Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Petek. Med delovno unemo klico od kmeta. Tokrat baje v ponedeljek ugodno vreme za obisk Jadranske magistrale.

 

Nedelja. Nekje med fukačo in kafetom na Črnem Kalu ter sladoledom v Piranu zadnje podrobnosti o štartu.

 

Ponedeljek. Najprej bemflarki yamaharska predizložbenica pole pa strumno proti Postojni. Rande-vu pojnt. Na cestninski Nanos sem bil že v oblakih tako da temperature nisem niti videl. Nafutral Yamaho pole pa lagano sportski čez Knežak. 

 

Ura 9.15. Grupa petih motorjev in 12 cilindrov že rohni v smeri Paklenice.

 

Vremenske razmere takšne, da sem se ogrel šele na Reški obvoznici, ko sem zaznal prikaz temperature 11,6°C

 

V Senju prvi postanek in obvezno kfe....

 

attachicon.gif20131014_110257 (Large).jpg

konju jedan s čiku jedan  :smoke:

 

attachicon.gif20131014_110155 (Large).jpg attachicon.gif20131014_110637 (Large).jpg

 

 

 

... Ponedeljek ura 21.45. V Postojni se razide grupa 5 motorjev in 14 cilindrov

aha a vmes ste enga 2cilindraša zamenjali za 4 cilindre? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha a vmes ste enga 2cilindraša zamenjali za 4 cilindre? :P

 

Ne. Na poti smo pobrali odpadle cilindre od Bemflov. Če jih prodam na Dinosu dobim za dve Bazoki, za kej drugega itak niso uporabni. Kardanov pa nobenga. Baje gredo za med zdej konec sezone ... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Na poti smo pobrali odpadle cilindre od Bemflov. Če jih prodam na Dinosu dobim za dve Bazoki, za kej drugega itak niso uporabni. Kardanov pa nobenga. Baje gredo za med zdej konec sezone ... :D

 

Bojda od Bemflow odpadajo kardani  B)   No, pa tud bančne kartice  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Dobro delo, se vrača z dobrim. Sam sem avgusta na klopci ob obali najdu čist novo Xperio. Dal jo filat, da ne crkne in popoldne s svojga telefona poklical številko katera je v tistih nekaj urah največkrat klicala. Zgubl so jo eni Slovaki. Namest kafeja mi je pupa dala vizitko, če mi pri njih "slučajno" crkne bimer, da lahka pridem k njim na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil tko lep dan da bi ga blo škoda preživet v službi. Skrajšal delavnik na pol :P pa poslal sms največjemu garaču v javni upravi Mausu, če je slučajno kje na cesti? Odgovor, garam v službi :lol:  :lol: Ok, pa jutri!

 

Itak sem opizdil klasično ruto, OMV Postojna, kjer sem srečal sodelavca ki je isto tako krajšal šiht ko jest :D ,pol pa skok do Dekanov, naredu ene 37 krogov po krožnem prometu, da se mi je že mal vrtel v glavi :wacko: pa nazaj v hrib proti Črnemu Kalu do Vikija :grim

 

Tam tud žive duše ni blo.....

 

attachicon.gif17102013034.jpg

 

Tko da sem imel popolno tihožitje na terasi.....

 

attachicon.gif17102013036.jpg

 

Dokler ni uletu Osa rider, z katerim sva mal počvekala, pol pa gasa proti Ljubljani.

 

Mega finih plus prevoženih 200 km, po totalno praznih cestah :OK:

 

Jutri pa repriza :yes:

Starina . . . .huwala za kofi in fajn družbo! Prou pasal je ventile spucat!  :kva2:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na relaciji .... Velenje, Šoštanj, Šmartno ob Paki, Parižlje, Prebold, Reka Marija :D, Tromeja, Prebold, Žaljec :D, Pirešica, Velenje, Šoštanj in back to garage in Velenje :D. Fulj lepo vreme, niti ne neke gužve na cesti z avti, cesta na Reko Marijo pa čisto suha in brez listja (ob 16:20). Kje ste bli matoristi? Na prste ene roke vas lohk preštejem kolk vas je blo :).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb ti kere druge ventile pucu :kva1:

Sej bi jih . . . . .sam kaj k je mašina pokvarjena . . . . . še od kreša!  :headbang:

Če neb mišic razkazovala . . . . . .  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb ti kere druge ventile pucu :kva1:

 

 

mašina dela :bum:  ne mi kupcev odganjat :whistle:

 

:hooray:

 

Pajkici se pozna da se je stanje izboljšalo :notworthy:  :notworthy:   Povrnila si je smisel za humor :yes:

 

to je to Pajkica, zdej pa sam še ventile pucat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil tko lep dan da bi ga blo škoda preživet v službi. Skrajšal delavnik na pol :P pa poslal sms največjemu garaču v javni upravi Mausu, če je slučajno kje na cesti? Odgovor, garam v službi :lol:  :lol: Ok, pa jutri!

 

 

eh .. js sm popoldne samo do Zbilja skoču na hitri kufe ... slikou nism nč, sm si pa vse zapomnu :P

 

sam žulj me je od garanja :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ti gre tipkanje z levo roko :)

Si tako lepo naštimam komp,da bi tud drugo mel lahko zavito pa bi prtisku po tipkovnici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogrodje kardana pa kar razpadlo na oldtimerju :)

 

Letos sem enega takšnega dohitel in prehitel ??? v Avstriji, kar hudo je ružlo vse skupaj, ampak ok.

 

..... ??????  :eek:  :eek:  :eek: .... a tud prehitel ?????  

 

.... verjetn je glih za kšn postanek zaustavljal .... da si ga nažgal ....   :lol1:    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje pred Schladmingom je bilo, kje se sopihal. Kakšno registracijo pa je imel tal na fotki, ki si jo naredil? Jodlar?

 

Veš, v Avstriji je splošna omejitev na magistralki 100km/h, to je pa že kar brzina. Pa še, v Avstriji po njihovih cestah lahko dejansko voziš toliko in še več :), pri nas je omejitev 90 precej teoretična, kar ti je najbrž poznano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hooray:

 

Pajkici se pozna da se je stanje izboljšalo :notworthy:  :notworthy:   Povrnila si je smisel za humor :yes:

 

to je to Pajkica, zdej pa sam še ventile pucat :P

ti mojga smisla nauš nkol razumu..... a punco si že najdu? :kva1:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mojga smisla nauš nkol razumu..... a punco si že najdu? :kva1:  

 

preklicujem prejšnji post :P  

 

 

ps. Pajkica, sej je blo čist dobro namerno mišljeno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!