Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

ja.

A je morje pr vas gosto poraščeno z drevjem in podrastjo......Matr te majo za norca....

post-1354-0-13539000-1371485824_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gif

 

med drugim so tudi Bejbe posnele rojstnodnevno čestitko za BMWriderko 

 

attachicon.gif16062013672.jpg

 

:D

 

 

Sem tole voščilnco zagledala ,ko sem jutranjo kavo srkala..Se mi je tok zaletel,da je vsebina iz ust po stenah špricala...Norci!!! Ne pozabim vas nikoli!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tole voščilnco zagledala ,ko sem jutranjo kavo srkala..Se mi je tok zaletel,da je vsebina iz ust po stenah špricala...Norci!!! Ne pozabim vas nikoli!!! ;)

... ti jim sam vrni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti jim sam vrni :)

3 riti hočm!!! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 riti hočm!!! :D

4 bo dost, al preveč?

 

nude-babes-has-sand-on-t.jpg

 

Zdej pa dost o teh ritih, sama bleda naga koža...se vidi, da nč ne delate na soncu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tole voščilnco zagledala ,ko sem jutranjo kavo srkala..Se mi je tok zaletel,da je vsebina iz ust po stenah špricala...Norci!!! Ne pozabim vas nikoli!!! ;)

Norc je samo eden....  :P

NASLEDNJIČ GREMO V HRIBAMA!!

... lahko ti... ko maš še zmeri tazimski kožuh oblečen.....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 bo dost, al preveč?

 

nude-babes-has-sand-on-t.jpg

 

Zdej pa dost o teh ritih, sama bleda naga koža...se vidi, da nč ne delate na soncu :P

 

A tako rit dobiš,če Kawasaki voziš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje na poti proti črni 

attachicon.gif20130618_102703.jpg

Si šel čez avstrijo? Ker to je na poti proti mejnemo prehodu Vič, stojiš pa tam kjer ponavadi stoji radar (to je cesta proti golici), spodi levo pa maš clubhouse od HeavensDevils, tejk da veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne skok do Kranja na šolske obveznosti, nato pa po "bližnjici" domov. Lj, KR, Bled, Ribčev laz, Jereka, Pokljuka (22 stopinj), blejski grad, KR (radler) in domov ob rani uri 22:40. Malo čez 180 km. Pasalo je bolj kot staremu psu šus. Zdaj pa spat, da bom lahko ob 3:50 sploh lahko vstal in šel na tlako  :wallbash: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldanski krogec z novimi pnevmatikami. Vroče ampak super, hlajenje na GS-u dela. Edino maus bi lahko kej za kofe dal.

 

Ni pa bilo vroče samo meni, prednji pnevmatiki je bilo tudi.

 

2013-06-21-154948.jpg

 

In zadnji, najbrž še bolj ...

 

2013-06-21-155219.jpg

 

Zaščitni sloj nove gumice je šel dol, čeprav sploh ni izgledalo da ga imajo.

 

Tole sem pa ob škarpo drgnil ...

 

2013-06-21-155453.jpg

 

Tako. Bom ponovil, zdej pa na zaslužen pir, najbrž bo imel tudi mlade. (maček)

 

LP krucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldanski krogec z novimi pnevmatikami. Vroče ampak super, hlajenje na GS-u dela. Edino maus bi lahko kej za kofe dal.

 

Ni pa bilo vroče samo meni, prednji pnevmatiki je bilo tudi.

 

2013-06-21-154948.jpg

 

In zadnji, najbrž še bolj ...

 

2013-06-21-155219.jpg

 

Zaščitni sloj nove gumice je šel dol, čeprav sploh ni izgledalo da ga imajo.

 

Tole sem pa ob škarpo drgnil ...

 

2013-06-21-155453.jpg

 

Tako. Bom ponovil, zdej pa na zaslužen pir, najbrž bo imel tudi mlade. (maček)

 

LP krucy

Jest dam v prihajajočem tednu gor nove....greva lahko skupaj ulaufat :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno vikend in čas za ohladitev, ker tole čez teden je blo pa mal tu mač :blink: .....se pravi via Soča....štart iz Domžal proti Brezovici po AC oziroma po odstavnem pasu, ker so bile nepregledne kolone folka (zgleda majo že vsi dopust) :wallbash: ...Vrhnika-Logatec-Godovič-Idrija (na pumpi me je občudovala cela truma Italjanskih rejserjev  :blush: ....sm d ma človk Aprilio pa dol padajo wiiiii)-Most na Soči (enmu  Italjanu na tanovi tuni sm bla zgleda tok všeč, da naju je vsaj 5X prehitel, ustavil, da sva šla mimo in spet jovo na novo in tko do Tolmina :grim )-Tolmin na stalni plac mal se v Sočo uležat..blackmamba se je izlevila iz usnjaattachicon.gifIMG_1815.JPG, se skoncentrirala attachicon.gifIMG_1798.JPG brrrrr....mal je blo frišnoattachicon.gifIMG_1787.JPG  :xx:  ampak je pasaaaaal :kva2:attachicon.gifIMG_1808.JPG.Potem pa čimhitreje, še preden se odtalim čez Kras do POrtoroža na tadrugo ohladitev....attachicon.gif22062013090.jpg.mmmmmm :OK:  in čez Črni Kal do Postojne in domov....luštnih 398km, kljub enmu kupu idiotov na cesti (takih na 4ih kot na 2 kolesih)

..bi se z veseljem pridružil :P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno vikend in čas za ohladitev, ker tole čez teden je blo pa mal tu mač :blink: .....se pravi via Soča....štart iz Domžal proti Brezovici po AC oziroma po odstavnem pasu, ker so bile nepregledne kolone folka (zgleda majo že vsi dopust) :wallbash: ...Vrhnika-Logatec-Godovič-Idrija (na pumpi me je občudovala cela truma Italjanskih rejserjev  :blush: ....sm d ma človk Aprilio pa dol padajo wiiiii)-Most na Soči (enmu  Italjanu na tanovi tuni sm bla zgleda tok všeč, da naju je vsaj 5X prehitel, ustavil, da sva šla mimo in spet jovo na novo in tko do Tolmina :grim )-Tolmin na stalni plac mal se v Sočo uležat..blackmamba se je izlevila iz usnjaattachicon.gifIMG_1815.JPG, se skoncentrirala attachicon.gifIMG_1798.JPG brrrrr....mal je blo frišnoattachicon.gifIMG_1787.JPG  :xx:  ampak je pasaaaaal :kva2:attachicon.gifIMG_1808.JPG.Potem pa čimhitreje, še preden se odtalim čez Kras do POrtoroža na tadrugo ohladitev....attachicon.gif22062013090.jpg.mmmmmm :OK:  in čez Črni Kal do Postojne in domov....luštnih 398km, kljub enmu kupu idiotov na cesti (takih na 4ih kot na 2 kolesih)

Komu pa ne bo ušeč bejba na italjanskem motorju  :wub:  zame idealna kombinacija sam zna trajat preden jo bom dobil  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemflarka ....

 

Baje da tako pa od Yamahe   :D  :P

 

attachicon.gifyamaha.jpg

Kako vpliva Suza na tazadnjo, pa vam spljoh ne predočim, ker bi neprestano tle gor visel.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!