Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Če je to spljoh dnevna vožnja. Zjutraj sem zlezel v še vlažen kombinezon po včerajšnjem 40km pranju, sem pa imel čeveljce lepše kot Pepelka. V Tolmin na šiht, potem pa po Baški grapi čez Petrovo Brdo v Škofjo Loko. Razen kratkih, normalnih delov ceste, je na tem odseku potrebnega precej potrpljenja. Vsevprek je polno lukenj, vegaste in razpokane podlage, to ni cesta-asfalt, kamennja in peska tudi ne primankuje. Za par domačinov ceste že ne bodo popravili, se ne izplače, pa še BDP-ja ne dvigne. Pazite, če boste tam okrog. Po Škofji Loki sem zavil desno za Radeče, čez Katarino, gostilna na prelepi točki je zaprta do 18. avgusta, V Krajnji vasi levo za Horjul-Vrhnika, ter na Ride pogledat, kva dogaja. S Krokarjem Grego sva malo popočkala, pojedla par `rmulinov (marelice), ter se poslovila. Razen norega strica na črni Hondi CBR RR 1000 RR, so na Ridah prevladovali Lahi brez talijanskih jajc, sta pa dva vozila gor in dol kot pr norcih. Goriziani. Na poti domov, mi je nizko zahajajoče sonce bilo naravnost v oči, sem šel raje od Razdrtega naprej kar po AC. Pa je bilo 250km pod ta zadnjo zelo razgibanih. Fotk ni, me je preveč treslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kave in rogljičke  je tale tema, za potovanja in nage riti pa kakšna druga

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ motor imaš za teren ja, samo ne za dve osebi+prtljaga.

 

Naredi potopis tako kot se šika, da bo kaj koristnega tudi za druge.

Sneci ,izlušči koristne informacije :kva1: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spal ste pa kr v hotelu s sedmimi zvezdicami? Pa niste vi kr neki!  :OK: :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet 2, tis fukjen .... ampak res

Tud jaz te mam rad :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozajebant je klical, nej pridem pozno popoldne na OMV, da bo za kofe dal. Pa je res. Sam nimam fotke. 

 

Pol smo sli na Ride, pa tudi nimam nobene fotke. Ima kmet2 se mi zdi.

 

Pol smo sli na Rakitno, nima nihce fotke.

 

Potem so sli pa Zabarji domov, jst pa tudi, ampak v kontra stran. Od tukaj pa imam fotko.

Zahvaljujoc superiornim zavoram na Wehrmacht expressu divjacinskega golaza ne bo!

 

attachicon.gif2013-08-01 19.13.38.jpg

 

Sej ni cudno da je toliko divjadi povozene. Se ko gre cez cesto v kontra stran gleda.

 

 

 

 

prjatu, dans pa tut za en kufe nisem dal  :lol1:  malo si zabrbljao stvari :P

 

drugače pa, Kmet in Zivnorc.... Na rakitni sem obrnil in preplašil enga kužka ki je kar stal na sredi voznega pasu... nočem si predstavljati kaj bi bilo, če bi tisti cucek tam ostal....  :(

 

sicer pa, super vtisi iz dnevne vožnje, slikc žal ni 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra fura, še sploh dobro, da se imaš čas fotkat! Vsaka čast. :OK: ...

 

Izberem fotkanje namesto siceršnjega ustavljanja, tako da se časovno na koncu dneva kar izide .)

 

..................................

 

 

Kmet2 - super potopis :OK:  Čakam nadaljevanje! :yea1:

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 iz tvojega potopisa sem izluščil prepotrebne informacije......in sicer......z Snecerjem,Pajkico in Saladinom bomo moral spit kakšen litrček rakije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 iz tvojega potopisa sem izluščil prepotrebne informacije......in sicer......z Snecerjem,Pajkico in Saladinom bomo moral spit kakšen litrček rakije :OK:

 

:grrr  ka pol jim bo pa ratalo še tebe prepričat, zakaj nebi imel BMWja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!