Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

 

 

 

 

 nimam pojma kaj so tukaj iskali - verjetno kak del od Yamahe :P

 

attachicon.gifKM 004.jpg

 

 

 

 

 

To pa mamo zdej za zahvalo :BUA:  :bum: , ka smo ti šraufali nazaj odpadel šrauf iz kawe  :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da si se ravno odpravljal od Vikija. No pa kdaj drugič.

 

Drgač pa danes mal cik cak po Krasu. Na konc pa še na en krajši postanek k' Vikiju

 

Trst je naš

 

 

Sej men se je pa zdel da si ti, sam nisem hotu tam sprasevat ce si ti viski :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men se je pa zdel da si ti, sam nisem hotu tam sprasevat ce si ti viski :)

 

Damija sem samo 1x sreču, tko da nisem bil čist siguren. Pa še čelado si je ravno gor dal. Škoda, ker ti je blo nerodn, bi lahk še kako lovsko rekl :D

 

Bmwraiderka, Igorkr, Dami 34, al pa kdo drugi s primorskega konca. Učeri nism meu fotija sabo, so pa krasni motivi teranove trte: rdeče-rumeno-rjavi listi. Če je še ozadje ta pravo, bi se dal narest kako dobro fotko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija sem samo 1x sreču, tko da nisem bil čist siguren. Pa še čelado si je ravno gor dal. Škoda, ker ti je blo nerodn, bi lahk še kako lovsko rekl :D

 

Bomo pa drugic, zdej te poznam. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons spet en hiter krog z motorjem  :grim

 

za el finito pa še obisk Kmeta in prerekanje z varnostnikom, da ni čas obiskov.... Ampak on ne more bit tok vztrajen, kokr sem jaz lahko tečen  :grrr

 

slik nema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domžale - Postojna - Kazlje - Ponikve - Štanjel - Kobjeglava - Komen - Pliskovica - Tomaj - Sežana - Lipica - Divača - Vipava - Ozeljan - Postojna - Ride - in pa domov  ^_^ . 330 km

 

 

 

Ta Ozeljan prav seka malo vn iz poti  :grim

 

Nekaj posebnega te je moralo tja pregnat  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan za naslednji izlet

 

Domžale - Koper - Plovanija - Buje - Pazin - Plomin - Opatija - Starod - Kozina - OZELJAN - Postojna - Ride - Domžale   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan za naslednji izlet

 

Domžale - Koper - Plovanija - Buje - Pazin - Plomin - Opatija - Starod - Kozina - OZELJAN - Postojna - Ride - Domžale   :D

Te bom popravu ...Domžale-Koper-Plovanija-Buje-Pazin-Plomin-Opatija-Starod-Kozina-Ozeljan-Postojna-Ride-Trauma-Domžale :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek bo po Acc-ju jasno brez oblačka. Gre kdo mal fotkat po starih istrskih mestih?

 

(Postojna -> Reka -> Plomin -> (Pazin? - Vodnjan?, Motovun, Grožnjan) -> na pizzo v Rustiko -> Viki -> dam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsnji vikend sem bil dva dni v Lipici pa nisem videl enega lipicanca.

 

Si tak romun, da so se te ustrašl  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Danes sem bila pa verjetno res zadnjič letos z motorjem v Karlobagu :D Še zadnji pogled v daljavo, potem je blo treba it počasi nazaj  -_-

 

 

 

Zarečenega kruha se največ poje. Mene še čaka letošnji zadnji obisk magistrale ....

 

Samo pole nisi mogla bit ti skozi postojno okrog 15.30 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogla in bila ;)

 

Kje si bil pa ti? Upam, da nisem tudi tebe spregledala na bencinski (se je Maus pridušal da je skregan ker sem ga ignorirala - nehote seveda ^_^ )

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!