Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Ej, pa jest jo mam tud. Samo se z njo vozim res le takrat, ko je treba. Je na krampku dosti bolj luštno. Pa še rrrr dela.

 

rrrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem napisal da je mazohist... ker zmeraj nekaj sfentanega kupi potem pa za čisto zlato prodaja ...enkrat naj si motor kot se gre kupi pa naj ga ima par let ..sej je že dost u letih ..

kakih letih :angry:  sem še smrkavc. Motor mam pa itak vedno tak ,da se kupci tepejo zanj (kupi ga pa vedno začetnik :P ) Še hiše ne morem met dlje od 10 let, da bi pa isti motor tak dolgo vozu :BUA: . Vsako jesen ga je treba prodat ,da se pokrijejo stroški sezone :yes: .

Razen če si navlečeš triumpha, tega pa res moraš vozit do konca :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"izkazal, kot pravijo Nemci, za »čvrstega, kakovostnega in neuničljivega«, in to ne le pri zunanjem izgledu, ampak tudi pri notranjih komponentah in malenkostih, kot so matice, vijaki, itd."

Verjamem, da ni slaba, vendar ne vem pri katerem motorju se te pomembne komponente lahko izrabijo?

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"izkazal, kot pravijo Nemci, za »čvrstega, kakovostnega in neuničljivega«, in to ne le pri zunanjem izgledu, ampak tudi pri notranjih komponentah in malenkostih, kot so matice, vijaki, itd."

Verjamem, da ni slaba, vendar ne vem pri katerem motorju se te pomembne komponente lahko izrabijo?

 

Kaj misliš, kaj so imeli v mislih??

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No pa smo dočakali hondine novosti za 2014. Pa brez Afrike, na žalost:

http://www.1000ps.at/modellnews-2353571-Honda_Neuheiten_2014

A upanje ostane.

LP

 

Tole je pa bolj za v temo; Zakaj nimam honde (AT)?"

 

Odgovor je preprost:

"Zato, ker ni Africe Twin na razpolago!!"

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo dočakali hondine novosti za 2014. Pa brez Afrike, na žalost:

http://www.1000ps.at/modellnews-2353571-Honda_Neuheiten_2014

A upanje ostane.

LP

Ob ogledu teh fotk mi je ponovno postalo jasno, da je BMFlarski klun ena nagravžna reč in ga pri Hondi hudo serjejo, ker so ga namontirali na nekatere modele.

Pa tudi ostali letošnji niso bohvekaj. Ostajam na starejšemu modelu, ko so še vedeli kaj delajo.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa bolj za v temo; Zakaj nimam honde (AT)?"

 

Odgovor je preprost:

"Zato, ker ni Africe Twin na razpolago!!"

Saj so povedali, da bo predstavljena šele naslednje leto v Kolnu prvič in potem naj bi 2015 šla v prodajo, vsaj upamo lahko, da bo tako.

Za letos v Milanu niso spljoh kaj namignili, tk, da odveč strah.

Saj bo, sam malo potrplenja, saj jaz tud komaj čakam, me pa zelo skrbi, če bodo ubrali napačno pot, da bomo kaj kmalu zeloooo razočarani, ali pa tudi ne, psutimo se presenetiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova AT bo sigurno ena nova cestna potovalna krava z 250kg in več,dam za pir če ne bo tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova AT bo sigurno ena nova cestna potovalna krava z 250kg in več,dam za pir če ne bo tako!

Kmet te držim-o za besedo, pa ne en pir, bo kr gajba mogla pasti, ker nas je več takih, ki verjetno nasprotno mislimo oziroma upamo.

Jaz pa pravim, ko malo sledim, da Honda pripravlja 800 kubične mašine, da to ne bo krava, bo sigurno nekaj bolj uporabnega.

Mislim, da ne bo krava ampak bolj teliček.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vem, v bistvu imajo ze dva 300kg mopeda. Crosstourerja in Varadero. Bi znalo bit da bo nekaj manjsega, ceprav primernega agregata trenutno nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!