Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

hja, danasnji vtisi predvsem mokri in ropotajoci.. :D sem pa koncno sprobala dezjaka in moram rect, da za tistih borih 10€ (ce me spomin ne vara) prou dobr deluje..

 

nasmeh, kljub dezju, do uses.. gumice drzijo kr ok. res da nism kej prevec pretiravala pa tiscala, ampak ni blo kancek dvoma ali pa obcutka, da bi kaj spodrsaval..

 

blo je TOP!!  :kva2: ravno to sm dans rabila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po dolgem času spet osedlal konja in se odpravil na potep.

 

Iz Maribora proti Radljam in nato čez Radlpass - avstrijci so lih nekaj štimali goraj :)

 

2013-06-27-6491.jpg

 

Nato po route 69 do Lavamunda in naprej proti Železni Kapli in čez Pavličevo sedlo, kjer sem pobrusil malo stopalke.

2013-06-27-6511.jpg

2013-06-27-6671.jpg

2013-06-27-6711.jpg

2013-06-27-6731.jpg

 

Na srečo mi je bilo prizanešeno in mi ni opralo motorja.

url=http://shrani.si/?s/11j/3Uvnf0aI/2013-06-27-6861.jpg]2013-06-27-6861.jpg

 

Mimo Kamnika, Gornjega Grada, Velenja, Celja, kjer sem zavil na AC do Maribora nazaj

url=http://shrani.si/?2x/U3/4xw489k3/2013-06-27-6901.jpg]2013-06-27-6901.jpg

 

Lepih 360km, hvala pa možaku v Gornjem Gradu, ki me je s kriljenjem rok še pravočasno opozoril na inkasantsko zasedo v bližnjem grmu. Če si kje tu, imaš pir v dobrem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo! Kaj pa ti delaš tam doli v Gricignano di Aversa? Ne poznam nikogar, da bi delal, oziroma živel v južni Italiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pripni še video...

A od počasne vožnje :grrr počak ,da ga dobim od Ceneta_r :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je še vedno Cerkniško jezero, prišle ste ven pa v vasi Gorenje Jezero. V bistvu ste nardile krogec okol cerkniškega jezera skoraj. Tule sem se z ATV-jem preganjal včasih precej.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj dobil oranžen krampek,poklical še eno Jodlarsko elastiko in lepo počas proti Golici :)

DSC04372.JPG

..v Železni Kaplji postanek za kavico...

DSC04373.JPG

Ja naši sosedi izkoristijo vsako lužico in zeleno zaplato za turizm B)

DSC04374.JPG

Zgoraj spet samo midva,je že začel mal rosit,ko sva se po hitrem postopku s Cenetom_r pobrala v dolino :O

DSC04377.JPG

...Tudi temperatura je bila za ta letni čas zelo neprijazna.... ^_^

DSC04375.JPG

No realno je bilo 10stopinj :) sam se je splačal za učke spočit B)

DSC04378.JPG

Nazaj grede se ustavimo še na Pavličevem sedlu kjer se nam pridružu GOSAK :)

DSC04379.JPG

Vsi trije pa zmatrani od počasne vožnje po prelepi ovinkasto široki cesti ,prispemo na Jezersko,kjer pojemo govejo juhco in telečjo pečenko :P

DSC04380.JPG

Domov se nam še ni dal pa smo se zapeljal še na Ride,da sem sprobal ta tretji ovinek in presenečen ugotovil,da zajčkov tam več ni :Pno razen unih ki nimajo tako velikih uhljev....Krucymucy,Rumenicestak na OMW pa inventar Maus in še veliko drugih sam mam premal trdega diska ,da bi se vseh spomnil :P  :lol:  

DSC04381.JPG

Nazaj proti domu pa smo se vrnili v skupinci čez Cerknico,Rakitno.....

DSC04382.JPG

Nabralo se je cirka lepih 450km....kramp je opravil test po remontu in si prislužil malo oljčka,jaz pa zaslužen :beer1: na terasi z mojo Kmetičko :wub: Lp

evo danes spoznal kmeta2 in ceneta r.oba KTMovca,eden je prodan:) ampak ne morem verjet,da sta dala za pijaco BMWjasu,kolega svaka vam cast,ampak ob prvi priliki dam za rundo ali dve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A od počasne vožnje :grrr počak ,da ga dobim od Ceneta_r :)

 

 

Sej sva sla po omejitvah.

 

 

:grim  :grim  :grim

 

post-13666-0-91325500-1372546477_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj dobil oranžen krampek,poklical še eno Jodlarsko elastiko in lepo počas proti Golici :)

DSC04372.JPG

..v Železni Kaplji postanek za kavico...

DSC04373.JPG

Ja naši sosedi izkoristijo vsako lužico in zeleno zaplato za turizm B)

DSC04374.JPG

Zgoraj spet samo midva,je že začel mal rosit,ko sva se po hitrem postopku s Cenetom_r pobrala v dolino :O

DSC04377.JPG

...Tudi temperatura je bila za ta letni čas zelo neprijazna.... ^_^

DSC04375.JPG

No realno je bilo 10stopinj :) sam se je splačal za učke spočit B)

DSC04378.JPG

Nazaj grede se ustavimo še na Pavličevem sedlu kjer se nam pridružu GOSAK :)

DSC04379.JPG

Vsi trije pa zmatrani od počasne vožnje po prelepi ovinkasto široki cesti ,prispemo na Jezersko,kjer pojemo govejo juhco in telečjo pečenko :P

DSC04380.JPG

Domov se nam še ni dal pa smo se zapeljal še na Ride,da sem sprobal ta tretji ovinek in presenečen ugotovil,da zajčkov tam več ni :Pno razen unih ki nimajo tako velikih uhljev....Krucymucy,Rumenicestak na OMW pa inventar Maus in še veliko drugih sam mam premal trdega diska ,da bi se vseh spomnil :P  :lol:  

DSC04381.JPG

Nazaj proti domu pa smo se vrnili v skupinci čez Cerknico,Rakitno.....

DSC04382.JPG

Nabralo se je cirka lepih 450km....kramp je opravil test po remontu in si prislužil malo oljčka,jaz pa zaslužen :beer1: na terasi z mojo Kmetičko :wub: Lp

 

Sem vedu da mi bo malo žal...cel dan nosu/zbijal deske/morale in razmišljal o Golici :jezen

 

Se priporočam za voden ogled naslednjič, moram se enkrat tam skozi peljat.. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!