Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Breitner: Do rolete je bl tko, nižje pa ispade še kr dobr .) Mal viši so se roke tresle?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K2: A se s tebe delajo norca?

Ne,a ne vidš da me hvaljo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt mene pa bolj spominjaš na Lurch-a iz Addams family :grim 

DSC05059.JPG

Nekam odsoten si mi deloval :kva1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Borutt mene pa bolj spominjaš na Lurch-a iz Addams family :grim 

DSC05059.JPG

Nekam odsoten si mi deloval :kva1:

Tale pa te čaka,ko se iz slemena dol prpeleš(proti Šoštanju),sem že jz tud trznil nanj...he,he  
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Breitner: Do rolete je bl tko, nižje pa ispade še kr dobr .) Mal viši so se roke tresle?

 

Se strinjam .... šele zdaj sem ugotovil zakaj je prišlo do tega.

 

Pred slikanjem si nisem umiril roke z paško travarico in posledice so vidne na slikah.

Hehehe, danes pa sem se že pripravil na slikanje ... zdaj je samo vprašanje, če sem dovolj "spil".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe ..... danes sem za slikanje obral drugo taktiko .... umiril sem si roko z že včeraj omenjeno tekočino. Rezultat je današnjih slik je vrhunski! :beer2:

 

21133252_z.jpg

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt mene pa bolj spominjaš na Lurch-a iz Addams family :grim 

DSC05059.JPG

Nekam odsoten si mi deloval :kva1: 

 

To je bilo globoko razmišljanje. Naj tega pujska takoj na raženj nataknem ali naj ga v pršut predelam. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa postaral se je tudi kar precej.

300809-007.jpg

 

 

Zdej je tale stric najbrž že v penziji!?    

 

Ob odhodu v pokoj je dobu čist ta novga kompota, zdej pa pošilja meil na Slemenšek d.o.o., da bo cesto treba spet mal porihtat.....

 

 

 

 

 

 

 

 

post-13666-0-35094400-1380359306_thumb.jpg 

 

ps, zdej dela pod :ninja: , ampak na isrem križišču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal nekaj o tem slivovem kolačku...  :whistle:

Kaj se je spet zgubil :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23.09.2013

 

Z ženo sva izkoristila sončen dan, ona po dobrem mesecu nazaj na mopedu :grim pa še vedno ko sem jo spustil pred seboj, sem vidu (dokler je še bla na obzorju) da ni zgubla filinga :OK:

 

Prva težava se je pojavila, ko sem preden sem oblekel kombinezon pogruntal, da je spodnje perilo bilo malo prej oprano :whistle: ...hmm tole je moj stil sušenja, kakšen je pa tvoj? :D

img20130923112318.jpg

 

 

 

 

A ti si prvo ženo pred sabo spustil, pole pa pogruntal da imaš še sveže oprano podobleko preden si kombinezon gor dajal  :hmm:    :slap:

 

:lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, malo pozno ali ipak ....

Z boljšo polovico sva se glede na vreme, odločila, da Metajno (Pag) zapustiva v soboto in ne nedeljo, kot je bilo predvideno.

Zjutraj lepo ob 7.20 kreneva po otoku in sicer mimo Novalje skozi Kolan, kjer malo naprej naredim eno sliko luke v kraju Šimuni. Nadaljujeva skozi mesto Pag, kjer dotankava svoje konjičke in v laganem slogu odpeketava proti Paškemu mostu, ter naslednjemu, ki je vsem izredno znan, to je Maslenički (skoraj bi rabili slovenski motoristi na njem posebno tablo).

 

Cesta od Maslenice do Karlobaga je itak pravljica ... moja je čist "not padla" , tako da je bil najin tempo pravi užitek, vreme vrhunsko, cesta pa skoraj prazna. Srečal sem dva motorista z kranjskima registerskima tablicama, ki sta naju prehitela nekje pri Barić Draga. V Karlobagu za Gospič in naprej čez Plitvička, Slunja in Karlovca na avtocesto, ter proti domu z malo hitrejšim "korakom".

Takoj, ko sva stopila v N.P. Plitvička, se je temperatura znatno spustila .... naenkrat na 9,5°c. Megla, ki naju je spremljala od vstopa v N.P. do Slunja je bila takšna, da nisi videl več kot 80m naprej.

Ker je bilo izredno temno me je skrbelo, da bi začelo deževat ... načeloma ni ovir, sva opremljena, ampak to bi nama bistveno upočasnilo tempo .... k sreči brez dežja vse do doma.

V glavnem, imela sva se fantastično.  Naredila sva 875km. Za konec pa še kakšna slika ....

 

P.S.

Sem gledal po ograjah, da bi videl, kje se je jozexj6 "štemplal", pa nisem zasledil

 

 

... stari, lepe fotke, čeprav bi pa mogoče tist tvoj filter za jakost barve vseen mal zaprl ... ?????   :whistle:   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!