Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Aha pr 1,53 smo spet kmau zajčka lovili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto spontano...- preveč spontano je nastala današnja tura :O, saj je bil namen le malo občutit motor in sprobat, če je ohridov sladoled še vedno tisti, ta pravi..za kar seveda nisem dajal gor kombinezona :glare:  No, pa sem se že na taprvem krožnem ''zmotil'' in ''po pomoti'' zavil za Lokovico. Od tam do Mozirja in proti Logarski dolini, kjer je malo pred Lučami začel motor delati booo...booooooo.boooooooo  :ninja: Ustavim (no...ustavil je kar sam) in ugotovim, da se mi je iz tanka snela cel za goriva..jaz pa že študiral, kako bom poklical prevoz  :blush:  Hvala bogu (no, nekomu pač) je bilo samo to in sem lahko nadaljeval svojo nezačrtano in 'zlagano' pot. Mimo Logarske doline čez Pavličevo sedlo, kjer sem nato zavil proti Bad Eisenkappel..no, po 5 minutah vožnje sem se ustavil ter malo potuhtal, če mi ne bi danes mogoče malo bolj pasalo Jezersko...- seveda sem obrnil in 2x odvozil te ovinke, pri čemer sem si zaradi miljavžnt motoristov skoraj izpahnil roko  :OK: No, pot me je vodila proti Šenčurju čez Mengeš in v Domžale, kjer se mi je nekako uspelo zgubit in sem namesto za Lukovico zavil za Dol pri LJ. Od tam proti Litiji (res mi je bilo všeč, da sem 'narobe' zavil :D), Trbovljam, čez Marijo reko, Žalec in domov.

 

no....na koncu pa še do sladoleda nisem prišel....  :glare:  motor pa sem občutil...to pa... :D

Gasperr lepa turca, sm mel dans sam enak namen pa moja ni bla za tako furo. Če boš še kdaj, se lahko zmenmo in gremo skupaj, js sem iz okolice Mozirja, punco mam pa v Šmartnem ob Paki. Midva sva dons zbrala krajšo varianto, Šmartno ob Paki - Laško - Zidani most - Hrastnik - Trbovlje - Marija Reka - Prebold - Šmartno ob Paki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj pol7 krenil iz Prlekije direkt do Ajdovščine po AC, vmes pri Lenartu me je poscal dež, od Celja dalje pa kar lepo vreme. Ob 10 prispem do Renč, namontiramo ror, okoli pol 3 pa ga že tiram nazaj proti Ajdovščini, čez Col,Godovič,Logatec pa naprej do Lj, Ce, v Slov.Bistrici proti Ptuju in nazaj do Ljutomera. Nabralo se je celih 600km  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sta šla, ja.

 

 

...če pogledaš povpr. brzino 88 km/h...manjkata še dva (km/h), pa bi blo še OK ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes spoznal kmeta2 in ceneta r.oba KTMovca,eden je prodan:) ampak ne morem verjet,da sta dala za pijaco BMWjasu,kolega svaka vam cast,ampak ob prvi priliki dam za rundo ali dve!

kmet tuki nima izbire :glare: ima ženo BMWjašico :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes spoznal kmeta2 in ceneta r.oba KTMovca,eden je prodan:) ampak ne morem verjet,da sta dala za pijaco BMWjasu,kolega svaka vam cast,ampak ob prvi priliki dam za rundo ali dve!

pa še spremstva si bil deležen. :)

http://www.youtube.com/watch?v=EKw3VPjMSeE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj padla tura "route 69"....odličo in pa odlična cesta, glede na naš razpokan asfalt :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  ti pa zgodbe ... Se ti vidi da si živnorc

 

 

Čisto nov... spreobrnjen... dober ko med... da nam je dal celo za čaj..

 

 

 

Kot prvo za čaj je dal Yamahar ne spreobrnjen bemflar. Ta še odplačuje kredit za kardan ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

... ma neeee... alora se opravičavam, ma se nisem mohu zadržat... jota dela svoje...

 

 

 

jota je bila pole .....  :slap:  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma... si pa že mislu nanjo na Vršiču....:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pico ste pa jedele pri Starem prildu?

 

Drugač pa je še en velik del Bele Krajine, kateri vama manjka, morata še nazaj pridet.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pico ste pa jedele pri Starem prildu?

 

Drugač pa je še en velik del Bele Krajine, kateri vama manjka, morata še nazaj pridet.

Ja, točno tam sva jedle pico. Vem da manjka velik del Bele krajine, sva pustile za naslednjič. Greva počasi in z užitkom ^_^ . Slaba stran tega je samo to, da časa zmanjka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!