Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Moram malo pograjat Honde. Ker je nimam in si je po pravici ne želim (brez zlobe, povem po pravici).

 

Meni se Honda ne dopade, ker je preveč očitna. Poglejte naslednji primer, videl sem na lastne oči:

 

Pride možak zrelih let v AS Domžale, videlo se je, da nima izkušenj, videlo se je, da je nekoč vozil nekaj, potem pa dolga leta nič, in videlo se je, da ima kar nekaj pod palcem. (To so bila moja domnevanja, ki so se po pogovoru z možakom samo potrdila). Zaželel si je spet dvokolesnika in je poznal samo 3 znamke motociklov: MZ (verjetno je bil to njegov zadnji motor), BMW in Honda (ni poznal modelov, ni poznal razlike, ni poznal cen, ničesar.) In tipo veselo pride v Hondin salon in reče: "Kaj imate zame?"

Prodajalec ga pogleda od vrha do tal, pa mu ponudi CBR1000RR. Okej, možak je bil toliko normalen, da se je odpovedal SS1000 mopedu kot prvi izbiri (prodajalec se je komaj izognil leteči čeladi iz moje strani... da začetniku direkt ponudi CBR1000RR?! KRETEN!! ) No, potem predlaga Goldwingo. Se usede, mu je prevelik, Pan European, prevelik. Ata se usede na CBF600, ugotovi, da je to nekaj takega, kar bi on imel, pa mu prodajalec takoj pove, da je 600 pa vseeno premalo in naj gleda CBF1000 in seveda s šipco in vso opremo.

 

Kaj mene pri tej štoriji moti? V osnovi je ata dobil motor (CBF je sicer na moje BLJEK listi, ampak okej, naj mu bo, vsaj 2 kolesi ima.), prodajalec je prodal moped in koza je cela, volk pa recimo sit. Kaj me moti? NI DOMIŠLJIJE, NI STRASTI, NI ŽIVLJENJA, NI AKCIJE, NI DUŠE!! Ata je kupil motor, nekaj, kar mi mu moralo zbujati veselje, strast, adrenalin na isti princip, kot bi kupil kosilnico (hehe) ali pa katerokoli drugo orodje. To me pa res (pa tu se ne hecam) do konca duše žalosti.

 

 

Pa kar se mene tiče, je veliko Hondašev točno takih in je svoje Honde kupilo iz istega razloga. Tisti niso na Honda forumu, niso na Motosvetu, njih motorizem sploh ne zanima itd... ŽIVA ŽALOST

Kaj si pa ti na AS Domžale delal?  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa ti na AS Domžale delal?  :hmm:

Mogoče je kosilnico na servis peljal.

 

Jst sem bil tam na servisu, pa sem si mogu še kofe sam plačat. Banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa ti na AS Domžale delal?  :hmm:

As Domžale ima salon genau poleg tehničnih pregledov in registracij v IOC Trzin. Imel sem par minut za zabit, ker je bila gužva, pa sem zavil v salon, da vidim nove sorte riža naprodaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam Hondo, :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Zato, ker sem jo hotel imet in me sploh ne zanima, kaj si drugi mislijo  o tem. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As Domžale ima salon genau poleg tehničnih pregledov in registracij v IOC Trzin. Imel sem par minut za zabit, ker je bila gužva, pa sem zavil v salon, da vidim nove sorte riža naprodaj.

 

Nč se ne izmikaj. Tudi jst sm najprej trdil da sam gledam, potlej sm pa šolde na mizo vrgu. Sej unga pa lahko obdržiš, da bo kej za šraufat. :P

S Hondo ne zgrešiš, lahko ti pa še neki bolšga predlagam, sam nebi v tej temi ;)

Popravljeno . Popravil xtzs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi te vseeno malo matra honda. :P

 

Nop, niti malo. Niti čist mičken ne. oz. Kakor bi rekli uni južno od Kolpe: Ne spljoh.

Nč se ne izmikaj. Tudi jst sm najprej trdil da sam gledam, potlej sm pa šolde na mizo vrgu. Sej unga pa lahko obdržiš, da bo kej za šraufat. :P

S Hondo ne zgrešiš, lahko ti pa še neki bolšga predlagam, sam nebi v tej temi ;)

Nah, Honda je za une k nimajo domišljije. Za nas so druge znamke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker preprosto dela in dela....pa tut pelje se dobro...vsaki dve leti všečne grafike (logo je carski)...aja pa še to od petih motorjev so bile štiri honde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motocikle vedno gledam individualno in nikoli pri izbiri nisem omejen ali pa pripaden znamki. Takšno kupovanje se mi zdi naravnost smešno.

 

Ok, trenutno sem kupil Hondo, ki je v moji garaži zamenjala Aprilio. K nakupu me je pritegnilo samo to (kot vedno), da mi je motocikel všeč in mi kategorijsko ustreza. Če bi mi bil v tem določenem segmentu bolj všeč in bi bil bolj primeren motocikel druge znamke, bi vzel pač drugega. Seveda ob upoštevanju pomembnega faktorja - cene.

 

Do sedaj sem imel v lasti dve Hondi, tri Kawasakije, enega Triumpha in eno Aprilio. In tudi v bodoče ne bom omejen na znamko motocikla, se mi pa zdi povsem normalno, da nam je kakšna znamka bolj všeč kot druga. Razumem, da nekdo ne mara določene znamke, vendar pa, da samo zaradi tega ne bi kupil njihovega izdelka, pa je vseeno malo preveč.

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jupiter ima prav in vsi to vemo, ampak če ne bi imeli vojne znamk bi bil prevelik dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop, niti malo. Niti čist mičken ne. oz. Kakor bi rekli uni južno od Kolpe: Ne spljoh.

Nah, Honda je za une k nimajo domišljije. Za nas so druge znamke.

 

Ti pa  jo res imaš. :kva2: ....kaj se ne moreš vzdržat nakladanja....si mogoče spregledal naslov teme :topic:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če bi še ene par Kawasakijevih dizajnerjev, na hondi zaposlil. pa mamo vrhunski koktajl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če bi še ene par Kawasakijevih dizajnerjev, na hondi zaposlil. pa mamo vrhunski koktajl!

implying that kawasaki's are good looking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

implying that kawasaki's are good looking

 

 

 

Sam če bi še ene par Kawasakijevih dizajnerjev, na hondi zaposlil. pa mamo vrhunski koktajl!

 

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme je ZAKAJ IMAM HONDO? Kdor nima (Honde), tudi nima odgovora na gornje vprašanje. Jaz niti ne odprem mape, kjer piše: ZAKAJ IMAM KAWASAKI? Tisti, ki nima Honde in, če že samo odpre in bere poste v tej temi, ga nekaj boli, zanima.... Če še pa komentira, po možnosti blati, potem je jasno da je potrebno po konkurenci tolči. Moje osebno mnenje je, da se bo še veliko tolklo, grajalo,... po HONDI, kar mi je všeč, ker to samo nam že znano potrjuje. Priporočam pa, preden se spustite v debato s katero koli znamko je dobro si kaj zgodovine prebrati in razne statistike, mnenja,... In ne samo kdo, je kje koga vidu, reku, kakšen je bil prodajalec,... Čeprav brez vas (ki nimate honde), bi bilo pusto branje tega naslova oz. bi bilo še manj komentarjev, kot jih je!? Hvala Kdaj se vreme otopli, ker sem že prav dehidriran?! "Zaradi čudnega župnika, se vere ne zapusti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme je ZAKAJ IMAM HONDO? Kdor nima (Honde), tudi nima odgovora na gornje vprašanje. Jaz niti ne odprem mape, kjer piše: ZAKAJ IMAM KAWASAKI? Tisti, ki nima Honde in, če že samo odpre in bere poste v tej temi, ga nekaj boli, zanima.... Če še pa komentira, po možnosti blati, potem je jasno da je potrebno po konkurenci tolči. Moje osebno mnenje je, da se bo še veliko tolklo, grajalo,... po HONDI, kar mi je všeč, ker to samo nam že znano potrjuje. Priporočam pa, preden se spustite v debato s katero koli znamko je dobro si kaj zgodovine prebrati in razne statistike, mnenja,... In ne samo kdo, je kje koga vidu, reku, kakšen je bil prodajalec,... Čeprav brez vas (ki nimate honde), bi bilo pusto branje tega naslova oz. bi bilo še manj komentarjev, kot jih je!? Hvala Kdaj se vreme otopli, ker sem že prav dehidriran?! "Zaradi čudnega župnika, se vere ne zapusti"

 

 

Pametno tole razmišljanje, res!  :yes:  :worship:  Pa ne glede, za katero znamko gre.

 

Jaz tudi rad pogledam drugo, in kakšno "pametno" a ne žaljivo rečem na znamko, ki jo (vsaj trenutno) nimam. Sicer bi bile pa teme tudi dolgočasne.

Foušija, je pa druga reč...  :O  Ampak, s tem sam sebi škodo delaš! :hmm:  ...nehote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno so te teme zakaj imam / zakaj nimam Hondo, Yamaho itd.prav smešne... Tipično slovensko pač je da vsak svojega ''konja'' hvali, tako da pravih in nekih realnih odgovorov itak ne dobimo. Sama se sploh ne oziram na znamke. Najprej sem vozila Suzukija, zdaj vozim Hondo in vedno sem se super počutila in niti z enim nisem imela težav, vsaj večjih ne! Ko kupujem motor gledam  na vsaj štiri stvari, ki so meni pomembne: Izgled motorja, moč, cena in predvsem da mi motor res dobesedno paše, da mi je udoben in ne prenaporen...nikakor in nikoli pa se ne oziram na znamko! Vsaka ma svoje prednosti in slabosti, in vse je odvisno že od samega modela. Moje skromno mnenje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme je ZAKAJ IMAM HONDO? Kdor nima (Honde), tudi nima odgovora na gornje vprašanje. Jaz niti ne odprem mape, kjer piše: ZAKAJ IMAM KAWASAKI? Tisti, ki nima Honde in, če že samo odpre in bere poste v tej temi, ga nekaj boli, zanima.... Če še pa komentira, po možnosti blati, potem je jasno da je potrebno po konkurenci tolči. Moje osebno mnenje je, da se bo še veliko tolklo, grajalo,... po HONDI, kar mi je všeč, ker to samo nam že znano potrjuje. Priporočam pa, preden se spustite v debato s katero koli znamko je dobro si kaj zgodovine prebrati in razne statistike, mnenja,... In ne samo kdo, je kje koga vidu, reku, kakšen je bil prodajalec,... Čeprav brez vas (ki nimate honde), bi bilo pusto branje tega naslova oz. bi bilo še manj komentarjev, kot jih je!? Hvala Kdaj se vreme otopli, ker sem že prav dehidriran?! "Zaradi čudnega župnika, se vere ne zapusti"

cbr600 mi ne sede cbr 1000 l.04 nikamor ne gre,če pustimo ostale slabosti....dejansko je kolikor toliko dober XX pa še to l.98 ki je ves čas v garaži

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam Hondo? Za dirkat :D

 

Za polagat ;) :

post-8399-0-98283000-1360330251_thumb.jpg

 

Za prehitevat (ja, tud BMW-ja se da) :grim  :

post-8399-0-38788200-1360329992_thumb.jpg

post-8399-0-89287100-1360330031_thumb.jpg

post-8399-0-30800800-1360330073_thumb.jpg

post-8399-0-96003600-1360330130_thumb.jpg

 

Za fajtat z Yamahami :OK: :

post-8399-0-94614600-1360329920_thumb.jpg

 

Za maximalno uživat na pisti :hooray:

post-8399-0-14511200-1360330463_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr600 mi ne sede..................................

 

Tudi meni ne sede, mi pa zato toliko bolj legne :kva2:

post-8399-0-18452800-1360332319_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr600 mi ne sede cbr 1000 l.04 nikamor ne gre,če pustimo ostale slabosti....dejansko je kolikor toliko dober XX pa še to l.98 ki je ves čas v garaži

No, si se ze odlocu Kdaj jo bos prodal?

Hondo imam ker je bla fina pa poceni, in nic ne zahteva od mene. Strasno skromno kljuse. Mal olja mal bencina in imam ful zabave.

Drgac pa je jasno. Kawasaki. Vse ostalo So jajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, si se ze odlocu Kdaj jo bos prodal?

Hondo imam ker je bla fina pa poceni, in nic ne zahteva od mene. Strasno skromno kljuse. Mal olja mal bencina in imam ful zabave.

Drgac pa je jasno. Kawasaki. Vse ostalo So jajca.

Cigani, ste vsi na hondah k je za mal denarja dost muske, obenem vsi druge znamke obožujete B)

Pizda škoda k se ne da, da bi ti ene tri minuse stisnu izdajalc jedan !!!  :D  (bi se ti kurac z kawlnom tokle cajta trajbou ) :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XX je od novga l.98 v garaži.Na števcu celih 12.000km zadnje štiri leta le 200m pretišanih,ko ga je bilo treba kaj umaknit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za neznejsi spol Honda ocitno ni, ce najprej pogledajo na izgled in moc. Verjetno same tok dobr zgledajo in majo Beckham-e u garaz parkirane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!