Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Ej zemčo, ki tej lutaš....nisi nič reku, bi šel zravn...pa če Trumph ne bi zdržal, bi ga kar gor pustu....

 

Lepo se domo prpelta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

..... no predvsem ima pa tale kamikaza pred KTM-čkom, velike probleme sam s sabo .....   :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... no predvsem ima pa tale kamikaza pred KTM-čkom, velike probleme sam s sabo .....   :eek:

a si ze vidu kaksnega normalnega  voznika KTM-a sam <BMW-gs vozniki so uglajeni-poštrekani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... no predvsem ima pa tale kamikaza pred KTM-čkom, velike probleme sam s sabo .....   :eek:

še bolj kot probleme s sabo ma probleme z idealno linijo :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ja sej vemo da si off topic, ker ze Kmet2 prej vse tu gor nalima pa napiše :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo kolega lepo, lušte mi delaš :grim   Ampak jaz nimam časa, ker moram garati :grim ... Ko ti bo naslednjič dolgčas javi in se dobimo kje na pol poti ter si ogledamo Toskano ali jeseni združimo San Marino z MotoGPjem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro slovenija, predvsem pa najlepse zelje v postojno vsem mamicam in atekom, ki so vceraj popoldne (ca. 16:00, 16:30) kofetkali v kaficih okoli glavnega trga (pred prvim kroziscem v smeri koper ?) in pustili svoj narascaj se igrati brez nadzora na ta-istem trgu. samo pravocasni reakciji motorista se lahko zahvalite, da se imate otroke.

 

:jezen

 

 

pa da ne bo samo negativa.............

najlepsa hvala vsem, ki so mahali in opozarjali pred palcaji. so imeli enega srebrnega audia na masazi in niso prevec resno spremljali dogajanja na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Dolgo sva se odločala, da v zadnjih dveh tednih osvojiva Grossglockner. Vreme ni bilo stabilno - spremljal sem napovedi in kljub ne najboljši napovedi sva odločila, da vseeno greva. Štartala sva v petek 5.7.2013 nekaj čez peto uro zjutraj. Spremljalo naju je lepo sončno vreme, vse do odcepa, kjer se cesta usmeri proti vasici Heiligenblut in naprej po Glocknerski alpski cesti. Od odcepa naprej se je pooblačilo in začelo je rahlo deževati. Na najini poti sva doživela vse možno vreme (sonce, megla, oblačnost, veter, dež, nevihte, itd.), razen toče in snega. Kljub nesreči z vremenom sva najin cilj uresničila in se proti večeru vrnila domov. Bogatejša sva za še eno novo izkušnjo, ki je v takšni obliki še nisva doživela na "mopedih"! Prilagam zemljevid najine poti:

 

https://maps.google.si/maps/ms?msid=204649995574592370173.0004e0e74b810ddd434a0&msa=0&ll=46.675826,14.199829&spn=1.307846,3.348083

 

Pa še nekaj fotk (malo jih je bilo napravljenih - zaradi slabega vremena)!

Pozabil sem napisati - pri prihodu domov je števec pokazal dobrih 670 prevoženih kilometrov!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabila si napisat, da je fantič s 125ccm tomosom vprašal čigav je tisti lep GS 1200. :P

tis pa pozabu napisat, da je to vprašanje postavu, predn sm se jz prpelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabila si napisat, da je fantič s 125ccm tomosom vprašal čigav je tisti lep GS 1200. :P

 

Pusti ti mulca, kej ne vidiš, da ne ve kej govori  .... 

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro slovenija, predvsem pa najlepse zelje v postojno vsem mamicam in atekom, ki so vceraj popoldne (ca. 16:00, 16:30) kofetkali v kaficih okoli glavnega trga (pred prvim kroziscem v smeri koper ?) in pustili svoj narascaj se igrati brez nadzora na ta-istem trgu. samo pravocasni reakciji motorista se lahko zahvalite, da se imate otroke.

 

:jezen

 

 

dej mal vec socnosti napis no.. iz tega res ne vemo kaj se je dogajal :P

 

vtisi vcerajsnje voznje:

post-28333-0-28202700-1373215641_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!