Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Danes popoldan: Novo mesto - Metlika - Semič - Novo mesto, preko Gorjancev... Ufff je pasalo...

post-28811-0-10362900-1382289328_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Rogi1975
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto če bodo finance pa upam na prvi eno ali dvotedenski izlet (upamo na Nordkapp če najdemo sponzorja :kva2: )

 

 

Pol si vsaj tri tedne rezerviri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Naslednje leto če bodo finance pa upam na prvi eno ali dvotedenski izlet (upamo na Nordkapp če najdemo sponzorja :kva2: )

 

 

Pol si vsaj tri tedne rezerviri ;)

 

če bodo finance za Nordkapp si bom rezerviru ceu mesec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva jurja če si šparovc :P

Ja in če bo spal v šotoru,pa bolj mal jedu.....3876km je od Lj do tam........če ma zelo varčen motor bo to 500 l  pa računaj ,da je tam vse x2 ali mogoče celo x3 gledano na ceno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in če bo spal v šotoru,pa bolj mal jedu.....3876km je od Lj do tam........če ma zelo varčen motor bo to 500 l  pa računaj ,da je tam vse x2 ali mogoče celo x3 gledano na ceno!

 

Šotor ja, gladovno stavkat pa ne :grrr

 

Je šla kolegica letos gor in jo je 2k eur koštal vse skupaj, res pa je da za ta dnar ni preseravanja... :)

 

ps. men bi motor spiu celih 380 litrou, pri tvojem "zelo" varčnem motorju pa poraba znaša 6,5 litra :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šotor ja, gladovno stavkat pa ne :grrr

 

Je šla kolegica letos gor in jo je 2k eur koštal vse skupaj, res pa je da za ta dnar ni preseravanja... :)

 

ps. men bi motor spiu celih 380 litrou, pri tvojem "zelo" varčnem motorju pa poraba znaša 6,5 litra :kva1:

Vidim ,da si že bil ,pa ti ne bom več naprej nič govoril :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ,da si že bil ,pa ti ne bom več naprej nič govoril :grrr

 

Ne nisem bil in tega ne trdim... Je pa šla letos kolegica gor in mi je prinesla takšne podatke :)  Ni pa spala po hotelih in apartmajih ampak v šotoru, včasih kar tako ob cesti, za kakšno pumpo :)   Tko da sem mu povedal tist minimalno kok mora našparat, seveda pa je pol odvisno od potreb in želja (na plus seveda :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norveška ni poceni. Kampiranje ni problem, če je vreme "primerno" , drugače pa je zelo "polarno" in mokro.

Bencin je šel čez 2€ (kakor sem zadnjič gledal) . Pivo je bilo v trgovini cca 3€ (v gostilni pa "ugodno" od 8€ naprej) .

Kdor nima kakšnega "jurja" (poleg ostalih stroškov) odveč naj si raje izbere kakšno drugo destinacijo.

lp

Franc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene tja ne vlece, ko pa prides na cilj pa samo klif, nic posebnega. Vecina tako govori, ki so bili gori. Da bi kdo ponovil? Najbz nikoli. Bi pa morda sel edino z avtodomom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norveška ni poceni. Kampiranje ni problem, če je vreme "primerno" , drugače pa je zelo "polarno" in mokro.

Bencin je šel čez 2€ (kakor sem zadnjič gledal) . Pivo je bilo v trgovini cca 3€ (v gostilni pa "ugodno" od 8€ naprej) .

Kdor nima kakšnega "jurja" (poleg ostalih stroškov) odveč naj si raje izbere kakšno drugo destinacijo.

lp

Franc

 

 

Zdej mi je pa še bolj jasn,zakaj se Norvežanom smeji,ko v Slovenijo pridejo..Pa tud dam jih težko spraviš.Kr nočjo it.

 

Norveško lajkam edin če podatke o cenah skrijem...

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol, če boš vsak dan po celodnevni furi v dežju postavljal šotor..

 

kdo je reku da grem jaz na Nordkapp??? kje si to prebral? :) 

 

jaz sem vam podal podatke od ene kolegice ki je bila letos gor in je zapravila okoli 2k eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto če bodo finance pa upam na prvi eno ali dvotedenski izlet (upamo na Nordkapp če najdemo sponzorja :kva2: )

nevem no.. :alko:

Popravljeno . Popravil dromomaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no.. :alko:

 

Tu se zdaj vidi, zakaj je toliko podj*******a na tem forumu ....samo zato, ker ljudje iz posta preberejo to, kar želijo prebrat.

Tukaj moram stopit na stran @motozajebanta, ker vidim, da se mu že nekaj postov "vsiljuje" da je on napisal, da gre na Nordkapp.

 

@dromomaniac, če bi dobro prebral vse, bi videl, da je motozajebant, CITIRAL besede GSdreamerja, kateri je omenil to, za eno ali dvo tedenski izlet na Nordkapp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no.. :alko:

 

@dromomaniac, bo treba najprej fajn prebrat post :beer2:

 

 

Tu se zdaj vidi, zakaj je toliko podj*******a na tem forumu ....samo zato, ker ljudje iz posta preberejo to, kar želijo prebrat.

Tukaj moram stopit na stran @motozajebanta, ker vidim, da se mu že nekaj postov "vsiljuje" da je on napisal, da gre na Nordkapp.

 

@dromomaniac, če bi dobro prebral vse, bi videl, da je motozajebant, CITIRAL besede GSdreamerja, kateri je omenil to, za eno ali dvo tedenski izlet na Nordkapp.

 

@BREITNER, se popolnoma strinjam s teboj.... Sem v zadnji strani dobil občutek, da se drugo leto na Nordkapp odpravljam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Tukaj moram stopit na stran @motozajebanta, ker vidim, da se mu že nekaj postov "vsiljuje" da je on napisal, da gre na Nordkapp.

 

.

 

tud bejbo se mu vsiljuje (slabo bereš) :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!