Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Zanimivo ni mene,ni damija34 pa samo pritoževanje nad posti ki so vezani na Romunijo.

 

P.S. nauk te zmede.........................ne več jest sladoleda :grrr

a pol to ni romunija? :blush: o mater se posipam..... od zdej naprej ga sam še ližem ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, mater, maš dobr moped :grim

 

 

Sory za :topic:......sej nam več...   manj pa tud ne Pa ne me zdej ... :chase:

 

 

Pa da ne bom čist off...par " kosmatih vtisov"....

 

 

Baje se okrog gorskih jezer potikajo nevarne zverine, kot je npr. tale gorski volk... post-13666-0-59509800-1375743005_thumb.jpg,

 

 

gorski muc, ki sicer deluje nekolko zmatran, ampak ga je bolje ne budit...post-13666-0-61979000-1375743019_thumb.jpg   in pa tale :blink:

 

 

post-13666-0-07118100-1375742989_thumb.jpg  nekakšen visokogorski vodni pavijan... :hmm:

 

 

Lepo prosim, NE JIH DRAŽIT!!! Če se boste odpravljal na hlajenje v jezera pod našimi in sosednjimi gorami....za vsak slučaj kakšno klobaso v žep! Zmer prav pride :grim

 

 

 

 

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ej.... a beseda "KRETEN" je moškega spola... al velja tudi za ženske?

... ne vem kako naj opišem tiste, ki svinjajo v tej temi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol to ni romunija? :blush: o mater se posipam..... od zdej naprej ga sam še ližem ja....

kaj ste otročji res ne vem zakaj se ne odpre tema pljuvalnica. vtis iiz vožnje je vtis ne pa zmerjanje. če ti ni všeč pa preskoči ali pa ne spremljaš več in te posledično ne jezi več.

moderatori bi morali to sproti izbrissati pa se to nebi več dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne bom preskočila...bom pa vse vtise za nazaj stlačla sem not in vseh miljaužent fotk s potovanj :bounce:

k mam lih neskončno cajta da zabašem še jaz tole temo.... :kava:

otrok ostane otrok,.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shark90:

če boš iskal informacije recimo o Romuniji... grem stavit, da boš vsevprek spraševal kako in kaj, ker se ti ne bo dalo gledat za nazaj..... vsaj večino ljudi je takih tu gor, da ne pogledajo niti eno stran nazaj, ampak sproti morijo ljudi, da jim napišejo še enkrat, ali pa da drugi za njih iščejo informacije....

Verjemi, da če boš resno razmišljal o potovanju( po recimo Romuniji), se boš tudi resno pozanimal od tistega, ki je tam bil  ali po ZS, ali na štiri oči ob pivu...

... saj ljudje napišejo potopise v sliki in besedi... nekateri na humoren način, nekateri pa pač samo napišejo potopis. Koristne informacije pa boš najverjetneje dobil direktno od njega, ki je tam bil....

 

pajkica:

imaš čisto prav. Otrok ostane otrok. Nekateri so imeli lepo otroštvo... se družili z drugimi otroki... se šli raubarje in žandarje... gumitvist... plezali po drevju, ... zemljo krast, se gonili z bicikli po vasi...itd... itd..... in še zdaj počnejo enake ali podobne stvari....

.... nekateri so pa imeli polne riti vsega, ali pa so jih zanemarjali starši,..... bili tečke iz dolgčasa... se metali po tleh od trme..... jezikali in odgovarjali staršem in starejšim.... imeli nobenega spoštovanja.... bili skrajno egoistični in poskrbeli samo za svojo rit...

 

...se opravičujem za off topic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se šli indijance pa kavbojce :O pa sosedom smo kante za smeti pred vrata nosil, pa rabutal smo  :blush: a pol se mi še zmer pozna ? 

ma ta tema je glih fajn ratala ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dej no... prosim. Pa sej si dosti stara, da lahko veš, kaj je v redu in kaj ne.

Glej... te zelo spoštujem, kot vse ostale, ampak malo preberi za nazaj, kaj pišeš.... in se malo zamisli.

 

... pa brez zamere   ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega, da bi želela biti nesramna. Ampak tole dejansko traja (mogoče celo penzijo prej dočakam  :blush: ). Sicer kakor komu paše, samo zakaj bi klikali nek počasen link, če se pa lahko ti vtisi dnevnih voženj (fotke, opis, zemljevidi itd.) tu pogledajo? So pa nekatere tvoje fotke, zanimive  ^_^ .

Na IE10 prav hitro vrti slike..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne spremljaš več in te posledično ne jezi več.

Ko je tema je prižgati luč in si posvetiti lepo a kaj ko je preklinjati temo lepše ... Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare:  a to je tudi vtis dnevnih voženj :?

...če smo že vsi :topic:

post-38230-0-99168600-1375775538.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare:  a to je tudi vtis dnevnih voženj :?

...če smo že vsi :topic:

če si ga ti zabeležu, ja je! Pa mau več napiši, lahko na humoren ali pa na opozorilen način.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj koristnih napotkov:

1. kdor noče tega gledati naj 3x obrne na miški "scroll down" in vse vaše težave bodo v trenutku izginile.

Navadi se koristne napotke dajati na zacetek vsebine!

 

Samo dobronameren nasvet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadi se koristne napotke dajati na zacetek vsebine!

 

Samo dobronameren nasvet ...

 

si mi snel z jezika :P

 

sicer pa, ta nasvet gor ali dol, objava je čist fajn :grim  luštno za prebrati...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadi se koristne napotke dajati na zacetek vsebine!

 

Samo dobronameren nasvet ...

Ti se pa zase brigej kardanar :P  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!