Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

v soboto je padla furca ki jo je opisal ze KM in je zgledala nekako takole: http://goo.gl/maps/nJTmA

 

vceri je pa prou neplanirano iz govora o pijacki na OMWju in samostojnem potepanju ratala druzba 6ih motobarab in tegale: http://goo.gl/maps/PwnvL

 

slikc je bolj mal, ker smo raje harali naokoli in cebljali.. :D in jedli.. ;) he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sem pa včeraj vendarle pelal mojo boljšo polovico na Rakitno,  + vse ostalo videno je blo na konc dobrih 300+ km. Ma sem drugač pri povratku  spet neki zajebal in spet pršu na Brezovico :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem v sredo po 1 mesecu le spet štartal mal po cesti in to brez zajčkov.... :grim

Dobili smo se Joze xj6 in DIN,jo užgal na Kočevsko(Rudniško jezero)

DSC04264.JPG

Od tam v Kolpsko dolino,kjer se je Petru Klepcu naš Joze nkaj nastavljal in prčil,toda Peter ni niti trznu,na naših koncih smo še konzervativni... :lol1:

DSC04266.JPG

Šli čez Osilnico...

DSC04268.JPG

Na Medvedje Ride kjer nas je začelo močit.....konkretno... :huh:

DSC04269.JPG

Ko sem štartal iz LJ je blo 25stopinj tu pa 11...brbrbrrbrrrrrrr

DSC04271.JPG

Pralo nas je polovico poti 100km...........prav nič uživaško,razpoloženje pa je popravljala dobra družba :OK:

 

V soboto pa sva jo z drago mahnila na Črni Kal,prav tako v družbi DIN-a in Jozeta.Ura je bla 13h ko na OMW pogledava nebo,po hitrm postopku sva se spokala domov.Eno urco po prihodu domov pa takšen urnebes.......no vsaj enkrat nisem bil moker :kva1:

DSC04299.JPG

V nedeljo pa kar velika zmešana kolona..Mark,IgorKr,Motojahač,Keiko,Damy,DIN,Jozek in na koncu še GapiX.,Joni46......skoraj ista turca kot v sredo,samo namesto po regionalki do Petrine smo naredili krog skozi Stari Trg,vse ostalo so že povedal drugi.....še par odlomkov....

Pr men je blo ko na zboru.... :OK:

DSC04305.JPG

Narava v tem letnem času je noro lepa tam doli ^_^

DSC04306.JPG

Madronič....

DSC04308.JPG

No kaj čem komentirat..........zmešanci..... :P

DSC04313.JPG

Iz Kolpske doline pa pobegnemo pred dežjem k men na malo salami pa cukra :D ......kjer nam je moja najdražja vse lepo pripravila in nas toplo sprejela :inlove:

Važiči, pa nobene Suze ni med vami.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zajebant, kaj maš novi fotič pa še ga nisi navajen ? Zakaj ?

 

Če pa na vsaki sliki skoraj imaš slikan tudi svoj prst.  :lol1:

Na fuk placu ti otrdi, pa ga ni moč ukriviti.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........Mozirje, Polzela, Prebold in spet na Marijo Reko, a fora je bla v tem, da smo mel nevihto neprestano za nami, ampak nam je ratalo pridt nekako do Ivančne, kjer smo se poslovili in šli vsak po svoje.....

 

 

V Trbovljah ste bli videt luštna družbica, mi smo se ravno iz Portoroža vrnil in se usedl k pivu ko je gruča Z-jevcev letela mimo pumpe.

Popravljeno . Popravil Lini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fuk placu ti otrdi, pa ga ni moč ukriviti.

 

Aja, no meni gre ponavadi kri drugam takrat, tebi če pa gre v prste, potem pa ne vem .... :slap:

Če pa si govoril za zajebantove prste, potem pa raje nebi nadaljeval ..... :hmm::lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fuk placu ti otrdi, pa ga ni moč ukriviti.

 

:lol1:

 

Aja, no meni gre ponavadi kri drugam takrat, tebi če pa gre v prste, potem pa ne vem .... :slap:

Če pa si govoril za zajebantove prste, potem pa raje nebi nadaljeval ..... :hmm::lol1:

 

raje ne no  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste dosti peljete v radence..kaj če bi šli eno turo ko boste tu doli? :P...sem iz Okolice Ljutomera :)

 

Žena je pred tremi tedni naredila izpit in zdaj nabirava kilometre, niti ne kilometre, temveč pridobiva si izkušnje in zato jo vozim na okoliške zanimive lokacije, zato nekatere lokacije obiščem 2x.

Normalno je, da je ne morem kar peljat v Dolomite recimo ali na kakšno zaje**no gorsko cesto, zato pa lepo postopoma. Naslednja lekcija je Logarska, Pavličevo, Jezersko, čeprav sem se tam peljal pred dvema tednoma ... pač se mi lokacije ponavljajo. Kar se tiče kakšne skupne ture, pa načeloma ni problema. V kolikor bom imel še kakšen plan tja okrog, se lahko dogovorimo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proba kitajske kamerce za 7€ :-)......to nedeljo na 69 :004

 

 

 

.... no, sej vožnja bi še bila ....   :P

 

.... samo za podlago pa le dej rajši kšno musko .....  :010

 

.... k da pa tkole ropota, pa tud mene vse mine ....  :slap:

 

 

 

ps.

... sam upam lahko, da tegale ne bosta Snecer in Gift preveč proučevala ....   :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žena je pred tremi tedni naredila izpit in zdaj nabirava kilometre, niti ne kilometre, temveč pridobiva si izkušnje in zato jo vozim na okoliške zanimive lokacije, zato nekatere lokacije obiščem 2x.

Normalno je, da je ne morem kar peljat v Dolomite recimo ali na kakšno zaje**no gorsko cesto, zato pa lepo postopoma. Naslednja lekcija je Logarska, Pavličevo, Jezersko, čeprav sem se tam peljal pred dvema tednoma ... pač se mi lokacije ponavljajo. Kar se tiče kakšne skupne ture, pa načeloma ni problema. V kolikor bom imel še kakšen plan tja okrog, se lahko dogovorimo.

aja..no super..tako se mora delat!

ok dobro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... no, sej vožnja bi še bila ....   :P

 

.... samo za podlago pa le dej rajši kšno musko .....  :010

 

.... k da pa tkole ropota, pa tud mene vse mine ....  :slap:

 

 

 

ps.

... sam upam lahko, da tegale ne bosta Snecer in Gift preveč proučevala ....   :lol1:

M0otor je taprav,zna padet kakšna študija Snecerja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proba kitajske kamerce za 7€ :-)......to nedeljo na 69 :004

 

Nisem edini v kombinezonu na GS-ki! :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja koko se ti skos obremenjujes s tem kaj mas oblecen  :slap: najboljs da navleces nase scitnike in je to to.. :whistle:   :lol1:

 

Zdaj sta lahko najboljša prijatelja. :ninja:

Brigajta se zase.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem edini v kombinezonu na GS-ki! :yea1:

he he....k se mi gre mal kolenčkat sem v usnju......drugače pa tud v gora tex-u tresemo cestakarje :-)......no....da ne bom nazaj dobil groženj.....sem tudi sam še vedno plastičar :-)

Kar se podlage z muzko tiče......se mi ni dal igrat.....pa k sem dobival vprašanja glede kamerce.....mal pobrskejte.....mam pa tole.....za ta dnar dobr :-) http://www.ebay.de/itm/Mini-spion-DV-Camcorder-DVR-Sport-Video-Camera-Spy-MD80-720x480-4GB-microSD-/400507665593?pt=DE_Foto_Camcorder&hash=item5d401dfcb9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!