Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Mogla in bila ;)

 

Kje si bil pa ti? Upam, da nisem tudi tebe spregledala na bencinski (se je Maus pridušal da je skregan ker sem ga ignorirala - nehote seveda ^_^ )

 

Pa dobro si ti to letela po magistrali ...  :grim

 

Sem bil incognito   :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem jo mahnil proti Murski Soboti in prekmurju kar tako brez določenega cilja :)  :) , nato sem se po poti nazaj v Ptuju pri ulični prodajalki založil z kostanjem :OK:  na celjskem pa ulovil tole cifro :whistle: ,doma pa poizkusil kostanj :worship:  in :beer1:  in že je bilo konec dneva :slap:  :D

post-25699-0-22811400-1383418721_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo iz MS prvega novembra na Lubenicah na Cresu (GS - LJ tablca)

 

Popravljeno . Popravil sayo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....maš kamen al žebelj v gumi? Malo me že emšo matra in slabo vidim....

kamen-ček (vsaj upam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da si tistih 125€ koristno porabil :kava: .

jp, nova gumica, ta tretja letos :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125€ = nova guma?

T30 z montažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T30 z montažo.

 

boš poročal kako se obnesejo...verjetno šele spomladi sam vseeno...nisem še zasledu vtisov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš poročal kako se obnesejo...verjetno šele spomladi sam vseeno...nisem še zasledu vtisov

da naum smetil: http://www.motosvet.com/tabla/topic/64-gume-pnevmatike/page-785 tu sm vse napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No - danes ni blo ne burje, ne zapore - poskus številka dva uspešen :D

 

Uspelo mi je štartat pet čez pol deveto. Zadekana kot mumija sem se kar po AC prestavla do Kozine (rabim sploh pisat kako mrzlo je bilo - tudi od gretja ročk ni bilo haska :grrr ).

 

No - kolikor me še ni zbudil sibirski mraz, me je zbudilo bližnje srečanje z nončkom v avtu, ki je iz neprednostne ceste (kolovoza) na levi strani zavil ravno takrat, ko sem bila na tem istem pasu tudi jaz - prehitevala sem (vse po kot mora bit - z žmigavcem, preko črtkane) že nevemkaterega mencajočega Italijana. Pa smo malo zvadli nek napol izogib oviri in kako biti super-šlank-in-ozek-in-se-zmuzniti-med-dvemi-vozili-in-ostati-cel-in-živ. Seveda sem nadaljnjih nekaj minut malo vadla tudi vse sočne besede bližnjih in tudi daljnjih sosedov. No ja - zeblo me res ni več :OK:

 

V glavi se mi je odvrtel lanski film (ali je bilo predlani ^_^ ) ko sem se na ta isti dan vozila po Italiji in se cel dan izogibala takšnim in drugačnim projektilom, ki so na cesto pristreljali z vseh možnih in nemožnih stranskih cest in pokopališč... Zato sem naprej vozila še bolj z očmi na pecljih in v pripravljenosti - je danes res bil prvi november in malo več prometa tudi tam, kjer ga sicer ni.

 

Pred mejo strandardno tankat - stric se mi je seveda spet smejal in povprašal da kam grem pa danes in dobil enak odgovor kot vsakič do zdaj - po Jadranki seveda :P

 

Do meje spet cel regiment Italijanov - danes so meli prav invazijo. Naprej klasika - mimo Reke, ven za Bakar, v Novem Vinodolskem kar konkretno dolga kolona, ki se je začela že na vrhu hriba, pred krožnim. Lepo počasi malo po malo mimo kolone. Naprej pa se je dalo prav lepo vozit. Ne vem a sem bila jaz tako zmrznjena še od včeraj zvečer in danes zjutraj, ma meni se je od Senja naprej zdelo bolj hladno kot od Reke do Senja. Kljub ne ravno prijetnim temperaturam je šlo lepo v ovinke tja do Karlobaga :yea1:

 

Tam sem bila po malo več kot treh urah - malo pred 12h sem parkirala ob pomolu v Karlobagu. Najprej malo fotografiranja ...

 

attachicon.gifKar 003.jpg  attachicon.gifKar 006.jpg

 

attachicon.gifKar 007.jpg  attachicon.gifKar 010.jpg

 

 

... potem je bil čas za malico. Sedela sem par minut ko zaslišim zgoraj dva motorja, potem govorjenje - ooo še eni naši. Na koncu ugotovim, da je to Izzi, s katero sva se prek foruma menili za furo, a se nama do danes ni uspelo dobit - no pa sva se vsaj spoznali :OK:  Rekli smo par besed, potem sta s prijateljem šibala naprej do Paklenice, jaz pa sem dokončala tisti sendvič in uživala na sončku (kolikor ga je posijalo čez oblake).

 

Vse lepo itak prehitro mine - ne vem, kam je šla slaba ura :huh:

 

Danes sem bila pa verjetno res zadnjič letos z motorjem v Karlobagu :D Še zadnji pogled v daljavo, potem je blo treba it počasi nazaj  -_-

 

attachicon.gifKar 019.jpg

 

 

Najprej še tankat, potem pa uživancija v ovinkih še v drugo smer :kva1:  Spet čez Starod, a v Kozini kar na ta staro cesto (hvala motoristoma, ki sta opozarjala na modro kontrolo), naprej mimo Divače, kratka pavza pri mojih da sem navlekla nase ta toplo podkapo, v Postojni še tankat in čez Ride domov. Danes cca 550 kilometrov - pasalo, ma teh jutranjih in večernih zmrzali se ne grem več! :)

Ja kako no?

A sm vse falil? Jst sem bil v Paklenici ob 13:00 na kafet pa nbenga SLO nikjer.

OK bla sta 2 ki sta šla še naprej na GS-ih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako no?

A sm vse falil? Jst sem bil v Paklenici ob 13:00 na kafet pa nbenga SLO nikjer.

OK bla sta 2 ki sta šla še naprej na GS-ih :)

 

Hehe ja ne vem ;) Jaz te tudi nisem vidla - pa drugič oz. bolj verjetno drugo leto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!