Skoči na vsebino

Garaža za motor v Ljubljani


Rude Boy

Priporočene objave

V Mariboru bo čez zimo možno spravit motor (lahko tudi dva ali tri) v mojo garažo. Stanujem blizu Kardeljeve. To je samo varjanta za zimovanje motorja ko se ne mislite več vozit pa do pomladi. Več info. na 040 164 340.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem sonajemnika za garažo na Viču (Cesta na Brdo, pri Krigl Pubu), prostora je dovolj za 2 motorja + razne druge stvari, garaža ima elektriko, cena je pa 50€/mesec, se pravi 25€ po osebi.

kontakt na PM ali pa tel: 040 637 175, Tomaž

NUJNO ČIMPREJ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima po koliko se plačuje najemnino za garažo zaprto,velikosti cca 2,5m širine in cca 3m dolžine?

Po kvadratu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V iskanju še ena garaža al del garaže, obvezno v Medvodah.

Zdele bi jo rabila za mesec ali dva, pozimi ne, potem pa spet od kakega toplega :) spomladanskega dne naprej ...

PM ali gsm, prosim.

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če je kje kak kandidat, ki bi bil zainteresiran da skupaj najameva garažo naslednjo sezono, se javi.

V najemu bi jo imela nekje od marca, pa dokler bo sezona, vsaj do septembra. Je pa nujno, da je garaža na Viču.

Vem da je še malo hitro, ampak vseeno. :rolleyes:

@jegrmajster: Če bo drugo leto še frej, potem lahko računaš name :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kje kak kandidat, ki bi bil zainteresiran da skupaj najameva garažo naslednjo sezono, se javi.

V najemu bi jo imela nekje od marca, pa dokler bo sezona, vsaj do septembra. Je pa nujno, da je garaža na Viču.

Vem da je še malo hitro, ampak vseeno. :rolleyes:

@jegrmajster: Če bo drugo leto še frej, potem lahko računaš name :OK:

super novica, shrani si mojo številko ali pa si me zapomni tu na forumu, ker tu kjer imam stanovanje se stalno oddajajo in prodajajo garaže :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zdravo,

s prijateljem bi najela garažo za najina motocikla v okolici Poljanske gimnazije, v Ljubljani. Tudi kakšen dodaten souporabnik je zaželjen. Če kdo oddaja ali je slišal da sosed oddaja, se toplo priporočava.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V garaži v Novih Jaršah imam prostor za dva ali tri motorje. Če je kdo zainteresiran naj se mi javi. Telefonska je v profilu.

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iščem garažo v Ljubljani na Viču, čimbližje interšpara.

Če je kak interesent, ki ima motor in bi si garažo delila, se lahko javi.

Cena bi bila okoli 30€ na mesec, mogoče tudi manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najel sem garažo na viču, zraven interšpara.

Če je kdo zainteresiran, si jo lahko deliva. Najemnina znaša skupaj 45€, se pravi 22,5 na osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Žvijo. Jest sem nov v svetu motociklizma pa me zanima, če kdo pozna koga, ki odda garažo v Domžalah ali pa ima sam prostora še za en motor proti plačilu seveda. Moja mobi št. je na profilu ali pa po PM.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me, ce kdo oddaja ali pozna koga, ki bi bil pripravljen oddajati garazo na kosezah v ljubljani. Mogoce pa celo ze kdo garazira tam moped in bi rad garazo delil?

Hvala.

Popravljeno . Popravil andrejba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Iščem sonajemnika za garažo v Novih Jaršah. Prostora je za 2 ali celo 3 motorje. Garaža ima elektriko, cena je 70€/mesec.

Tel: 031 739 348

NUJNO ČIMPREJ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa iščem garažo v Šiški, področje Obirske ulice, Ljubeljske ulice ali Litostrojske ceste pa nekak nimam sreče. Če ima kdo kaj malega prostora za eno endurco, se priporočam. Rabim samo za čas sezone.

Vseeno bom poskušal iskati še naprej, če kaj najdem, obvestim in povabim v sonajem.

+386 41 765 257

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! Nimam kje parkirat motor. V bloku mam tečne sosede, v taščino garažo ga pa tud ne dam, ker bom imel takoj še večji problem. Sem iz Ljubljane-center-poljane. Hvaležen bom za vsak nasvet ali ponudbo za kakšen sonajem ali kaj podobnega. Hvala v naprej! 041718766

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem da je longshot, pa vendar: imam garazo v Siski pri Gimnaziji Siska, imel bi jo pa v Kosezah (terasasti bloki), ce je kdo za menjavo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šiški med Rašiško in Šišensko bi do konca sezone rabila prostor/garažo za en maksiskuter - je kdo za sonajem al pa pozna koga??? Lp M. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šiški med Rašiško in Šišensko bi do konca sezone rabila prostor/garažo za en maksiskuter - je kdo za sonajem al pa pozna koga??? Lp M. .)

Živ'

Sem videl kar dosti oglasov za oddajo garaže na Rašiški ulici. To je zame (Ljubeljska) sicer mal od rok, ampak še vedno interesantno ker bližje nič ni za dobit. Cena najema se giblje med 55 in 70 EUR / mesec, glede na to da pa je ponudbe dosti, povpraševanja pa ne toliko (isti oglasi se ponavljajo), mislim da za 50 EUR se bi dal zment.......

Za 6 mesecev vsak po 150 EUR?

Če si za, bom v torek začel mal klicat pa da vidmo. V vsakem primeru javi.

lp

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav...

Iščem garažo v okolici Bežigrada, Novih Jarš. Našel sem nekaj oglasov, pa me zanima če bi bil kdo zainteresiran si garažo delit zaradi manjših stroškov ali pa išče nekoga, da bi si že najeto garažo delil.

Kontaktna številka: 051-661-606, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Že nekaj časa iščem garažo v Šiški, področje Obirske ulice, Ljubeljske ulice ali Litostrojske ceste pa nekak nimam sreče. Če ima kdo kaj malega prostora za eno endurco, se priporočam. Rabim samo za čas sezone.

Vseeno bom poskušal iskati še naprej, če kaj najdem, obvestim in povabim v sonajem.

+386 41 765 257

Še vedno nobenega uspeha pri iskanju..... Ima kdo še kaj prostora v garaži v Šiški (bližina Litostrojske ali Šišenske ulice) za sonajem?

thanx

Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem garažo (najem) v ali bližini Novih Jarš za dva motorja, hvaležna za info :worship:

Popravljeno . Popravil kawahonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!