Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Prav pogosto ne pišem tu gor ampak vseeno.

Vtis današnje vožnje!

 

 

Ponoči gredo otroci na morja, jaz im moja boljša polovica :004  pa z motorjem do slovenske obale JUHU. :kva2:  :kva2:  :kva2:

Planiramo že 14 dni  :OK:  :OK:

Zjutraj se ustaneva, pregledava vse kvremenske karte in ne kaže nevem kako hudo. :grim

Pogled skozi okno kaže oblačno ampak suho. :OK:

Ja nič, GREMO :OK:  :OK:

Naloživa kufer, se nabaševa na motor in poglej...prve kaplje padejo. :glare:  :glare:

Gremo dalje Do Tepanja najo je že dvakrat rahlo namočlo. :BUA:  :BUA:

Tankam in kavica. Rečem moji, greva na drugo stran Konjiške gore, da vidima kakšno je proti Celju :glare: .

Na drugi strani še slabše. Rahlo dežuje in ceste vse bolj mokre.

Pokličem sestro, ki živi v Ljubljani in glej ga zlomka, se ne javi. :jezen  :jezen  :jezen  Na poti proti Celju razmišljam. Vremenska je govorila, da bo dopoldne lepo vreme, popoldne bo pa scalo.

Odločitev je padla. OBRNI nazaj proti domu, spotoma v trgovino in kosilo pripravljat.

Popoldne pa.... niti kaplje, ker se je zjasnilo . :fight2:  Jebemti, pa je lep izlet šel po gobe. :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav pogosto ne pišem tu gor ampak vseeno.

Vtis današnje vožnje!

 

 

Ponoči gredo otroci na morja, jaz im moja boljša polovica :004  pa z motorjem do slovenske obale JUHU. :kva2:  :kva2:  :kva2:

Planiramo že 14 dni  :OK:  :OK:

Zjutraj se ustaneva, pregledava vse kvremenske karte in ne kaže nevem kako hudo. :grim

Pogled skozi okno kaže oblačno ampak suho. :OK:

Ja nič, GREMO :OK:  :OK:

Naloživa kufer, se nabaševa na motor in poglej...prve kaplje padejo. :glare:  :glare:

Gremo dalje Do Tepanja najo je že dvakrat rahlo namočlo. :BUA:  :BUA:

Tankam in kavica. Rečem moji, greva na drugo stran Konjiške gore, da vidima kakšno je proti Celju :glare: .

Na drugi strani še slabše. Rahlo dežuje in ceste vse bolj mokre.

Pokličem sestro, ki živi v Ljubljani in glej ga zlomka, se ne javi. :jezen  :jezen  :jezen  Na poti proti Celju razmišljam. Vremenska je govorila, da bo dopoldne lepo vreme, popoldne bo pa scalo.

Odločitev je padla. OBRNI nazaj proti domu, spotoma v trgovino in kosilo pripravljat.

Popoldne pa.... niti kaplje, ker se je zjasnilo . :fight2:  Jebemti, pa je lep izlet šel po gobe. :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:

 

In nauk zgodbe ...

Sreča je na strani pogumnih :P

 

Se poletje se je šele začelo, bo še priložnosti ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi iz Jadrana....srečali smo dva indijanca plemena Apači,na desni strani je poglavar Gola Glava na levi pa njegova desna roka Mala Ušesa :D

DSC04417.JPG

Jutranje tihožitje B)

DSC04432.JPG

Romantika....edine dve ki so mi zlezle pod kožo :wub:

DSC04435.JPG

Z Zivimnorcem pa smo Bibi tudi naučila kajtat :lol:

DSC04438.JPG

:)

 

joj norc, kaj ti počneš v teh prikolah... bom vse mami povedal :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K2: A mate to fiksno postavljeno v Stupicah? Večkrat na sezono se tm mimo pelem na Kamenjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K2: A mate to fiksno postavljeno v Stupicah? Večkrat na sezono se tm mimo pelem na Kamenjak.

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mal vec socnosti napis no.. iz tega res ne vemo kaj se je dogajal :P

 

se pridricam po klancu dol in par metrov pred motorjem mi skoci 6 otrok na cesto - na prehod za pesce. in zakaj? ker so bonbone pobiral, ki so bili raztreseni po cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridricam po klancu dol in par metrov pred motorjem mi skoci 6 otrok na cesto - na prehod za pesce. in zakaj? ker so bonbone pobiral, ki so bili raztreseni po cesti!

 

 

.... a ti nisi maral bonbonov, k si bil otrok ????  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. :grrr

 

 

.... a je bil tvoj fotr mogoče zobar ??? :P  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva pasla kravice...

 

post-22737-0-78707800-1373436721_thumb.jpg

 

Vtis? Bilo je kratko, a sladko. :)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridricam po klancu dol in par metrov pred motorjem mi skoci 6 otrok na cesto - na prehod za pesce. in zakaj? ker so bonbone pobiral, ki so bili raztreseni po cesti!

 

Videl si kup otrok ob cesti, stopili so na prehod za pešce in sedaj so kao oni krivi, ker bi se kmalu zgodila nesreča?

 

Bravo ti.

 

Ko jaz vidim otroke ob cesti, zmanjšam na 20 in zapeljem vsaj do sredine ali pa tudi na nasprotni pas, če je prost. Če pa je bil še prehod tam, potem pa res ne vem, kaj si študiral.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj no malo milosti za vse nas ki še delamo...prav lušte si mi naredil da si bom privoščil en lep izlet čez vikend. Uživajta :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl si kup otrok ob cesti, stopili so na prehod za pešce in sedaj so kao oni krivi, ker bi se kmalu zgodila nesreča?

 

Bravo ti.

 

Ko jaz vidim otroke ob cesti, zmanjšam na 20 in zapeljem vsaj do sredine ali pa tudi na nasprotni pas, če je prost. Če pa je bil še prehod tam, potem pa res ne vem, kaj si študiral.

 

Jaz pa naredim drugač, če vidim otroke po cesti k pobirajo bombone obvezno ustavim in se prerivam z njimi za zadnji bombon, ponavad zmagajo ker so bolj pri tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!