Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Učeri 735 km do Črne gore. Malo je vleklo okoli Senja, naprej pa idealne razmere. Posnel sem nekaj filmskega gradiva in fotk. Objavim enkrat drugi tedn. V ponedeljek pa nazaj.

p.s. Cesta od Ploč mimo Baočinskih jezer je eno samo gradbišče. Kmalu bo po vsej dolžini nov asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočknu čez ride (žal s kombijem) in je cesta nikakva, pol pa zares, mau na Mirenski grad :D

 

 

post-18923-0-83230600-1362149000_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en vtis izpred sedmih let, ko sem tle srečal enga Slovenca.

(Na palcu pa je pisalo: "Miran pa Majda".  

post-4472-0-33887300-1362214643_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajdpašedvavtisa iz čilskih Andov

1) Solinas Grandes

2) Čreda udomačenih gvanakov ali pa lam, kajpajstvem??...

post-4472-0-50340100-1362216250_thumb.jpg

post-4472-0-90341700-1362216267_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Tinetom urezala eno do postojne na kofi :yes: ,ko sva odhajala je prbremzu Kmet2,u glavnem dons kar velik motoristov po cesti.

 

post-24049-0-34854000-1362251012_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v soboto sem popotoval v Izlo na sardelce, z levim očesom sem opazil parkiranega s56g-ja, pa ku butl odbrzel naprej. Drugače pa toplo, mrzlo, vetrovno, polno traktorjev in kolesarjev. Povratek preko Doline in Sežane v NG. Pa nisem nič slikal. Sneg se topi. Ma bo še lušno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem tut sam postavo svojo lubico na zrak. Naredo prvi 60 km letos. relacije--Dravograd, Lavamund, Slovenj Gradec, Ravne na koroškem itd. Srečal nisem nobenega motorista edino enega pravkar parkiranega. Vreme je blo odlično, cesta suha..za po pameti je blo fantastično. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem jaz tudi mojo lub'co zapeljal malo na zrak. Ni bilo ne vem koliko, ampak 44 kilometrov se je nabralo.

Ceste niso slabe (sem pričakoval, da bo stanje porazno), malo je bilo še sveže ..... v glavnem, BO.

En kratek današnji video.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kOyJ40P92cQ&feature=player_embedded

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovitih nekaj čez 100 km :D

 

In seveda navdušenje bemflarjev, da so uspeli prist na morje brez enega odpadlega šravfa oziroma brez iztekanja olja :P

 

post-25300-0-35324100-1362328812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Moj prvi letošnji...tisto, ko se vozim v službo že od januarja, ne šteje :)

 

Moravče - Izola - Moravče....do Brezovice po AC, potem pa gaaasa na staro. Gas je pri mojem brenceljnu relativen pojem...gre, al pa ne gre. In je šlo. V Izoli sem pojedel tri banane in obrnil, me je preveč vleklo na cesto. Videl sem veliko motoristov, prehiteli so me vsi. Če primerjam preteklega Bandita in zdaj mojo "Skuto"....ni primerjave. Užitki so tudi tu popolni, videl sem pa veliko več stvari; res je več časa za...hm. Za izlet, recimo.

 

Seštevek...po jutranjem teku dve uri vožnje dol in dve nazaj - glej no, sploh me ne bolijo noge. Ali pa jih ne čutim, ker me boli tazadnja; položaj je čisto drug, kot na "tapravem" motorju. 307 neprecenljivo lepih kilometrčkov.

 

Aja, hvala najboljšemu sosedu za tisto pumpo pred Logatcem, kjer ni treba snemat čelade...sem jim doniral, ko sem šel tja in nazaj grede, ravno izšlo se je. Pa še graja Napoleonu in njegovemu drevoredu, jebela, kot bi me s kladivom po trtici udarjal. Nimam več 15 let!

 

Še bi.

 


post-38151-0-47164400-1362332810_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še mojih 33km....že v sončni zahod. Za prvič letos je bilo OK.post-34911-0-88435900-1362335148_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 km : Kranj, Vodice, Gameljne, Šk. Loka, Naklo, Tržič, Ljubelj, Kranj - sem porabil še lanski bencin in tankal svežega :-)

Srečal kar nekaj navdušencev... z enmu zelenmu clo na hitro spregovoru... Super je bilo.

post-38528-0-01023000-1362337738_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!