Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

... C E N Z U R I R A N O ....

 

... zaradi neprimernih posnetkov za mladostnike 18-  je prikazano samo shematsko:

 

:pos:

in

:l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... C E N Z U R I R A N O ....

 

... zaradi neprimernih posnetkov za mladostnike 18-  je prikazano samo shematsko:

 

:pos:

in

:l_01:

A mislš da jih Suzuki ne naštela preden jih posede na motor :hmm:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow,

 

Jaz vtise zbiram na neke vrste blogu. Platforma sicer OK, sam programerji so se križali s polži in lenivci, tako da je "ozadje" še v pred-beta fazi in posledično kaj tudi ne deluje.

 

Link:

https://blooki.st/Blook/Show/360/tdm-road-trips-2013

https://blooki.st/Blook/Show/360/tdm-road-trips-2013

 

Najboljš se odpira v FireFox-u in IE 10.

V Chromu deluje, ampak precej počasi (rabi svoj čas, da se naloži). Za IE 9 ne vem, v IE8 pa ne dela spljoh. Prav tako NE dela na nobeni od Androidnih naprav in tudi na Win8 mobilnih napravah.

 

Ja, tole je pa samo za tiste z dobrimi živci!

Free blogi so mal omejeni, ne moreš se veliko razmetavat z velikimi fotkami...tekst, kakšna fotka in to je to.

Če bi rad samo delil vtise...je ta portal čisto ok, če pa hočeš svoje, pa nekaj več....

 

Poglej si tu..... http://www.manta-web.net/

Tole je moja stran, ki malo miruje, ker delam prenovo v Joomli (ta je v Drupal-u)..... http://www.moto-potepuh.si/

 

Če rabiš pomoč me kontaktiraj, pa se vse zmenva  :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krk via Rab do Zadra, usega skup ene 150Km. Trplenje, kljub zelo prazni cesti. Ultra vroce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva ste tečni... pa sej obstaja tema romunija al kaj?? pa sej že vsi vemo da ste bli tam no :closedeyes:  pa ja no sej smo vam fouš ... a zdej bo dost ?

 

aja dans jih je blo ene 300 pa je šlo kr hitr, s parimi ovinki, postanki... kavo in sladoledom :) važn je cilj....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva ste tečni... pa sej obstaja tema romunija al kaj?? pa sej že vsi vemo da ste bli tam no :closedeyes:  pa ja no sej smo vam fouš ... a zdej bo dost ?

 

aja dans jih je blo ene 300 pa je šlo kr hitr, s parimi ovinki, postanki... kavo in sladoledom :) važn je cilj....

Tema ima naslov: 

VTISI Z DNEVNIH VOŽENJ 2013

 

Jaz sm se vozu samo PODNEVI :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema ima naslov: 

VTISI Z DNEVNIH VOŽENJ 2013

 

Jaz sm se vozu samo PODNEVI :P

 

pa v enem dnevu si celo romunijo prevozo, vsaka ti čast... kaj pa tema romunija? aja ni tolko ogledov.. :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum. -- "Zdravilo enega človeka je drugemu strup."

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S spoštovanjem g.Shark90

 

Prečil sem 5 držav in res se mi ne da iskat za vsako državo teme po kateri sem vozil in drobit vtise,prav tako se mi zdi neumno odpirat novo temo.

Moti vas pa itak samo ene par,pajkici itak ne zamerim ker je stalno pod dozo :P ostali pa imate možnost moderatorje opozorit pa naj objave izbrišejo oziroma ih premaknejo oziroma me izključijo(kaznujejo) kar mislim ,da se ne bo zgodilo saj ne delam nič narobe.

Jaz rad pogledam vsako sliko,ki jo kdo objavi,saj se je že stem dovolj potrudil,da forum živi.

Pajkica pa naj naprej objavlja kavice in kolačke,vsekakor pa bi bilo zaželjeno ,da se briga za sebe,pa še mal pomete pred svojim pragom,ker svinjarije je dovolj.

Pajkica,tud z enim postom se ne spotikam v tebe pa veliko svinjaš,počas bi blo higijensko da se mi odstraniš iz vrata,da ne bo spet potem jokcanja moderatorjem -_-

Resnično se trudim biti spoštljiv,toda vse ima svoje meje!!

 

Torej je bolje ko bom jaz ali kateri koli član foruma iskal informacije o romuniji bo pogledal temo romunija in ne dnevnih voženj, pač moje mnenje je da se večdnevna potovanja nekako sortirajo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je bolje ko bom jaz ali kateri koli član foruma iskal informacije o romuniji bo pogledal temo romunija in ne dnevnih voženj, pač moje mnenje je da se večdnevna potovanja nekako sortirajo...

Jaz vrjamem ,da je tam že dosti informaciji o neštetokrat prevoženi Transalpini in Transfaragarasan cesti,sam sem bolj šaljivec kot kaj drugega zato so moji potopisi tudi taki kot so...neresnni :P

 

P.S. maš pa bukvalno gledano prav :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet dej si pa presegel prag in btw, metlo  si kup... pa nehi mene skoz omenjat k jaz tut tebe ne!

egota dobiš pa skor u vsak štacun, pa če treba ti ga bom jaz kupla, k itak maš mejhno plačo....  sam da si ga enkat nafilaš....

 

ka nimaš kerga druzga za  pluvat? pa najt si temo v katero pašejo te tvoje fotke in vtisi... al pa napiš potopis če si tak frajer pa da bo cel forum vedu da si bil kjer si bil.....

 

pa pejt preštet kolkrat sem tebe omenla, in kolkrat si ti mene v enem pof****** postu

 

aja, za včer sem pozabla vtise napisat, šit, jih bom jutr.... da nau kdo prikrajšan..... :smoke:

 

o mater sem spregledala, da se itak šališ :kva2: jaz tut ja :lol1:

Popravljeno . Popravil pajkica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema schtala bi bila prava. Lepo je zasmetil, škoda da ne objavi ločeno, urejeno.

O kolega sam še tebe sem čakal,a maš kakšen vtis al je to vse :P  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet dej si pa presegel prag in btw, metlo  si kup... pa nehi mene skoz omenjat k jaz tut tebe ne!

egota dobiš pa skor u vsak štacun, pa če treba ti ga bom jaz kupla, k itak maš mejhno plačo....  sam da si ga enkat nafilaš....

 

ka nimaš kerga druzga za  pluvat? pa najt si temo v katero pašejo te tvoje fotke in vtisi... al pa napiš potopis če si tak frajer pa da bo cel forum vedu da si bil kjer si bil.....

 

pa pejt preštet kolkrat sem tebe omenla, in kolkrat si ti mene v enem pof****** postu

 

aja, za včer sem pozabla vtise napisat, šit, jih bom jutr.... da nau kdo prikrajšan..... :smoke:

 

o mater sem spregledala, da se itak šališ :kva2: jaz tut ja :lol1:

Lep vtis iz dnevne vožnje,sem te takoj lajkal......sploh mi je všeč tisto pof****** :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet dej si pa presegel prag in btw, metlo  si kup... pa nehi mene skoz omenjat k jaz tut tebe ne!

egota dobiš pa skor u vsak štacun, pa če treba ti ga bom jaz kupla, k itak maš mejhno plačo....  sam da si ga enkat nafilaš....

 

ka nimaš kerga druzga za  pluvat? pa najt si temo v katero pašejo te tvoje fotke in vtisi... al pa napiš potopis če si tak frajer pa da bo cel forum vedu da si bil kjer si bil.....

 

pa pejt preštet kolkrat sem tebe omenla, in kolkrat si ti mene v enem pof****** postu

 

aja, za včer sem pozabla vtise napisat, šit, jih bom jutr.... da nau kdo prikrajšan..... :smoke:

 

o mater sem spregledala, da se itak šališ :kva2: jaz tut ja :lol1:

Hah, če bi foušija gorela bi nekateri že zdavnaj zgoreli......

 

Če bomo postali tako ozkogledni, bomo začeli počasi tut fočke na ridah sortirat, pa preverjat kavice s kakim motorjem al avtom so bile. Če te moje al pa Kmetovo objavljanje moti, ga preskoči....miška ma na sredi en kolešček, sam zavrtiš pa je.

To je to od mene. Več se ne mislim prerekat in provicirat.

Ajd

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v enem dnevu si celo romunijo prevozo, vsaka ti čast... kaj pa tema romunija? aja ni tolko ogledov.. :slap:

prjatu-množina.....dnevnih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dons nis šu še spat? pismo... eni ste čist spremenil navade :kva2:

mater neki so mi u sladoled uturil...... :blush:

 

bemti zgleda da obvladam nevidno tipkanje, eni se povsod najdejo tut če jih tam ni.....

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dons nis šu še spat? pismo... eni ste čist spremenil navade :kva2:

mater neki so mi u sladoled uturil...... :blush:

 

bemti zgleda da obvladam nevidno tipkanje, eni se povsod najdejo tut če jih tam ni.....

Zanimivo ni mene,ni damija34 pa samo pritoževanje nad posti ki so vezani na Romunijo.

 

P.S. nauk te zmede.........................ne več jest sladoleda :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!