Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Prek Brd nazajgrede v Horico se je dalo namerit že :

 

post-37778-0-74735600-1366214681_thumb.jpg

 

:)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K2: Pa ne, da si že rabu šraufat? Ko pride ta novi bemflov Adv, boš tale ubogi Ktm zihr že prodajal :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: konju jedan... pa a ne vidiš, da je šou samo scat...ti pa tako paniko delaš...   :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet ma tut nove prjatle odkar ma KTMa :P

 

Sej ne bo več dolg :kva1:   BMW ne rab sabo trajbat celo kišto orodja in šraufou. Še lepo oranžni so, tko da ni dileme kaj je škripnl.

 

@Zivnorc: A ma K2 težave s prostato?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne hodim vsak dam mim Vikija sva z Cenetom_r odvihrala v sosednjo Avstrijo....

Kranjska gora še v snežni odeji :smoke:

DSC04011.JPG

Pa mal v eno trgovinco...

DSC04012.JPG

Pa še mal v drugo nafilat zadnji kovček,jaz mu pravim servisni..... :P

DSC04013.JPG

Nazaj sva se vračala pa čez Železno kapljo,cesta brez peska in pripravljena,z Cenetom sva šla po ušesih :010

Malo pred Železno kapljo....

DSC04015.JPG

Potočki in sneg vsepovsod :)

DSC04016.JPG

Na vrhu snega pa za kakšen metrček pa mišji ...k :whistle:

DSC04017.JPG

Ja na tej elastiki pa se človek kar zmatra,sej se hudiča ne da počas peljat :P odločla sva se za postanek v prijetnem objemu narave...

DSC04018.JPG

Napolnila trebuščke z domačo govejo župco in.....

DSC04019.JPG

Počas polna ko bobra sva odrinla domov :D

 

P.S. zdej šele vidm zakaj se KTM-jovci vedno vozijo skupaj.........ja da vsaj en pride na cilj :lol1:

DSC04020.JPG

Jajca jodlarska,"same težave". :)

post-5502-0-74397600-1366295710_thumb.jpg post-5502-0-60946900-1366295732_thumb.jpg

nabava rezernih delov. :)

post-5502-0-65582700-1366295972_thumb.jpg post-5502-0-13293000-1366295996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja odtvoritev :OK:

 

Kočevje lepo pomladno sonce

Livoldski klanec, en oranžen kramparski blisk mimo mene, nič jasno :grrr

Brod na Kolpi hladna kotlina....

Delnice...ajmemeni, zima za eskima...snega, soli, peska :BUA:

Crikvenica summer paradise :OK: , prenavljajo trg, pa smo ostal brez sladoleda :BUA: , kr neki vam rečem :grim , super družba, ena oranđina in lepo nazaj v Kočevje na sladoled :OK:

Prišla še Anže in Dušan :grim , prva liga za zaključek dneva

......še zdej ne morem prebolet dela od broda do delnic in dalje..skoraj do morja :grrr ...sam jebeni sneg :S

 

 

 

Pozerji ITAK :kva2:

p1040354-1-copy.jpg

 

Ma ne da ste prišli iz medvedje hibernacije  :lol:

 

Zdej je pa res pomlad  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne da ste prišli iz medvedje hibernacije  :lol:

 

Zdej je pa res pomlad  B)

 

Ma ni 2x za rečt, da grem nazaj spat, kurc pa take ceste... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lahko dodamo še mojih 190 km od danes, smo se malo nagibali po ovinkih na relaciji Dvor-Kočevje, je blo res lušno! :) Cesta pometena, asfalt že topel, promet minimalen ... 

Orange Power™ in moja malenkost je bila takole podokumentirana v Trebnjem na manjšem obvozu za opravke.

post-30907-0-58426600-1366311842_thumb.jpg

Ko so "pingvini" prišli iz Crikvenice smo šli še na skupinski sladoled v Kočevje. Sva jim prišla malo pokazat kaj dela par Akrapovičev nasajen na V2! :naughty:  Skupinske fotke žal nismo stisnili - pa drugič. :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lahko dodamo še mojih 190 km od danes, smo se malo nagibali po ovinkih na relaciji Dvor-Kočevje, je blo res lušno! :) Cesta pometena, asfalt že topel, promet minimalen ... 

 

Kdaj sta pa šla od Dvora proti Kočevju? Se mi zdi da sem srečal dva motorista tam nekje okoli 16.30

Drugače pa je ta relacija res vrhunska, sploh del med Dvorom in Starim Logom :OK: . Škoda ker je na nekaterih delih malo valovita. Se že od prejšnjega četrtka spet vsak dan vozim z mopijem na šiht po njej. Zjutraj Semič- Ribnica, popolne pa nazaj :grim Stranski efekt: prva guma že resno kaže prve znake "strehice", zadnja se pa tudi hudičevo hitro tanjša :kva1: ...ampak to je majhna cena za "gušt" ki ga nudi to radiranje :OK:  

 

Lp.

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da spet napovedujejo neko poscano vreme, sem danes po službi izvedel tole turco:

Štartal sem ob 15.20 in nadaljeval do Idrskega pri Kobaridu. Tu sem zavil za Livek in po dokaj čisti cesti sem nizal ovinke do naselja. V Livku sem šel naprej v ITA in v Gabrovici (Gabrovizza) sem samo naredu fotoseššon.

attachicon.gif1.JPG

 

Po tem sem ponovno zajahal konja in odvandral na koncu naselja za Matajur. Luštna cestka, samo ponekod je bilo še kar nekaj peska, tako da sem bolj pazljivo nadaljeval do vasice Matajur. Tu sem kar nadaljeval do vrha - razgledna točka pod vrhom Matajur-. Na poti do vrha in na razgledni točki sem naredil eno čik pavzo, da sem po uri pa pol sedla malo ohladil rit.

Utrinki iz Matajurja:

 

attachicon.gif2.JPGattachicon.gif3.JPGattachicon.gif4.JPG

attachicon.gif5.JPGattachicon.gif6.JPG

attachicon.gif7.JPGattachicon.gif8.JPGattachicon.gif9.JPG

 

Po tem sem je sledil spust do vasice Matajur ter po lokalni cestki do Savogne in kasneje Čedada. Tu sem pa šel za Goriška brda in pred spustom sem slikal NG iz ptičje perspektive.....

attachicon.gif10.JPG

....in da ne bodo sosedi jezni še solkanski most.

attachicon.gif11.JPG

No ura je bila 17.55 in počasi sem skozi Renče in po Krasu odpeketal domov. Ob 18.35 sem razjahal motor. V pičlih treh urcah in 15 minut lahko strnem to: bilo je lepih, sončnih, toplih in uživaških 206 km.

Slika: Renče s ptičje perspektive

attachicon.gif12.JPG

Šulc, ben oštja, ku boš šu prihodnjič skwzi Brda in Ghorico pa pozvoni, te povabim v naš klub na jupi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj sta pa šla od Dvora proti Kočevju? Se mi zdi da sem srečal dva motorista tam nekje okoli 16.30

Drugače pa je ta relacija res vrhunska, sploh del med Dvorom in Starim Logom :OK: . Škoda ker je na nekaterih delih malo valovita. Se že od prejšnjega četrtka spet vsak dan vozim z mopijem na šiht po njej. Zjutraj Semič- Ribnica, popolne pa nazaj :grim Stranski efekt: prva guma že resno kaže prve znake "strehice", zadnja se pa tudi hudičevo hitro tanjša :kva1: ...ampak to je majhna cena za "gušt" ki ga nudi to radiranje :OK:  

 

Lp.

 

Hja, kaj pa vem, pomoje sva štartala glih ob ene petih iz NM, uro kasneje smo že lizali sladoled v Kočevju. :D Prvi je bil KTM s črno-rdečim pilotom, jaz pa zadaj v svetlo sivem in belo čelado. Če je grmelo :music1:  sva bila midva, haha. No ni za pretiravat, imava oba dušilce notri.  :P Mahala sva pa po najboljših močeh, vas je bilo kar precej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kaj pa vem, pomoje sva štartala glih ob ene petih iz NM, uro kasneje smo že lizali sladoled v Kočevju. :D Prvi je bil KTM s črno-rdečim pilotom, jaz pa zadaj v svetlo sivem in belo čelado. Če je grmelo :music1:  sva bila midva, haha. No ni za pretiravat, imava oba dušilce notri.  :P Mahala sva pa po najboljših močeh, vas je bilo kar precej. 

 

Dej ne pretiravaj s temi vašimi akrapoti, k bi vas lahko najeli, da igraste tišino na pogrebu....haha :grim

Sej če sam pogledaš, vidš, da so db-killerji pritrjeni tako da se jih da ostranit....ni zastonj tako narejeno  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!