažo .....   :lol1:

 

 

 

ps.

čeprov ti pa priznam, da je napis na majčki pa res carski !!!!!!!!   :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, da sem se zredil čez zimo...sam, ti maš po mojem širokokotni objektiv na fotkiču. :D

 

res dobr zgledaš ni kej :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res dobr zgledaš ni kej :OK:

 

 

.... men pa ni glih tok dobr .....  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... men pa ni glih tok dobr .....  :eek:

Zase se brigej :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!