Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

... stari, lepe fotke, čeprav bi pa mogoče tist tvoj filter za jakost barve vseen mal zaprl ... ?????   :whistle:   

 

Hvala!

Sem slikal z telefonom, pa sem se z eno aplikacijo malo poigral, in so barve bolj izrazite,  tako da .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topli jesenski žarki, so obljubljali dovolj toplote tudi za bolj zmrzljena bitja, zato sva se z BeloStrelo odločili, da jih izkoristiva za motoristično kofetkanje na toplem obalnem sončku.

 

Zborno mesto je bilo ob čaju na postonjskem omw-ju (nobenga ni blo k bi kej plaču :jezen :P

attachicon.gifcajcek.jpg

Na obali sva se nastavljali sončku, na Tartinijevem trgu. Si privoščili sladoled in kawo (ker če nisi kawo pil pa sladoleda jedu to sploh ne velja za ta prav kofi rejsing). 

attachicon.gifjst&pavli.jpg

attachicon.gifpuko&dayonca.jpg

Škoda le, ker sončku že kmalu začenja pojenjati moč in se je bilo treba dokaj zgodaj odpraviti domov. Mogoče pa bo okrober postregel še s kakšnim podobnim dnevom, ki ga ne bo veljalo zamuditi.

Ne bosta vrjeli,ampak te slikce,no slikco sem pa dons že vidu,pr enmu mojmu prjatlu :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bosta vrjeli,ampak te slikce,no slikco sem pa dons že vidu,pr enmu mojmu prjatlu :OK:

:lol1: ja lej gospod Živnorc ima posebne privilegije :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topli jesenski žarki, so obljubljali dovolj toplote tudi za bolj zmrzljena bitja, zato sva se z BeloStrelo odločili, da jih izkoristiva za motoristično kofetkanje na toplem obalnem sončku.

 

Zborno mesto je bilo ob čaju na postonjskem omw-ju (nobenga ni blo k bi kej plaču :jezen :P

attachicon.gifcajcek.jpg

Na obali sva se nastavljali sončku, na Tartinijevem trgu. Si privoščili sladoled in kawo (ker če nisi kawo pil pa sladoleda jedu to sploh ne velja za ta prav kofi rejsing). 

attachicon.gifjst&pavli.jpg

attachicon.gifpuko&dayonca.jpg

Škoda le, ker sončku že kmalu začenja pojenjati moč in se je bilo treba dokaj zgodaj odpraviti domov. Mogoče pa bo okrober postregel še s kakšnim podobnim dnevom, ki ga ne bo veljalo zamuditi.

 

 

.... a sta bile vidve res na tapravem OMV-ju dons, al sta ga zgrešile ?????  :eek:

 

.... ker glih prov prazen se mi ni zdel ....  :krneki:post-38837-0-24918500-1380740775_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so se načrtno vsi izognil k so se bal da bo treba rint! :dry:  :dry:  :headbang: :wacko:

 

V zadnjem momentu smo namreč z GSA odšraufal akumulator, ker je moj odpovedu. GS je pa pač pregovorno nezanesljiv. :ninja: A kko? R-u je odpovedu doma, intimno. GSu bi seveda pred polno gostilno. KLK KLK.

 

K bi snecer vedu kašn užitek je tišat bokserja po mrazu. K je enomestna na termometru, mu vadiš dušo brez strahu, da se bo pregrel, zaribal...

 

Včer ni blo nobenga! Ride: 12:30 prazno, 17:00 prazno. Postojna: 12:45 prazno, 16:45 prazno. Softići. Še posebi Miškolinček je zataju, čist.

 

Na cilju je blo prijetnih 20. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so se načrtno vsi izognil k so se bal da bo treba rint! :dry:  :dry:  :headbang: :wacko:

 

V zadnjem momentu smo namreč z GSA odšraufal akumulator, ker je moj odpovedu. GS je pa pač pregovorno nezanesljiv. :ninja: A kko? R-u je odpovedu doma, intimno. GSu bi seveda pred polno gostilno. KLK KLK.

 

K bi snecer vedu kašn užitek je tišat bokserja po mrazu. K je enomestna na termometru, mu vadiš dušo brez strahu, da se bo pregrel, zaribal...

 

Včer ni blo nobenga! Ride: 12:30 prazno, 17:00 prazno. Postojna: 12:45 prazno, 16:45 prazno. Softići. Še posebi Miškolinček je zataju, čist.

 

Na cilju je blo prijetnih 20. 

sej.....ta novi bojo pa kmal zamrznl k so na vodo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so se načrtno vsi izognil k so se bal da bo treba rint! :dry:  :dry:  :headbang: :wacko:

 

V zadnjem momentu smo namreč z GSA odšraufal akumulator, ker je moj odpovedu. GS je pa pač pregovorno nezanesljiv. :ninja: A kko? R-u je odpovedu doma, intimno. GSu bi seveda pred polno gostilno. KLK KLK.

 

K bi snecer vedu kašn užitek je tišat bokserja po mrazu. K je enomestna na termometru, mu vadiš dušo brez strahu, da se bo pregrel, zaribal...

 

Včer ni blo nobenga! Ride: 12:30 prazno, 17:00 prazno. Postojna: 12:45 prazno, 16:45 prazno. Softići. Še posebi Miškolinček je zataju, čist.

 

Na cilju je blo prijetnih 20. 

 

Če me spomin ne vara, si že spomladi imela težavi z akujem, a bila prepametna, da bi takrat kupila novega? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 Napaka št 1.: poletne rokavice (optimist :huh: ). Zamenjam rokavice. Do Logatca me še vedno zebe. Napaka št. 2 (ventili na čeladi odprti - talent). Nekje na poti do rid ugotovim napako št. 3: delno odpeta bunda. Do OMW Postojna sem bila že skoraj kocka ledu. Nikjer nikogar, da bi me pogrel. (vsi so se skrili pred menoj  -_- ). 

 še napako št. 4 poletne nogavičke :slap:  (se niso izkazale za najboljšo izbiro dneva, pa čeprav so modre barve). 

 

Ampak je bilo luštno :hooray: .

 

Hehehe ... glede na "napake" predlagam, da si omisliš takšno "take off checklist".

Narediš eno poletno in eno zimsko, pa greš lepo po vrsti, preden se odpelješ.

 

Važno je, da je luštn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprjaznte se, konc sezone je 31.12....ZAČETEK PA 02.01, ker prvega pa počivam! :evilgrin:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

 

 

 

 

In ker gledam vse naokoli, samo tja ne, kamor bi bilo treba (na cesto), ni dosti manjkalo in bi pristala v kakšnem grabnu/malinah :rolleyes:  . Tokrat sem razmišljala kaj neki so bile nekoč tele ruševine

 

 

http://sl.wikisource.org/wiki/Planinski_grad

 

 

 

Enkrat  si ga pobliže  oglej  te bo presenetila  njegova   velikost   :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara, si že spomladi imela težavi z akujem, a bila prepametna, da bi takrat kupila novega? :)

 

Ne, to pa nisem bla js ... pametna sem pa toliko, da imam 2 BMWja doma, da se lahko skoraj v vsakem primeru peljem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to pa nisem bla js ... pametna sem pa toliko, da imam 2 BMWja doma, da se lahko skoraj v vsakem primeru peljem ;)

 

o si bla bla ti, tukaj pa se  moram s Snečijem strinjat  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sm vama dala prilko, da se objameta :P :P :P Ja, res ga je sral, pa smo očitno začasno odpravl napako. 

Ni blo sile, 10 min, pa je bil GSAjev accu notr in sm že letela za Postojno. Majo pa zdej akcijo, grem kr jutr po druzga. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!