Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Yamahe


I30

Priporočene objave

On ma tudi z bmwjem probleme, mu gume pobira pa v usnju se mora vozitu :-)

 

Sedaj navedi pa se problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi na Yamahi fz1... Noroo... še kaj več za povedat? ;D

Slabost: grd originalen avspuh.

@krucymucy... eh bmw gor, bmw dol... kak je to dober moped itd.... no zato niti nisem gledal za bmw-ji (nikoli), pa čeprav sem ga vozil. Jajca od mopeda. 

LP.

 

Si ja. In potem gres model kupit FZ1. hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ja. In potem gres model kupit FZ1. hehe :)

Ja, ker je na videz privlačnejši, ker se lepo pelje, ker ima vse kar imajo veliki... :D

Ja bmw-ja sem vozil (v službi) in me ni niti malo prepričal in mi ni niti malo všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj verjetno bi se mi zamerilo motoriranje, moped bi vecinoma stal v garazi, jaz bi pa tule lapal da je yamaha najboljsi moped :)

 

Saj, zato pa ti mi povemo, da je Yamaha najboljša, ti itak ne morš tega vedet, če je nikoli nisi mel.

In ti kot poznavalec ... kaj predlagaš za letošjo kolekcijo pomlad-poletje, kaj je zdaj in?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD ali goldwing, to je vrh vrha

 

Snecer, še nekaj si pozabil.

Krucy, kot poznavalec bi to moral vedet ... HOSS BOSS je pa res plafon za pravega motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi upam da me nikoli ne mine zelja po boljsem. Jeba je ker sem sedaj na vrhu in skoraj nimam vec kam.

Stari tis tok u vrhu, kot js, k si mislim da nategujem Pamelo Anderson in njeno sestro dvojčico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ker je na videz privlačnejši, ker se lepo pelje, ker ima vse kar imajo veliki... :D

Ja bmw-ja sem vozil (v službi) in me ni niti malo prepričal in mi ni niti malo všeč

 

Izgled je vse kar imas, pa se to proti slehernemu italjanu pogori na polni crti.

Tisti mopedi so iz leta dva, pa se vseeno lepse peljejo. Ni pa za po ravnem tiscat 200, to pa ni ne. 

 

Ko boste v mojih letih, boste drugace razmisljali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD ali goldwing, to je vrh vrha

 

To so ameriski mopedi, ki me, podobno kot avtobusi ali kmetijska mehanizacija, niti malo ne zanimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled je vse kar imas, pa se to proti slehernemu italjanu pogori na polni crti.

Tisti mopedi so iz leta dva, pa se vseeno lepse peljejo. Ni pa za po ravnem tiscat 200, to pa ni ne. 

 

Ko boste v mojih letih, boste drugace razmisljali!

 

Lih da ti povem... Fiat, Alfa nista avto, kot Italjani niso ljudje... Zaj pa sklepaj kaj si mislim o italjanskih mopedih.

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Kruci, vsakemu paše kaj drugega....

 

jaz se tudi čudim, zakaj bi kdo hotel kupit dragega GS-a, če lahko kupi tisto kar si ti navedel???

 

 

ps. Z750, je odpadel ker sta ga že imela dva kolega? :lol1:  :lol1:  A GS-a imaš samo ti, noben kolega? :wacko2:

 

Ne vem kaj pol tezis nej ti dam za peljat.

 

Nerodno sem se izrazil, Z750 je odpadel ker sta jih imela ze dva kolega in sem jih ze preizkusil, tako da sploh nisem sel gledat.

Sem pa kasneje kupil Z1000, kar delno obzalujem :)

 

Sej sem tud plesat tako kot ti, pa vseeno ne nosim tepiha :)

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari tis tok u vrhu, kot js, k si mislim da nategujem Pamelo Anderson in njeno sestro dvojčico :D

 

Krucymucy ima prav, upoštevajte njegovo mnenje, motorist s takim stažom pa ja ve, kaj je dobro in kaj ni, še bomo rabili kar nekaj let da pridemo na ta nivo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj pol tezis nej ti dam za peljat.

 

Nerodno sem se izrazil, Z750 je odpadel ker sta jih imela ze dva kolega in sem jih ze preizkusil, tako da sploh nisem sel gledat.

Sem pa kasneje kupil Z1000, kar delno obzalujem :)

 

Sej sem tud plesat tako kot ti, pa vseeno ne nosim tepiha :)

Težim? 1x ali mogoče 2x sem ti rekel... ne prirejaj resnice :P Ma veš da bi se zapeljal en krog, zakaj pa ne... :) 

 

pa ti si cel nerodn  :kva2:

 

Prjatu, men so sam migrirale.... teb pa odkar maš bmfla, so vse pobegnile  :lol1:

 

Krucymucy ima prav, upoštevajte njegovo mnenje, motorist s takim stažom pa ja ve, kaj je dobro in kaj ni, še bomo rabili kar nekaj let da pridemo na ta nivo :kva2:

 

v fočkih na RIdah in OMWju ga ne ujamete nikoli... tam je car  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krucymucy ima prav, upoštevajte njegovo mnenje, motorist s takim stažom pa ja ve, kaj je dobro in kaj ni, še bomo rabili kar nekaj let da pridemo na ta nivo :kva2:

 

O lejga. Zdej pa se ta pacient.

 

v fočkih na RIdah in OMWju ga ne ujamete nikoli... tam je car  :jezik:

 

Prejle sem focknu :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

v fočkih na RIdah in OMWju ga ne ujamete nikoli... tam je car  :jezik:

 

Ampak za tisto fljakanje gor in dol pa res ne potrebuješ "presežek" tehnike.

 

Kaj MZ, nimaš za kafe, da se mu dobrega delaš? Si se že prodal! Vidim pa, ko je "tepih" omenil, da te preveč dobro pozna .... :hmm::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lejga. Zdej pa se ta pacient.

 

 

Prejle sem focknu :P

ja sem vidu :) 

 

Ampak za tisto fljakanje gor in dol pa res ne potrebuješ "presežek" tehnike.

 

Kaj MZ, nimaš za kafe, da se mu dobrega delaš? Si se že prodal! Vidim pa, ko je "tepih" omenil, da te preveč dobro pozna .... :hmm::ras:

Breitner, valda da nimam več za kofe, če me pa te bmflarji lupjo vedno (ker oni svoj denar zmečejo za servise) :) 

 

Eh, pozna ne, tukaj je videl eno slikco http://www.motosvet.com/tabla/topic/38315-z-motorjem-do-lefkade-2013/ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne, jst sem mislu tepih na glavi, lasuljo. Zadnjic sem enga vidu k se mu je odlimala kot si je podkapo dol snel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne, jst sem mislu tepih na glavi, lasuljo. Zadnjic sem enga vidu k se mu je odlimala kot si je podkapo dol snel :)

Ne se zdej vn vlačit, tepihe sta si kazala, pa očitno tut gladila :004 . Korupcija!!! Bmflar+yamaha....fuj  :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zdej vn vlačit, tepihe sta si kazala, pa očitno tut gladila :004 . Korupcija!!! Bmflar+yamaha....fuj  :SS

 

Ne bi rekel. Prej njami  :grim

 

post-25300-0-21266000-1396982450_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zdej vn vlačit, tepihe sta si kazala, pa očitno tut gladila :004 . Korupcija!!! Bmflar+yamaha....fuj  :SS

Tih bod da ne bo spet kdo tiste fotke najdu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikeci.. Lahko mi šenkaš bmwja, hondo bilo kaj, dokler bom hotel in bom zadovoljen bom vozo yamaho fazer .....

Je pa tak, tudi z ženo nisi vsak dan zadovoljen, pa ne letiš takoj po drugo... :D

je pa tud res da te ponavad ločitev pride dražje kot p dva mopeda v garaži... pa ko imaš dva imaš dober razlog za bit malo dlje od doma - ko enemu premešaš olje je treba tud drugemu...

 

Najboljs je bit zategnjen na eni znamki, pa tult v druge, kok je oh in sploh.... :grrr

lej...tko pač je pr enih...men pa pr dveh tomosih , suzukiju , guzziju in triumphu v garaži ne ostane nč druzga k foušija pa pluvajne po drugih ...

 

@DIN: če je to na mene letelo, ti bom tako rekel;

 

Ne in nikoli nisem trdil, da je Fazerca oz. Yamaha kot znamka najboljša in oh in sploh.

To je dober motor za povprečnega uporabnika, ki ima motor zato, da se z njim vozi in ne kaže.

 

Odgovori v teh temah "Zakaj ne bi imeli ..... " so pa itak veš kakšni in kaj pričakuješ, da bo pa od vseh butastih odgovorov in zajebancije, eden napisal nekaj bolj resnega?

Moj namen motorizma v življenju je, da se vozim, uživam in vidim raznolike kraje, države in nikakor ni moj cilj menjat čim več motorjev. Jebeš imet 10 različnih znamk, če nisi z njimi naredil niti 100 taužnt.

 

P.S.

Jaz bom vnuku, ko bo malo večji raje razlagal kje sem bil, kot pa kaj sem vse vozil.

moji  vnuki bojo pa čez 40 let govoril svojim otrokom : a vidte na tem bonnevillu k se je vaš dedek vozu se boste pa tud vi k bote izpit nardil..

 

Prav imaš!

Da pa malo omilim ta Yamaha sindrom, pa sem ženi kupil Kawasaki.

Midva z ženo bi lahko dobila po vsem tem že Japonsko državljanstvo. :lol1:

jst pa podoživljam l.43 k so italjani prestopil k zaveznikom zdej k ma moja guzzija ...

 

Đoli, koka, hero?

tolk foušljiv pa ne smeš bit drugim ...niso krivi če si tak brez droge pa še dohtar ti jo je eksplicitno prepovedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!