Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Slika 4- Bačinska jezera

 

Komentar carinika: nemoj da me stavljaš na Fjsbuk.

Komentar babnc: oujea, kašne mišice ma tip. (tok so ga prešlatale, da so mu tut denarnco spizidile)

Najin komentar: Ništa za prijaviti :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud men je šel počas ta Kmet na živce,sej je dost da ga 2x na let vidš,če ga pa še poslušaš je pa dost 1x :lol:

 

En izmed zgodb, ki si jih objavil bi sodila pod naslo "odtis iz dnevnih voženj 2013" :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med prvomajskimi do murterja in nazaj (žou nobene pametne slikce,..)

Ta vikend pa nedeljski skos do predjamskega gradu :OK:

480340_10200982384754027_1952421058_n.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej Kmet, če bi bil vezir karbonski, ne bi počil ;)

 

Pa ne smeta karbona pozabit z BMW šraufi gor zategnt :naughty:  Preventiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prec po šihtu; ob 18.55 štart, gas do Grosuplja po AC (mal gumo segret :grim  ), naprej mim Polževga čez Višnjo goro, Ivančno gorico, proti Dvoru in od tam ... jasno prot Kočevju :yea2: cesta prazna, par motorčkov (beri: pet); čez Staro cerkev in Ribnco proti Vidmu in v Ponikvah levo proti domu. Uživaških 126 km. asfalt držiiiiiiii. me like :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevni vtis

5.)dan

Mali lep apartmanček z pogledom na Kotorski zaliv,prebudi me jutranji sij B)

 

Po zajtrku odrinemo proti nacionalnem parku lovčen :010 Takole zgleda ko smo se vzpenjali....

 

S Damijem34 sva prišla do konc piste za vzlet,treba je blo montirat krila :D

 

Še enkrat po zalet in v zrak,no takole je blo ko sta Kwakica in KTM-jček jadrala :P

 

po pristanku se je Dami kurčil v objemu naših ženkic ^_^

 

Na poti v Mavzolej pa kupi snega na 1600nadmorske :eek: kljub 20 stopinjam je sneg trden,kompakten.

 

Ko pridemo na vrh,je cesta do Mavzoleja zasnežena z 3m snegom.Par pacientov se je celo plazilo v opankah par 100m do vrat. :slap: Mi smo se sam spogledal,brez besed smo se razumeli,osedlali živino in se odpravili naprej.No ,so nas kasneje spraševali,a ste bili gor,pri vratih?Ne bom govoril za druge,toda jaz sem po duši motorist ne pa alpinist :P sem pa za nezahtevne bralce posta vseeno naredil slikico od daleč :lol:

 

Od tu smo se spustili v Cetinje,kjer leži znani samostan....

Na poti proti reki Crnojevič pa Interšpar z vso možno ponudbo :lol: od spanja,čaja,bmw servis itd.....dedek je bil pravi multipraktik in enciklopedija v malem .)

 

Nadaljujem zvečer po tv dnevniku :P

Stari, pa tvoji potopisi so ko španska nadaljevanka :D Kolk zapletov, nepojasnjenih skrivnosti, akcija....js komi čakam nadaljevanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena lepa "otvoritvena".

CE-Logarska -Pavlicevo -Pliberk -Crna na K.-Velenje -CE

Slabih 200 km se je nabralo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmerom 5.)dan

 

 

Vmes se ustavimo da mal pomanđaramo,kje ..... :hmm: Heeeeelp Damiiii :blush: manđali smo v Petrovac na moru :D

DSC04203.JPG

Ko smo se vračali v Kotor smo zavili še mim Sv. Štefana....vsaj mislim :kva1: prav misliš

DSC04207.JPG

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

2. tisti lep "asfaltič" od Rjeka Crnojevića do Virpazarja je bil kr pravi OFFroad, če ne verjamete poglejte izmučena telesca sodelujočih (žal za bejbe nism dobil avtorskih pravic) :P

 

attachicon.gif946354_481840355218855_945095584_n.jpg

 

 

 

Ta leu ne zgleda nevem kolk izmučen, ta desn pa možn da je skos tak :smoke:  .) 

Popravljeno . Popravil VS800
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram mal dopolnit našega uradnega zapisovalca in opisovalca g. Kmeta2, kot opažam , mu je par fotk ušlo iz spomina in sicer:

1. V Kotorju natančneje v trdnjavi (mestno obzidje, smo srečali inštruktorja za....no saj vidite, baje ima med nogami ta prav kanon in je zato naziv upravičen :D

 

attachicon.gif262553_481552361914321_194790621_n.jpg

 

2. tisti lep "asfaltič" od Rjeka Crnojevića do Virpazarja je bil kr pravi OFFroad, če ne verjamete poglejte izmučena telesca sodelujočih (žal za bejbe nism dobil avtorskih pravic) :P

 

attachicon.gif946354_481840355218855_945095584_n.jpg

 

 

3. pa še tole....začetek furce se je začel z nekimi čudnimi pogledi ob jadranki

 

attachicon.gif482502_481551318581092_1769493013_n.jpg

Ejga . . . . Dami . . . . ti ti ti  :angry:

Ima da plačaš . . . . .k si Kmetu dovolu da se jaha po MOJEM TOPU!  :whistle:   :P

Kmet . . . . drugič pa povej da greš jahat moj top . . . . ti dam smodnik in kugle!  :P   :010

tko se ga prižiga . . . . 

post-15855-0-92543100-1368563388_thumb.jpg

 

tkole pa zgleda k izstreli kroglo . . . . in zadetek . . . .kam že!??

Aja direkt v Damijevo ČELENKO!  :P  :010

post-15855-0-17655800-1368563442_thumb.jpg

 

Upam da je top še tam . . . . da ga ni Kmet ukradu!  :kva2:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

 

lepo...ko boš pa spet naslednjič v naših krajih pa se oglasi, bom dal za kofe.... .)

 

Drgač pa je to nedeljo v Štangi "moto žegn", v Litiji pred trgovskim centrom pa trening varne vožnje,

tko da se lahko kmal vrneš nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u izi furca : LJ - Postojna - Črni Kal - Portorož - Piran in nazaj .... veseu k radio, čeprav sm mau usrau mopetek ... ampak je že spucan :P

 

Kawo wozu, kawo piw :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!