Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Najprej gas v Nazarje napojit žverce, nato proti Menini, nekje na poti gor sva se ustavila, ker sva vidla da je le preveč snega in do vrha ne bo šlo. Hiter postanek za slikanje in takoj nič kaj prijazen osebek vpije iz wannabe koče, da nimava kaj tam parkirati češ, da je revež sam kidal in zdaj bi vsi tam parkirali :slap:  Najraje bi mu kaj nazaj začela pa saj nima smisla, dejansko je človek mislil, da bova parkirala in peš lazila do vrha, optimist :hooray:

 

post-21512-0-05909600-1362341361_thumb.jpg

 

razgled vse do Velenja:

post-21512-0-61408700-1362340949_thumb.jpg

 

Nato nazaj proti dolini, preko Gornjega Grada do Nove štifte in tam po stranskih poteh do Črnivca, čez Sovinjo peč na Markovo in v Kamnik na kosilo.

 

post-21512-0-25018000-1362340848_thumb.jpg

 

post-21512-0-50632300-1362340921_thumb.jpg

 

iz oči v oči:

post-21512-0-57906500-1362340908_thumb.jpg

 

Po kosilu halo mami skuhaj kavo, postanek doma in nato nazaj čez Stranje, Črnivec, GG v Nazarje.

Nabralo se je prijetnih 90km :OK:

Bi se kar navadla voziti medota...če le njegova poraba ne bi bila 3x toliko kot je pri moji ninji :BUA:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceu vikend sm se vozu bolj po malo 20-30km enkrat vmes pa sem skočil še do postojne vse skupaj 254km, kljub mrazu sedlo :OK:

549460_10200368237800737_358457409_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo je že obdelal Dami34 sam najbolj sočnih slikic pa ni........ :P

No IgorKr je nekaj o bmflih momljal,sam ko sva jaz in BMWjahačica prkirala v Sestianu se IgorKr ni in ni mogel načudit napredni tehnologiji bavarcev,kar je lepo razvidno iz slike,bil je frapiran :lol: in ob vseh hvalah ,ki jih je izrekel nama je BMW jahačico privzdignilo od tal :lol1:

Dokaz št.1

DSC03903.JPG

Pri Vikiju smo se okrepčal in ko primorec dobi hrano in pijačo ga tudi tank ne zmoti,pa čeprav bi jim streljal zraven ušesa,vsi padejo v trans,izklopijo zunanje čute in samo ham,ham ter gluk,gluk :lol:

Dokaz št.2

DSC03906.JPG

Zmoti jih lahko pri jedi samo poseg na njihov krožnik,BMWjahačica je hotla mal sunt Igorju,ta pa takoj na obrate......ja ni zajebancije z Primorci ko frezajo :P  :lol:

Dokaz št.3

DSC03907.JPG

To je pa res pravi bavarki eden ni nikoli zadost.... .)

DSC03904.JPG

Skratka lepo sem se mel z Primorsko bando ,vejo kaj je dobro in zato uživam vsakič ko sem z njimi :)

Padlo je 310km brez rezerve :blush: saj je Dami vpil ves čas,a si tankal,pejt tankat vsakič ko smo šli mim petrola :P  :lol:

 

Kolko pa sem se zdej jst nasmejal ...  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:   :hooray:  :hooray:  :hooray:  :hooray:

 

To sem se gumam od bemfrajderke čudil, kej ne vidiš kako jo razganja  :D

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa sem se zdej jst nasmejal ...  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:   :hooray:  :hooray:  :hooray:  :hooray:

 

To sem se gumam od bemfrajderke čudil, kej ne vidiš kako jo razganja   :D

 Take gume si nabavi,pa bo razganjalo tudi tebe...Sicer pa nas je ta dan vsazga po svoje sukalo..Zima se umika,kar sem opazla tudi na freskah ,ki so se na čeladi od mrčesa pojavile..Kmet2,dobro si to pokomentiral...Sicer pa pozdrav vsem,ki se prebujate v novo sezono... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnjih 120 km je bilo kot sladoled... mrzlih, ampak sladkih

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo shit Whiskey!!! Noro lepo! Kr mal zavidam :P  Men je dol najleps ever.... :yea2:

 

Glede vseckov pa, sej delajo, sam ne pise kdo je vseckal....

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Grossglockner je v odličnem stanju. :glare:

 

 

.... ja, za smučat pa sankat .... off pist .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kwa maš en nov hud auspuh gor... da tko grmi..... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tkole nekako...

 

 

 

.... ja, sem vidu zadnjič .... je blo še mal peska v ovinkih ....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo shit Whiskey!!! Noro lepo! Kr mal zavidam :P  Men je dol najleps ever.... :yea2:

 

Glede vseckov pa, sej delajo, sam ne pise kdo je vseckal....

 

Hvala za razlago. Včasih je fajn vidt komu si dal všečkota in seveda tudi kdo ti jih lima :OK:  Pogrešam star sistem.

 

Res, tale vikend se je vse poklapal z vremenom. Na poti navzdol je močneje pihalo samo okoli Senja, nazaj grede pa je bilo praktično brez sapice. Najlepši odseki so: med Senjem in Paklenico, Šibenik - Trogir, Zgornja Brela - Drvenik in od Opuzena do Dubrovnika. Verjetno bo še pred turistično sezono dokončana nova cesta mimo Baočinskih jezer tako, da bo uživancija vse od Zgornje Brele do Dubrovnika v kosu.

 

Drugače sem posnel še precej filma - okoli 50 GB full HD na 1.440p. Moram najprej osvojit osnovno obdelavo v Adobe Premiere in potem sestavim predstavitev jadranke od Reke do Dubrovnika z nekaj vložki posnetkov še iz zraka. Predvsem Boke Kotorske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Whiskey :OK: ! Omenjaš mojo najslajšo ruto "za vodo"! Nikoli dolgočasna in pripravna za pretegnit kolesa. Malo še in .... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)post-9206-0-63542100-1362832189_thumb.jpg

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)post-9206-0-63542100-1362832189_thumb.jpg

Grosuplje - LJ (cez Pance) - Grosuplje (cez Trebeljevo)

58 km. Lustn :)post-9206-0-63542100-1362832189_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,uf to si pa naredu enih km,ke pa nazaj pa ke pa nazaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dowgcajt ne sme bit :D

 

 

.... a to si vseh šest fur v enem dnevu naredu, al si se cel teden vozu sem pa ke ... :kva2:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a to si vseh šest fur v enem dnevu naredu, al si se cel teden vozu sem pa ke ... :kva2:  

 

 

Saj jih je bilo devet, ne samo šest. 

Da ne bom čisto :topic: , danes od doma, do konca Letališke na pivo, nato do obvoznice in po Zaloški nazaj domov. Cca 8 km  :grim  :yea1:.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jih je bilo devet, ne samo šest. 

Da ne bom čisto :topic: , danes od doma, do konca Letališke na pivo, nato do obvoznice in po Zaloški nazaj domov. Cca 8 km  :grim  :yea1:.

 

 

LP Robert

Ti si pa naredil enih kilometrov danes ....

 

 :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!