Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

vsem mojim oboževalkam sporočam, da so me s prisilnega dela v rudniku turda, preselili v mučilnico v grad Hunedoara

attachicon.gif27072013729.jpg

Čuvaj se da te v tem položaju ne bi kdo od zadaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj potestiral novo lahko poletno opremo. od doma štartal proti SG in nato čez Homec v Avstrijo. Od tam v Železno kaplo in na vrh Jezerskega. Potem nazaj dol in v Kapli levo proti Ferlachu. Cesta prazna ampak primerna samo za endure z zelo udobnim vzmetenjem, mene je nabijalo da je joj. Iz Ferlacha sem potem krenil na Ljubelj, kjer pa je bla astronomska gneča in ni bilo pravega veselja, pa tudi cesta v primerjavi z jezerskim ni nevemkaj. ko sem pršu  na slovensko stran je bla ura tam okoli 13.00 tako da je bla vročina na vrhuncu. moram rečt, da sem zelo zadovoljen z novo lahko jakno in hlačami, že najmanjše gibanje izdatno zmanjša "notranjo" temperaturo. stanje na semaforju je pa še vedno kriza, sploh če ni vetriča. uglavnem potem sem od tržiča preko kamnika in tuhinjske doline šibnil dam. odločitev za tuhinj je bila dobra, ker je tam kar nekaj stopinj hladneje, kar sploh pri zračni jakni prinese obilo udobja.

 

na poti sem srečal enga bumbarja na motorju v tuhinjski. itak v kratkih hlačah in majci in teniskah na eni stari transalpki. se pelje 45 po nekem naselju (te neumne slo omejitve, avstrijci dajo kvečjemu 70 pa čao) in ga potem en audi pihne in zadaj še jst. očitno je bil lokalni frajer znerviran zaradi tega dejstva in sem ga takoj vidu kako bo navil gas. ni tri sekunde k prleti mimo mene 130 (izven naselja že) in potem še v enem blagem oviku mimo audija. no potem 1 km naprej počaka na eni postaji. :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4-ih super dneh v Sarajevu je bilo treba danes narediti 550 peklensko vročih in zmačkanih km do doma. Namesto, da bi še cel dan poležaval "u bašti" v odlični družbi je blo treba zaradi službenih zadev že zgodaj zjutraj štartati. Srečal še nekaj sotrpinov in ni mi jasno zakaj bi kdorkoli v takšni vročini rinil na motor v kolikor ni nujno potrebno ampak se verjetno tudi takšni junaki najdejo :D Slik ni ker se, razen tega da sem glavo tišal v mrzlo vodo in ledeno vodo vlival vase, ustavljal nisem. A sem že omenil, da je bilo jebeno vroče. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem mojim oboževalkam sporočam, da so me s prisilnega dela v rudniku turda, preselili v mučilnico v grad Hunedoara

attachicon.gif27072013729.jpg

Ajej  uboga  duša  ....vse  kaže ,da boš  pod  giljotino  končal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s polnimi gumami gre precej boljš :)

 

attachicon.gifIMG_6672.JPG

Tako fotko lahk vidš pr vsakmu šiptarju, dej mopede rajš pokaž, pa kje si se vozla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto ždenja pod klimo sva se učeraj odpravila po osevžitev k Bohinjskemu jezeru. Štartala sva zgodaj zjutraj, in jo po dolini mahnila proti Novi Gorici, od tam pa po Soški dolini naprej do Bače pri Modreju.  

 

V vaškem bufetu je sledila jutranja kava.

post-23082-0-88269000-1375092898_thumb.jpg

Skozi ozko grapo in po ne najboljši cesti sva se počasi dvigovala proti Petrovemu brdu, od tam pa jo mahnila na Soriško planino in naprej v proti Bohinjski Bistrici.

 

Ob jezeru sva našla svojo "pacelco" in uživala v prijetno hladni senci ter kristalno čistem in osvežujočem jezeru.

post-23082-0-97383000-1375092956_thumb.jpg

post-23082-0-99539300-1375092921_thumb.jpg

 

Nazaj sva se odpravila čez Srednjo vas pri Bohinju, kjer sva se obilno najedla pri Emi.

post-23082-0-15868300-1375092986_thumb.jpg

 

Sledilo je še mučno gužvanje čez Bled proti Naklemu, kjer sva se odločila da že pošeno pogrešava domač tuš in klimo, zato sva zapeljala kar na AC.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto ždenja pod klimo sva se učeraj odpravila po osevžitev k Bohinjskemu jezeru. Štartala sva zgodaj zjutraj, in jo po dolini mahnila proti Novi Gorici, od tam pa po Soški dolini naprej do Bače pri Modreju.  

 

V vaškem bufetu je sledila jutranja kava.

attachicon.gif2013-07-28 08.18.27-1.jpg

Skozi ozko grapo in po ne najboljši cesti sva se počasi dvigovala proti Petrovemu brdu, od tam pa jo mahnila na Soriško planino in naprej v proti Bohinjski Bistrici.

 

Ob jezeru sva našla svojo "pacelco" in uživala v prijetno hladni senci ter kristalno čistem in osvežujočem jezeru.

attachicon.gif2013-07-28 10.53.46.jpg

attachicon.gif2013-07-28 10.22.27.jpg

 

Nazaj sva se odpravila čez Srednjo vas pri Bohinju, kjer sva se obilno najedla pri Emi.

attachicon.gif2013-07-28 15.50.52.jpg

 

Sledilo je še mučno gužvanje čez Bled proti Naklemu, kjer sva se odločila da že pošeno pogrešava domač tuš in klimo, zato sva zapeljala kar na AC.

pice pri Emi  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Skozi ozko grapo in po ne najboljši cesti sva se počasi dvigovala proti Petrovemu brdu, od tam pa jo mahnila na Soriško planino in naprej v proti Bohinjski Bistrici.

 

 

 

"Uočena" ob prihodu v Ribčev laz.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage moje! Ponovno se javljam in sporočam veselo novico. Romuni so konlno ugotovili, da sem bil po krivem zaprt in mučen, zato so mi odobrili vi soko odškodnino. Seveda ker sem dobrega srca, sem jo s prijatelji zabil na Jahorini. Hotelček, bazenček, maserke......in prijetnih 25 C

attachicon.gif29072013736.jpg

attachicon.gif29072013735.jpg

 

Kdu pa misliš, da je posredoval pri tem, da zdej uživaš ...  :smoke:  :beer1:   :pos:

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodnje jutranje vstajanje je včeraj obrodilo sadove – mi je ratalo štartat celo ob osmih :yea1:.....

.... Postojno in prazne Ride nazaj domov.

 

Nabralo se je 760 (759 ) kilometrov, zmatrana in vesela - pa sem jo le dočakala - prvo furo v Dolomite letos :OK:

 

Dobra fura, še sploh dobro, da se imaš čas fotkat! Vsaka čast. :OK: ... moram kar še enkrat pohvalit, zelo dobra fura!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi je pa res žal, da se nism prištulu na furo, ampak ne vem, če bi zdržu vaš tempo 500km.  :blush: 
Vtisi so vsekakor vrhunski!

 

Če bi še kdo kafe v Črnomlju pa nej kr pokliče, ko se bo peljal mimo.  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše se petek 26.07.2013

 

copy-of-copy-of-img20130.jpg

 

Samo tukaj bi pa lahko naredil en skok na glavo "za publiko" Opozorilo za otroke:Ne skači v vodo, če nisi prepričan o njeni globini!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!