Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Ko se zbudimo standardna procedura,sranje,mečkanje,pranje in popravljanje BMW škornjev,ja tud z njih odpada..... :grim

DSC04705.JPG

 

Sem bil prepričan, da ti dela prostor za nohte.

A gre kej bolj po pasulju?

 

Jaz bi rekel da ne, ker ti ventil "zjebe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

DSC04659.JPG

Spremljajo nas spet domače živali :D

DSC04670.JPG

 

 

 

 

 

A poznaš ta občutek Déjà vu

 

Kot bi te prizore že nekje nekoč videl  :hmm:

 

post-25300-0-71045900-1375472512_thumb.jpg

 

post-25300-0-48919700-1375472522_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno sem tudi jaz uzgal. Edino brez Vrsica! Dopoldne v Bohinj se namocit pol pa cez rovt, tolmin in dalje na Mangart, ja, placal 5 eur in ugotovil, da bi cesto za promet zaprl. Ni to to. Naslednjic z biciklom. Potem na lago di predil se spet mal namocit in cez kranjsko nazaj v lj. Super turca, lepi kraji, ne rabis hodit v tujino. Aja, pa v tolminu in tam okol se mi je zdelo vroce dokler se nisem v lj kotel pripeljal. Gor je lagano, mangart pa sploh za dihat! :)

Aja, pa prejle videl, da se je ocitno nekdo skantal pri koroski beli, ceprav sem sel skozi baje za dogodkom pa ni bilo ne duha ne sluha, vsaj na glavni ne, v kriziscu za belo.

Popravljeno . Popravil rookiee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dobra furca...od doma proti velenju in potem preko mozirja do pavličevega sedla in potem še na jezersko, tam sma si s kolegom prvošla hladilno pijačo. Štart je bil ob 9 ujutro in se je do gor dalo lepo vozit, ni še blo vročine. Potem pa po avstrijski strani do Golice. Takoj ko sma pršla v dolino je začelo sekat in do lavamunda mi je v glavi že blinkala lučka za pregretje motorja :surrender:  Ampak takoj ko sva se dvignila se je ohladilo, potem pa naju je presenetil celo oblak in dež...verjetno edini oblak v evropi ob tisti uri. Jezero napakirano do amena...le zakaj, voda je bila tako prijetno mrzla da človek sploh neb šel več dam. No dež je hitr zginu, in smo se mal namočil, potem pa je vzadi pršu nov temn oblak tako da sma šibnila hitr nazaj do slovenj gradca, kjer sma se ustavla v šparu in si privoščla kosilo. klima je sedla. Nato še do celja in po eni limonadi laganac domov. Vožnja nad 1000 m je bila prijetna, vse kar je blo nižje je blo ko v ventilacijski pečici.

 

Kot da nebi imel dovolj toplote, sem šel zvečer še na basket tekmo v celje, kjer so organizatorji prijazno razlagali da "septembra bo klima že delala". :wallbash:  Nism vedu al naj se smejim al razjočem, da bi ga pa na guobc užgal sm bil pa preveč utrujen....

 

A slučajno kdo ve če na golici računajo kopanje v jezeru na tisti strani k je plaža pa restavracija. S kolegom sma se ustavla namreč tu na začetku, kjer je bla senca ampak neurejeno. Med potjo sma se namreč ustavla še na enem manjšem jezeru pa so meli "kasse"...seveda sma šla takoj dalje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow,

 

Jaz vtise zbiram na neke vrste blogu. Platforma sicer OK, sam programerji so se križali s polži in lenivci, tako da je "ozadje" še v pred-beta fazi in posledično kaj tudi ne deluje.

 

Link:

https://blooki.st/Blook/Show/360/tdm-road-trips-2013

https://blooki.st/Blook/Show/360/tdm-road-trips-2013

 

Najboljš se odpira v FireFox-u in IE 10.

V Chromu deluje, ampak precej počasi (rabi svoj čas, da se naloži). Za IE 9 ne vem, v IE8 pa ne dela spljoh. Prav tako NE dela na nobeni od Androidnih naprav in tudi na Win8 mobilnih napravah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je fora v tem, da hoče naložit vse slike naenkrat, kar pa jemlje resurse.

 

Bolje, da si kaj takšnega omisliš, če želiš, da bi tudi drugi kaj videli :)

 

http://picasaweb.google.com/

gratis, google, dela...

Ni ideja v nalaganju slik, kadar mi zapaše slike naložit jih dam na Picaso ali Dropbox.

Zavestno uporabljam blooki.st, če ne drugega lahko developerjem vsakič sproti razložim kako jim stvari ne delajo...in tudi zakaj jim stvari ne delajo...  :smoke:

Neglede pa sem pripisal opozorilo...ker vem da je kar nekaj folka še na IE8, pa da brezveze ne klikajo na varnostna opozorila...  :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dokaj solidno povezavo 25Mbit download (teoretično) in soliden računalnik pa je žal blog negledljiv v Chrome, Firefoxu. Obupno dolgo nalaga, nakar je tudi prehod med slikami porazno počasen.

 

Boš moral drugam, če hočeš, da še drugi kaj vidijo, kar je najbrž namen bloga a ne?

 

Po tem kar sem videl, ti picassa ponuja enako in še več (geotaging+komentarji, video itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal, ampak v čemu je fora? Jaz nisem našel nobenega teksta! Slike se premikajo iz desne na levo in to je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal, ampak v čemu je fora? Jaz nisem našel nobenega teksta! Slike se premikajo iz desne na levo in to je vse.

Če klikneš na sliko jo odpre (ker pri pregledu pokaže nek random izsek)...če klikneš na "zemlevid" je napisana razdalja + link do poti (Ovi);

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če klikneš na sliko jo odpre (ker pri pregledu pokaže nek random izsek)...če klikneš na "zemlevid" je napisana razdalja + link do poti (Ovi);

:smoke:

Daleč od tega, da bi želela biti nesramna. Ampak tole dejansko traja (mogoče celo penzijo prej dočakam  :blush: ). Sicer kakor komu paše, samo zakaj bi klikali nek počasen link, če se pa lahko ti vtisi dnevnih voženj (fotke, opis, zemljevidi itd.) tu pogledajo? So pa nekatere tvoje fotke, zanimive  ^_^ .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notri je tudi koncertna dvorana,ravno smo ujeli vaje kmečkega pevskega zbora :lol:

DSC04737.JPG

 

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imel včeraj eno dost zanimivo turco .... Štart zjutraj ob 06:15 v Šoštanju, proti Logarski dolini, čez Pavličevo sedlo do Železne kaple, naprej proti Volkemarktu (sj en vem če prav napisu :grim), no eno manjši krog naokol še naredu mimo St. Primoža, potem pa do Lavamunda, seveda na Golico, in čez Radlšpas :grim do Radelj ob Dravi. Tam sem imel planiran postanek za pico, ampak ne morem drugega rečt k da u zabačenem kraju še ene kurčeve picerije nimajo, al pa sem jo spregledu :D. Potem se vrnem po isti poti nazaj do jezera, kjer je bilo polno naroda. Še sam sem se imel namen it kopat, pa ne vem zakaj se nisem. Ko je nekoga zanimalo če kasirajo, vsaj na tem delu od restavracije tja nisem videl kakega inkasanta da bi kje hodu. No potem s evrnem dol do Lavamunda, in preko Pliberka čez Mežico do Črne na Koroškem, kjer sem si pri Rešerju prvošču en hladn radler rdeča pomaranča ter eno pic Kralj matjaž :D. Potem pa čez Sleme nazaj do Šoštanja, oz. do Velenja do garaže, in z kolesom nazaj do Šoštanja :grim. 328km

 

 

post-43324-0-33644800-1375684785_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imel včeraj eno dost zanimivo turco .... Štart zjutraj ob 06:15 v Šoštanju, proti Logarski dolini, čez Pavličevo sedlo do Železne kaple, naprej proti Volkemarktu (sj en vem če prav napisu :grim), no eno manjši krog naokol še naredu mimo St. Primoža, potem pa do Lavamunda, seveda na Golico, in čez Radlšpas :grim do Radelj ob Dravi. Tam sem imel planiran postanek za pico, ampak ne morem drugega rečt k da u zabačenem kraju še ene kurčeve picerije nimajo, al pa sem jo spregledu :D. Potem se vrnem po isti poti nazaj do jezera, kjer je bilo polno naroda. Še sam sem se imel namen it kopat, pa ne vem zakaj se nisem. Ko je nekoga zanimalo če kasirajo, vsaj na tem delu od restavracije tja nisem videl kakega inkasanta da bi kje hodu. No potem s evrnem dol do Lavamunda, in preko Pliberka čez Mežico do Črne na Koroškem, kjer sem si pri Rešerju prvošču en hladn radler rdeča pomaranča ter eno pic Kralj matjaž :D. Potem pa čez Sleme nazaj do Šoštanja, oz. do Velenja do garaže, in z kolesom nazaj do Šoštanja :grim. 328km

... V Radljah so vsaj 3 pizzerije...

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ motor imaš za teren ja, samo ne za dve osebi+prtljaga.

 

 

 

 

Ti ti kaj pa klobasaš :jezen ... A bi rad Kmetico 2 razjezu .---- no ti ne priporočam  :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ti kaj pa klobasaš :jezen ... A bi rad Kmetico 2 razjezu .---- no ti ne priporočam  :nono:

 

suzukija vpraši.... ciklistika in te stvari :lol1:

 

mislim da bi se snecer in suzuki glih prou ujela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzukija vpraši.... ciklistika in te stvari :lol1:

 

mislim da bi se snecer in suzuki glih prou ujela :P

JOJ SUZUKI in njegova teorija o ciklistiki ja ja ... ;) .........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa moram povedat, da ni boljših "ciklistik" kot so bile najine v teh 3.800 prevoženih kmjih.

glede na to kaj vse so morale presedeti (luknje, makedam, prehitevanja, vročina) in prenesti (nervoza in sitnoba šoferjev) lahko samo rečem:

 

BUKVALNO GLEDANO, KAPO DOL.

 

:004  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glej... važno, da si ji vsak večer sproti ciklistiko naštelal, da ni naslednji dan postrani sedela... pa je blo čisto dovolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glej... važno, da si ji vsak večer sproti ciklistiko naštelal, da ni naslednji dan postrani sedela... pa je blo čisto dovolj...

Prosim slikco in vtis iz tega štelanja ciklistike :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!