Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Teden je treba zaključit tako kot se spodobi-z motorjem :P

 

Ker so ptički  :whistle: da je nekdo naredil izpit za motor, priložnost pograbim z obema rokama in "povabim" na pijačo (itak sem jo olupu pol   :grim  ).... 

 

Mahneva jo v Trzin, kjer v miru "pokofetkava" in mal opravljava  :whistle:  predn se je čist pooblačilo še na hitro blicnem tole slikco...

 attachicon.gifprenos2.jpg

 

malo pred njenim domom naju ujame dež (vam povem, ni se z njo za družit, sama nesreča okoli nje)... pri njej še malo počakam da naliv mine, potem pa proti domu.... pralo me je cel čas, tut jajčka mi je mal pokvasilo  :wacko:  :blink:

 

potem pa si v garaži vzamem čas in spucam motor od te svinjarije...

 

before

attachicon.gifprenos1.jpg

 

after

attachicon.gifprenos.jpg

 

hvala za pijačo Damy, se priporočam v bodoče...  :grim

 

Prav je, kej sta pa opravljala ... Še nos me je srbel ... Damy glej da jutri ta boljšo tortico častiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav je, kej sta pa opravljala ... Še nos me je srbel ... Damy glej da jutri ta boljšo tortico častiš ...

 

ti si bil glavna točka...  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin vtis je, da sem se zapeljal do Lojza v Beljaku in "ubodel" moto kavbojke od strica Vančija  za 60€. / prej 119€.

So imeli neko obletnico al kaj vem kaj in je bilo veliko zadev kar konkretno "reduziert".

Srečal pa tooolk Italijanov med Jesenicami in Kr. goro, da bi bila lahko že ponovitev invazije iz 41-ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja druga samostojna fura, razn snega, vse vremenske oblike: sonce (itak), dež, mavrice, zdej pa še toča.... pa še doma nisem :cry:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja druga samostojna fura, razn snega, vse vremenske oblike: sonce (itak), dež, mavrice, zdej pa še toča.... pa še doma nisem :cry:  

 

Človek bi se zamislil  :hmm:

 

:lol1::P

 

p.s. so pa rožice vesele  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klicaj ti gori!

Ja, low on fuel. Desni stolpec.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krucy@ si trpel tokrat vidim, ko si moral voziti za Ninjo 650R :)

Ni blo panike, BB je mogla škilavčka gledat v špeglu cel dan. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teden je treba zaključit tako kot se spodobi-z motorjem :P

 

Ker so ptički  :whistle: da je nekdo naredil izpit za motor, priložnost pograbim z obema rokama in "povabim" na pijačo (itak sem jo olupu pol   :grim  ).... 

 

Mahneva jo v Trzin, kjer v miru "pokofetkava" in mal opravljava  :whistle:  predn se je čist pooblačilo še na hitro blicnem tole slikco...

 attachicon.gifprenos2.jpg

 

malo pred njenim domom naju ujame dež (vam povem, ni se z njo za družit, sama nesreča okoli nje)... pri njej še malo počakam da naliv mine, potem pa proti domu.... pralo me je cel čas, tut jajčka mi je mal pokvasilo  :wacko:  :blink:

 

potem pa si v garaži vzamem čas in spucam motor od te svinjarije...

 

before

attachicon.gifprenos1.jpg

 

after

attachicon.gifprenos.jpg

 

hvala za pijačo Damy, se priporočam v bodoče...  :grim

 

kam se lahko narocim za taknosle pucanje?  :ninja:

 

Zjutraj sem po zajtrku skočil na kavo v "pisarno", vmes dobil SMS od BB kdaj se bom primajal s kozolcem do LJ. 

Jah nič, pogled v nebo je bil zjutraj tak,

 

 

 

tako da mi ni ostalo drugega, kot na dušek spit tisto kavo, hitro domov preoblečt, dolit olje in skočit na moped in čez Rakitno do LJ.

 

Tam je BB spala na mopedu, ker me ni bilo toliko časa. Vozil sem počasi in ob cesti gledal če je kje tista kamerca, ki jo je nekdo izgubil na Rakitni. Nagrada (kamerca) vedno prav pride. :)

 

Potem sva se pa peljala ob Savi do semaforja.

 

 

 

In kaj vidim na semaforju? Da je že bil en bmflar tam pred mano ...

 

 

 

No končno je bila zelena in smo se spet malo peljali.

 

 

 

Pa se malo ustavili za kavico.

 

 

 

Pa spet peljali ...

 

 

 

Do belokranjskega (motosvetovega) DC-3.

 

 

 

Probat če se da prešvercat kot slepi potniki, pa zame ni blo placa. 

 

 

 

Potem sem gledat če paše kak kos na moj moped, ker je tehnologija iz nekje istega časa.

 

 

 

Nisem našel ničesat uporabnega, ker je začela Bina pa premikat avion, tako da sem šel raje dol.

 

 

 

Počasi sva postala lačna od vseh teh strašnih naporov in smo sli naprej, na pozno kosilo.

Poraba je bila kar visoka, ker je Bina tiščala pred mano, sicer bi padla še kak deci.

 

 

 

V glavnem kar fajn je blo, pa še BB mi je pico plačala ker sem vse dal zadnjič na servisu ... (a vidite da ni več service lučke?)

 

~350km se je nabralo pri meni ;)

 

madonis, sm hotla tut js piskrck prstavt pa kej napisat o tem penzionisticnem popotovanju, sam nimam tazga smisla, tko da si tole prou lepo spesnu!!

 

blo je odlicnih dobrih 8 urc sonckanja in martinckanja na soncku, sm mu pa za konc ukradla oblak in se tusirala zadnjih 15 min.. tko da zdej KM nima vec tezav z dezjem pa da pada kjer je on, ker mam js zdej oblake cez :D:lol1:

 

sm pa nardila samo 292, pa en drobiz, kmjev :D :grim  :kva2:  :kva2:  :kva1:  jutr pa spet kam.. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja no, pa da se dodam neki dokazov k jih je KM omenil ampak ni gradiva..

 

pa pizza je bla tolk mejhna, da jo bom mela samo za 1 tedn za jest..  :BUA:  :slap:

post-28333-0-75895500-1370721573_thumb.jpg

post-28333-0-44545700-1370721970_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štart via Grobnik in testna vožnja z novo čelado takoj zjutraj, ko se je megla dvignila, prvič letos, da nisem zmrznila na motorju (mogoče pa bo kj s tem poletjem), do Postojne po AC (mal se je mudil), potem pa prehitevanje neskončnih kolon prikoličarjem švabov s čolni, kemperjev vse do Ilirske  :slap: , na meji je sosedov policaj mojemu voščil dober tek-manjši obmejni incident zarad osebne (dobr d nimam tud jz flipup čelade, d bi mal pomalcala hahahh). Potem sva zaradi izogivbanja cestnini zalutala nekje v blokovskih naseljih nad Rijeko....bravo, a je tolk težko kako tablo postavit v kako križišče. No na Grobnik sva prišla ravno prav, da se je pooblačilo, da jim ne bi bilo preveč vroče :whistle: , po dirki sprobala crustyevo black mambo  :kva2: ....fast&furious bi reku človk  :grim .....tnx crustyu za streho nad motorji, nazaj po mokrem,za neki časa prešaltala še na enga bemfa (kamelo od mojga :grim )....hm a je to normalno, da na semaforju gledaš, če je motor sploh on, ker nič ne ropota in trese, pele se pa k kavč....comfy....pa še opral naju je k mačke  :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes testiral svoj nov bajk - duke 690. Stvarca se lepo pelje, sicer ni tako udoben kot GS, ampak je pa fun, fun, fun :kva1: . Ko se ga bom do kraja navadil in malo updejtal - ergo sedež, podaljški za špegle, touring šajba in pa kufer bo pa top-shit. Bajk je to kar obljubljajo, pade v ovink takoj, okretn je ko svina, za ostre ovinke je majka. Edino kar moti je ta plastika ki skos brenči, ampak morš vzet v zakup. Pilot power gume se mi zdijo ok, tudi v dežju nisem mel težav.
Uglavnem včeri sm nardu turco do golice in potem na radlpass nazaj pa čez SG in vtanje potem hotel domov. Vmes je začelo prat, sm stal v mislinji neki časa in potem ko je kao tahujš šlo mem, sm šel dalje. No dlje kot do doliča nism uspel prit, ker je dalje bila cesta na treh mestih zasipana z zemljo in kamenjem in je voda čez drla :BUA:  :BUA:  :BUA:   Tam smo pod eno postajo čakali tri mopedisti in dva kolesarja, da je šlo deževje mimo. Potem sem obrnil in čez velenje in dobrno šel dam. Premočen ko prasc sm se potem pol ure s kropom polival.
Danes je bla lepša napoved, ampak je blo na konc tud deževn. Šel sem pa na logarsko in potem čez pavličevo sedlo in naprej čez jezersko. Ko sem bil že nekje pri kokri se je pred mano začelo ulivat, zato sm se obrnu in po isti poti nazaj. Žal je nevihta šla s svetlobno hitrostjo in me dobila pri spustu z jezerskega. Po dežju sem potem šel še na pavličevo gor in potem dol. Trije avti ki so me srečali na poti so verjetno mislili da mam petardo v riti tako sm pičil :evilgrin: . Sreča nevihta ni bila tako močna kot včeri in sm proti koncu logarske že vletel v sonce, da sm se mal pogrel. Potem sem lagano sportski odkruzal dam. Dež je malo pokvaril vtis, ampak sm zadovoljen, glede na to kako je letos vseskupaj. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, padlo je čudovitih 400kmjev, v odlični družbi! 

 

 

 

@zajebant, kaj maš novi fotič pa še ga nisi navajen ? Zakaj ?

 

Če pa na vsaki sliki skoraj imaš slikan tudi svoj prst.  :lol1:

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zajebant, kaj maš novi fotič pa še ga nisi navajen ? Zakaj ?

 

Če pa na vsaki sliki skoraj imaš slikan tudi svoj prst.  :lol1:

 

sam res, sploh nisem pogruntal  :lol1:

 

kaj češ, imam dolge prste  :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!