Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

A gre kdo jutr na sveže "kalamare" oz. tja v tisto smer? Lahk jo potegnemo tud do Paklenice do Sv. Magdalene - Jureta.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da sta si s Snecerjem nardila majce.

 

Krucy, to je bila takšna neumesna, ampak ok. Sem že vajen iz teme, ko se hebete en drugega.

Mimogrede: žena ima kawasakija, pa sem za foro dal majce naredit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutr na sveže "kalamare" oz. tja v tisto smer? Lahk jo potegnemo tud do Paklenice do Sv. Magdalene - Jureta.

 

Za vikend smo na tistm koncu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja en kraj iz današnje fure se mi je pa res vtisnu u spomin ....  :kva2:

Hehe, a ti ta ruta ne da miru, pa se mal uvajaš :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem na mojo kobilo posadil tudi boljšo polovico ... Na posoji imava namreč moto opremo tudi za njo! Rekla mi je, da zdaj razume zakaj sem toliko časa na motorju. :grim  

 

Pravi, da uživa, le v globjih nagibih jo je še malce strah, takrat se njen objem okoli pasa malo ojača.  :blush: Meni je pa tudi kar OK pilotirati z dvemi, le motor je v ovinkih malce težje zvrniti, saj se sopotnica ne nagiba tako kot če si sam. Edino bremzanje je še malo problematično, ker zadaj pač ni balance na katero bi se naslanjala, hehe. Za enkrat greva v dvoje lepo počasi in po pameti. 

 

Skratka kupujeva rabljeno motoristično opremo!  :OK:

 

Da ne bom spisal objave brez fotke ... Takole se baje po novem maha skuteristom ...  :evilgrin:

attachicon.gif992914_10200446082529297_490368523_n1.jpg

Tudi skuteroni so motoristi. Ne se bat, ghume bojo držale ku ulite.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoču do Opčin k Gigiju po solato. Kljub ene par osvežitvam tja doli, me je nazaj grede pošteno napralo pr Sežani. Še najbl skeri je blo, ko sem v dežju prehitel deklino z D registracijo nekje ob Planinski mlaki, pa je alfa ded iz neznanega razloga pred ovinkom stopu na bremzo skor na polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Da ne bom spisal objave brez fotke ... Takole se baje po novem maha skuteristom ...  :evilgrin:

attachicon.gif992914_10200446082529297_490368523_n1.jpg

Ma neeeee  . . . . . to je RIDAŠKI POZDRAV, ki se je prijel od gospoda MAUS-a!  :kva2:

Tko Maus pozdraula . . . . . ko se pele čez ride, na OMW na  :kava:

Pridna punca  . . . . . hitr se uči! :OK:

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s56g: Danes je bil res krasen dan za delat kontrastne fotografije. Sem imel namen naredit ovink čez tvoj konc, pa je sine javu da se fronta bliža s severa. Pol sem jo mahnu po isti trasi nazaj. Pridieš kaj v FHN?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se odločil, da bom izkoristil po dolgem času lep dan in kak lepše, kot v študentskih letih, ko imaš časa na pretek (oziroma si ga vzameš :P), zato sem se iz Maribora odpravil nekam v Austrijo. Nimam pojma kje sem se vozil, nekaj časa sem gledal table za Graz, nato za Deutschlandsberg (kjer sem se za hip zgubil), nato pa sem se obrnil proti Sloveniji. V Eibiswaldu vidim tablo za Soboth in ker sem o tej cesti že nekaj bral na forumu, sem se odločil, da si jo grem pogledat. Cesta je bila popolnoma prazna, je blo kar luštno :D Nato sem v Lavamundu zavil proti Sloveniji in nazaj do Maribora, kjer sem se še nekaj časa vozil okoli in iskal ketensprej, ki pa ga nisem našel (trgovine že zaprte). Prijetnih 240kmjev, slik pa nimam, ker.. Sem raje vozil, kot da bi se ustavljal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče smo se celo kje videli. S kolegom sva naredila danes CE-Dravograd-Golica-MB-CE. Nekje 230 km, vreme je se kr drzalo, sva pa tu pa tam naletela na cisto mokre ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno, moder Suzuki in moder kombinezon.. Mokro cesto sem pa imel samo od Lavamunda do Slovenije, pa pol od Dravograda dalje par kapelj padlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... današnji dnevni vtisi v zadnjo gumo ....   :010

 

 

 

..... nato pa še hlajenje gume in dnevnih vtisov, v Opatiji v rahlem "nalivu" ....   :P

post-38837-0-64382400-1370543781_thumb.jpg

post-38837-0-91181200-1370543959_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... današnji dnevni vtisi v zadnjo gumo ....   :010

 

 

 

..... nato pa še hlajenje gume in dnevnih vtisov, v Opatiji v rahlem "nalivu" ....   :P

Do kuonca ! (roba)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober vtis pusti ze voznja brez pranja.... :grim

 

A to letos obstaja?

Danes me je iz Novigrada napralo 1x in poškropilo 3x.

 

Baje da so letošnji prodajni hit dežni kombinezoni :grim

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teden je treba zaključit tako kot se spodobi-z motorjem :P

 

Ker so ptički  :whistle: da je nekdo naredil izpit za motor, priložnost pograbim z obema rokama in "povabim" na pijačo (itak sem jo olupu pol   :grim  ).... 

 

Mahneva jo v Trzin, kjer v miru "pokofetkava" in mal opravljava  :whistle:  predn se je čist pooblačilo še na hitro blicnem tole slikco...

 

 

malo pred njenim domom naju ujame dež (vam povem, ni se z njo za družit, sama nesreča okoli nje)... pri njej še malo počakam da naliv mine, potem pa proti domu.... pralo me je cel čas, tut jajčka mi je mal pokvasilo  :wacko:  :blink:

 

potem pa si v garaži vzamem čas in spucam motor od te svinjarije...

 

 

 

hvala za pijačo Damy, se priporočam v bodoče...  :grim

Z veseljem  :yes:  (še kdaj). Dež je bil pa za srečo  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes idealen dan za izled pri jodlarih.Padlo je 165km.

Zapeljala sva se najprej do Leibnitz, ker tam nisem bil že 100 let, pa sem šel malo se zapeljat po centru.

Po Grazerstrasse sem se vrnil do Špilfelda, kjer sem zavil na Winestrasse in se skozi kraje Graßnitzberg, Pößnitz čez Schloßberk do kraja Leutschach, kjer sem se vključil na cesto 69.

Čez Eibiswald-a sem se nato obrnil na Radelpass Straße. Na naši strani cesta, da te "srat" pritisne. Proti Marburgu  pa po čudoviti dravski dolini, kjer se je res užitek peljat "malo" hitreje. 

 

Pa še nekaj slik ....

 

Leibnitz

............................................

 

Malo se ti je zapisalo in sem popravil....... :oops:

Popravljeno . Popravil ataIBA
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!