Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Jaz pa zjutraj ob 6h na šiht in ob 10h domov ,potem v roke orodje in montirat Leota na ženin mopi,seveda sem takoj zaj.... in na pomoč poklical Zivganorca,dec mi je rešu kar sem jaz zaj......in ko je bil montiran sem moral vzet še db kiler vun,ker to se baje tako dela :P  potem pa ni blo druge kot sklicat sestanek in nekam it to sprobat,dobili smo se Maus,Damy,MarkII,IgorKr in Motozajebant.

Šli smo iz mračne Ljubljane proti sončku ki nas je pripeljal v Piran kjer smo srečal še Ceneta r in Meniha,ki sta nam takoj demonstrirala kako lahko mečeš KTM po tleh :huh: .....bil je tak sunek vetra da je KTM zabrisal po tleh,pometal pijačo iz mize,skratka nam je dogajal :)

DSC03965.JPG

V Kopru pa prava pomlad,vse cveti in brsti B)

DSC03961.JPG

Prav tako lep sončen pogled nad Portorožem ^_^

DSC03964.JPG

pihal je pa kar tečno,za nazaj me je kar prestavljalo na nekaterih mestih toda Jože se ni oziral na to in je svojo kobilco gonil za mano kot cigan ukraden motor :P  :lol:

DSC03967.JPG

Za nazaj pa itak postanek pri Vikiju in kdo je bil tam...................VSI :010 še najbolj pa mi je v uč padel nek scooter z kramparcami :eek:

DSC03968.JPG

No to je bilo to,lepih 260km in nazaj v mračno ljubljano :blush:

 

P.S. Maus tok kot sem ti obljubil,nobenemu nisem povedal ,da si nam častil za pit in jest,hvala :OK::P  se odolžim :yes:

 

 

Aaaa, vi ste bli!! Naju s Šnecerjem ste prehitel nazaj-grede na AC :D (eden od vas je imel enako oranžno RevIt Cayenne jakno kot jaz), včeraj smo bli pravi močeradi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa, vi ste bli!! Naju s Šnecerjem ste prehitel nazaj-grede na AC :D (eden od vas je imel enako oranžno RevIt Cayenne jakno kot jaz), včeraj smo bli pravi močeradi :D

A ti si bil na tanajtabulšem motorju :OK: dobr da ni Snecerja zvil,okvir od Kawe pa poču :grim  lepo je blo ja,edino vetrič je preveč nažigal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA hojte vsi v RIT, že dva tedna ženin moped gonim gor pa dol po dvorišču pred firmo...pač na tistem delu, ki je kopen... ostalo še čakam da pobere to fsrano belo govno..:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA hojte vsi v RIT, že dva tedna ženin moped gonim gor pa dol po dvorišču pred firmo...pač na tistem delu, ki je kopen... ostalo še čakam da pobere to fsrano belo govno.. :(

belo govno ... kaj je to????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem srečal to četico v okolici Velenja. So zgleda bili na obhodu po SLO.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih srečal v Slovenjskih Konjicah.

Mislim pa da imajo policisti-motoristi vsako leto kondicijsko vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kdor dela, ta greši...avion na sliki seveda ni DC-10, ampak DC-3. Moramo korektno navajati dejstva, zato se za ta lapsus posipam s pepelom :ninja:  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko za Trzin, avtošola Šmarca je že dolgo nazaj sporočila kako je z omejitvami tam:

OBVESTILO: omejitev hitrosti na obvozni cesti mimo Trzina je že lep čas 90km/h in ne več 70km/h!

 

avtošola ŠMARCA Table naselja Trzin so umaknili z obvozne ceste, tako da se to področje po novem nahaja IZVEN naselja. Znaki 70 so postavljeni pred križišči in se s križišči PREKLIČEJO (torej velja naprej omejitev 90km/h)!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj desetkrat sem šel mimo tega letala, no po glavni cesti, pa ga nisem nikoli videl. Moram it enkrat nalašč do tja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je padla turca v dolžini 221 km. Najprej sem jo mislim mahnit do Grobnika, ker so bli tam kolegi. Glede tega, da sem dopoldan glih spucal motor, ga nisem hotu umazat, ker so bile v okolici Obrova neke plohe in cesta usrana.

No,...nato sem pač malo po Krasu in vipavski dolini krujzal. Ponekod so ceste bp, ponekod pa je še ful peska. Slik pa ni, ker se mi ni dalo slikat :grim.

Popravljeno . Popravil Schultz
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbudim se v enkratno sončno jutro ..... ob jutranji kavi nonstop z mislimi na motorju ....

Že dva dni prej sem obljubil, da bom v nedeljo roštiljal, tako da nisem mogel boljše polovice pustiti na cedilu in se odpeljat.

No, ampak sem si vseeno rekel, da za dušo se moram nekam odpeljat in tako zajaham svojo lubico in z nasmehom na obrazu se odpraviva "na visoko".

Ne ne, spodnja slika ni z Stelvia .... tudi Mangart ni ..... temveč ..... Pohorje (1042m).

Snega do kolen (ko stojiš, da se razumemo), peska polno, tako da ravno na koleno ni šlo, cesta pa na določenih odsekih mokra. Ko sem se spuščal se je ravno vzpenjal eden z TDMko.

V glavnem, duša je bila potešena.

 

Pa še tri današnje slike:

 

20679301.jpg

 

20679302.jpg

 

20679300.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Ljubljane pa do Portoroža in nazaj si dobil izpah rame če bi vse pozdravil.Drugače pa sonček in v Piranu in Portorožu nenormalna gužva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbudim se v enkratno sončno jutro ..... ob jutranji kavi nonstop z mislimi na motorju ....

Že dva dni prej sem obljubil, da bom v nedeljo roštiljal, tako da nisem mogel boljše polovice pustiti na cedilu in se odpeljat.

No, ampak sem si vseeno rekel, da za dušo se moram nekam odpeljat in tako zajaham svojo lubico in z nasmehom na obrazu se odpraviva "na visoko".

Ne ne, spodnja slika ni z Stelvia .... tudi Mangart ni ..... temveč ..... Pohorje (1042m).

Snega do kolen (ko stojiš, da se razumemo), peska polno, tako da ravno na koleno ni šlo, cesta pa na določenih odsekih mokra. Ko sem se spuščal se je ravno vzpenjal eden z TDMko.

V glavnem, duša je bila potešena.

 

Pa še tri današnje slike:

 

20679301.jpg

 

20679302.jpg

 

20679300.jpg

Majstor, pa ti moraš moj sosed bit, da se nonstop okoli mojih krajev voziš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danasji dan.... fanfan fantasticen :)... Prvo do Postojne pozdravt zmesano sekcijo, naprej do Pirana pozdravt svojo ex ljubezen, nazaj do Wikija pocakat Mausa, ni ga blo.... Cez ride nazaj proti domu, ups kroges cez Sorico, proti domu :).... Juhuuuu in prvih 380km na stevcu :) skupno letos le 570 :(, poletje bo kratko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!