Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Furca je bila super, pa družba tudi. Še sladoled smo jedli juhu :OK:

 

Ceste vredu, motoristov kar nekaj nasproti, me je presenetilo da vas je bilo tolko v četrtek popoldan, potem pa pomislim, pa saj jaz isto razmišljam če sm tu :grim

 

 

Dej ne pretiravaj s temi vašimi akrapoti, k bi vas lahko najeli, da igraste tišino na pogrebu....haha :grim

Sej če sam pogledaš, vidš, da so db-killerji pritrjeni tako da se jih da ostranit....ni zastonj tako narejeno  :grrr

 

HyperJack dušilci so bili noter zato, ker drugač bi mel potres po kočevju :OK:

 

Začetek sezone je, pa nočem preveč pozornosti zbujat, mi manjka nek zapis na unem A4 ceglcu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem zavil še v čisto drug konec,na katerem letos še nisem bil. Pot me je vodila prek Kočevja na mejni prehod Petrina kjer srečam HyperJacka in še enga mudela,k se ni predstavu.... :P

DSC04021.JPG

Naprej so Kwakarji krenli prot Crikvenici jaz pa prot Osilnici :)

DSC04022.JPG

In koga še srečam pred gostilno Kovač v Osilnici :hmm: Primorce,ne moreš da belivaš,sem jih bil prov vesel,s Simplemenom in BMWriderko smo spil pijačko in skupaj krenli nazaj proti Petrini do Žage in naprej do Dola ^_^

DSC04023.JPG

Vmes smo mal zamenjal motorje,da mi je BMWriderka spucala izpuhe :D

DSC04024.JPG

Še kratek postanek pri mojih starših,kjer med iz panja priteče direkt v kozarec brez predelav in aditivov ^_^

DSC04025.JPG

Naslednjič grem pa spet lohk mal do OMW in Vikija mi že pripada :P

 

Kmet, ste šli naprej do Starega trga? Kakšna je cesta ob Koupi?

 

Na predzadnji slikci pa pravijo da potaplčai vedno nekaj pozabijo in če v vodo pogledaš vedno najdeš kaj in pred leti sm res pogledal in našel potapljaški nož.

 

Kje pa stoji čebeljnak? Ob Koupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, ste šli naprej do Starega trga? Kakšna je cesta ob Koupi?

 

Na predzadnji slikci pa pravijo da potaplčai vedno nekaj pozabijo in če v vodo pogledaš vedno najdeš kaj in pred leti sm res pogledal in našel potapljaški nož.

 

Kje pa stoji čebeljnak? Ob Koupi?

Cesta je lepa,na kakšnih odsekih še mal peska drugače pa bp,čebelnjak stoji na poti v Rog ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jo pa dons useku  :kva2:  :kva2:

 

s šihtom končam ob 17:20, hit v garažo, kombinezon gor navlečt in gasa.... s kolegom jo okoli 17:40 mahneva na morje  :slap:  kr AC, pa po gasu..... prideva v Strunjan, spijeva vsak en sokec na obali in gasa nazaj... opet, AC i piči miki  :whistle:

 

sej vem, AC-dolgčas... ampak sem dubu preblisk, da hočem muuuuuurje videt :P

 

attachicon.gifstrunjan.jpg

nastala je pa samo ta slikca 

 

 

 

.... stari, rajš nalimi fototapete morja po stenah u svoji sobi, kt pa da gor pa dol po AC tišiš da ga greš gledat ....  :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 10h šel na tehničnega in registracijo mopeda potem pa čez Bogenšperk proti žužemberku naprej po partizanki do Podturna od tam na bazo 20 pol pa po gozdni blatni cesti do Kočevja od tam na Dvor in po isti poti proti domu nabralo se je okoli 160 km

 

 

attachicon.gif9.jpg  Ko se bližaš Kočevju pa par takih primerov

 

 

Se človek vpraša čemu toliko smeti? 

 

logo.jpg

 

Klukš bo v sodelovanju z Zavodom za gozdove Slovenije, Območno enoto Kočevje, Občino Kočevje in javnim komunalnim podjetjem Komunala d.o.o. Kočevje pomagal pri projektu OČISTIMO KOČEVSKO 2013.

Da ne bo še kdo slučajno mislil, da nam je pa vseeno :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba:

 

Na Lavamundu (Golica)  je še veliko snega

 

 

..... kje so fotke ??????  :eek:

 

 

 

 

ps.

.... al si to na dnevniku slišu .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!