Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

blo je fajn...vidla kr neki znanih fac, ful so mahal, nardila ene 300,  .... :rolleyes: končno spet po dolgem cajtu po dveh

 

gume zdržale, bremze smo pa odklopl :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je fajn...vidla kr neki znanih fac, ful so mahal, nardila ene 300,  .... :rolleyes: končno spet po dolgem cajtu po dveh

 

gume zdržale, bremze smo pa odklopl :P

a slik pa nau? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

vsak na svoje poživilo. Srečali Ciko in Lajbna. Od tam smo se vračali čez Kozino, kjer je blo treba tankat, potem pa naprej čez Postojno do Rid na še zadnji postanek v tem dnevu, kjer sva z Igorjem (MiDge je šibal domov) čvekala z Mausom in še dvema, vmes pa se je mimo pripeljalo verjetno polovico slovenske moto populacije, ki se je vračala z Grobnika ^_^

 

Za finiš še mimo Planinskega polja (v Mausovi družbi) čez Logatec domov. Vsega skupaj cca 440 kilometrov v fajn družbi. Uživancija! :)

 

Potep v Dolomite pa čaka na bolj toplo vreme :P

 

Men je biu najlepši vtis, ker si mi dovolila, da se pelem za tabo :OK: ... huala ti :blush: ... lepo pelješ :worship:

 

kwak + kwak = :010

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Velenje-Domžale-Logatec-Slap ob Idrijci potem pa desno v rovte na merjasca izpod peke, salamo iz košute in pa domač kruh made by AtaIBA  :notworthy:

 

Papež47 ................... UTD ......................... še pride na vrsto  :grim

 

Prazna cesta in super fura. Se je opazilo, da je veliko projektilov zgasnilo preko meje.  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kosilu je padla odločitev, da jo mahnem proti tisti strani neba, kjer je bilo (pogled seveda iz dvorišča) še najmanj sivine. Aha...severo vzhod. OK...gremo do Kranja, pa Kamnik, pa čez Črnivec do Mozirja. Oblaki pa za mano....

Potem proti Velenju, pa dol do Žalca. Proti Vranskem je že kapljalo. OK...v naselju Čeplje ustavim na avtobusni, iz kovčka vzamem dežni kombinezon, se spravim preoblačit na klopco avtobusne, z enim kolesarjem mal debate.....ko se ulije. Pošteno ene par minut. V tem času mimo kar nekaj motoristov. Kdo od tu???.

 

Pol pa preklopim moč motorja na L (low), KTRC na 3, pa po dežju. Madona...čez Trojane  do Domžal po dežju....najbolj uživaški kilometri v tem letu. Majke mi... pa zraven še občutek, za Z8 držijo kot po suhem.

Sem bil kar mal jezen, ko je bila cesta od Lj pa do Radovljice suha...

 

Jupiii..v sredo pa spet dež.         .http://www.accuweather.com/sl/si/bled/297278/daily-weather-forecast/297278?day=4

 

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je biu najlepši vtis, ker si mi dovolila, da se pelem za tabo :OK: ... huala ti :blush: ... lepo pelješ :worship:

 

kwak + kwak = :010

 

Hehe hvala ker si vozil kulturno in se nisi zaganjal vame! :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po deževnem četrtku in petku se je sobota slikala kot lep dan za ga izkoristit za motoriranje. Najprej plan za it pogledat na Grobnik (Hyperjacku hvala za povabilo  :OK: ) se je spreobrnil s Keikovo idejo zavit malo v Dolomite.

 

Zjutraj vstanem in pogled na vzhod nič kaj obetaven, na zahod pa tako 

 

attachicon.gif180520133298 (Large).jpg

 

Super sem si mislil, zakon dan se obeta samo, da čez Rateče pridemo. Frajersko :smoke:  se oblečem kot za iz v Dalmacijo poleti. Med Nanosom in Postojno že kaka kaplja, vendar proti Ljubljani že se je kazalo jasno nebo iznad raztrganih oblakov. Prvi postanek v Vrhniki. Keiko mi podrobno razloži plan jst pa "Super, pejmo". Keiko se malo opravičujem, ma če bi mi razlagala pot za v pogubo, bi bil moj odgovor isti :D Kku je fajn, ka samo slediš, neč ni treba mislit. Keiko  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  No še  vinjeto na Kwaka naflikala pole pa proti Kranju, kjer nas že čaka MiDge. No nekaj sem si vseeno zapomnil kam naj bi šli in to Kadore.

 

Tako mi je na poti do Rateč odmevala ta pesmica pod čelado

 

http://www.youtube.com/watch?v=9lDlx5GOiF0

 

 

V Ratečah postanek da smo natočili žejne motorčke. Medtem, ko sem si papir incognito filal v rokave, Keiko že s planom B. Ne bom videl rudečega cveta v Kadorah  :dry: .

 

No malo bolje je že šlo samo oblaki pa vedno bolj mrki, mi pa še vedno nič kaj toplo razpoloženi. V Trbižu pan C. Gremo proti toplemu jugu. 

 

Razpoloženje se je v hipu spremenilo čim smo se z motorji obrnili v smeri proti morju. Zapihal je topli jugo, nebo se je kranjcem razjasnilo. Alpsko vižo sem pod čelado zamenjal za toplo istrsko kantato

 

 

 

Postanek za malco. Keiko je zaradi izpustitve Dolomitov kmalu skočila čez ograjo

 

attachicon.gif180520133301 (Large).jpg

Lih smo jo zadržali  :grim

 

attachicon.gif180520133303 (Large).jpg

 

Vedno bolj sem užival in ideja po postanku pri Vikiju me je vedno bolj razveseljevala

Na postanku pred gužvo v Trstu je nastala še ta slikca 

 

attachicon.gifCopy of 180520133307 (Large).jpg

 

Tolko sem bil zagret za Vikija, da sem ga v prvo sfalil  :slap: . Tako da sem moral it obrnit na separacijo. Kfe, sok, dobra družba je bil včerajšnji recept za lep dan.

 

attachicon.gif180520133312 (Large).jpg

 

Na poti, mi pa služba ni dala miru. Na vsak način so mi hoteli pokazat asfalt, ka so ga na AC vgrajevali in me spraševali, če je vredu. Sem jim moral v Lažah javit, da je premalo eruptivca in preveč žlindre tako, da so potem recepturo malo korigirali :D

 

Zaključili pa na Ridah. Z Mausom in drugimi malo pokramljali potem pa domov.

 

Zdej že mislite da je vsega konec. Lih se vsedem pod oreh že MarkII kliče, da je v Ozeljanu na palačinkah z ženo. Najprej "A ti mene malo hecaš?" Ko ugotovim, da to ni šala pa samo preoblečt in do ozeljana na pico, pivo in palačinke. MarkII in IrenaII Najlepša hvala, pa še štempl sem dobil :D

 

Fantastičen dan.

Prodajam mešauc, bom lohkor z vami pohaju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

b r a v o...b r a v o...  "majstori"...najprej prehitevanje avtomobilov po desni in levi skozi cestninsko na Vrhniki.  :grrr  In potem še ...če se peljem po AC,  140 - 150 po levem pasu, na desnem  pa zasedeno, in TI DAM žmigovec, da se umikam...počakaj, mater  ti j...m, idiot...ti prehitevaš po desni. In seveda...tvoja kolega tudi...

 

1x RT, 1x multistrada 1x en italijan (Tuono???).  Tisti z odltajmerjem kawo 650 pač ni mogel, pa bi verjetno tudi. Vsi LJ tablice.

 

Človek zaradi takih modelov niti na AC ni več varen. :BUA:  :BUA: :BUA:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

b r a v o...b r a v o...  "majstori"...najprej prehitevanje avtomobilov po desni in levi skozi cestninsko na Vrhniki.  :grrr  In potem še ...če se peljem po AC,  140 - 150 po levem pasu, na desnem  pa zasedeno, in TI DAM žmigovec, da se umikam...počakaj, mater  ti j...m, idiot...ti prehitevaš po desni. In seveda...tvoja kolega tudi...

 

1x RT, 1x multistrada 1x en italijan (Tuono???).  Tisti z odltajmerjem kawo 650 pač ni mogel, pa bi verjetno tudi. Vsi LJ tablice.

 

Človek zaradi takih modelov niti na AC ni več varen. :BUA:  :BUA: :BUA:  

lep vtis iz dnevne vožnje,čim manj takih ti želim ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala kolega...sicer sem imel  zelo lepo vožnjo, tam po Poljanski dolini, pa potem iz Gorenje vasi na Todraž, pa na Horjul, Vrhnika.....res lepa cesta, odličen asfalt, lepi ovinki...in prideš na AC.. pa tole.

Vtisov mi sicer niso pokvarili, ker...če bi bil slabe volje vsakič, ko naletim na idiota (/tako ali drugače) bi bil moj lajf ena sama žalost.....hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa sm se jaz mal izkoristu lep vreme. Mal prej sm sel iz sihta in krenu proti Kocevju - Petrini - Osilnici - Medvedje ride - Kocevska reka - Kocevje - Crnomelj - Semic - NM - Mokronog in domu.. Srecal sem presenetljivo mal motoristov, veliko kolesarjev, na cesti nic presenecenj... Medvedje ride pa so lustne za vozt, Na tabli je omenjen celo prelaz.. Zanimivo, bil sem prvic... Slikal pa sem sam un slapek na Petrini, ki pa ga itak ze vsi poznate... KM - jev ne vem kolk je blo, so pa bli uzivaski!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala kolega...sicer sem imel  zelo lepo vožnjo, tam po Poljanski dolini, pa potem iz Gorenje vasi na Todraž, pa na Horjul, Vrhnika.....res lepa cesta, odličen asfalt, lepi ovinki..

Za Todraž :hmm:  sem moral povprašat strička Googla.

Pa mi je pokazal na Lučine in je bilo vse jasno, kje to je.  :D  

Lep in neprometen konec (razen okoli 15-te) in že precejkrat premotoriran.  :D

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!