Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Yamahe


I30

Priporočene objave

Da se vozit se na mnogih drugih mopedih. Triumphih, Ducatijih, Apriliajah, KTM-ih ... ostalo je pa bolj povprecna roba za siroko potrosnjo.

 

ja .. mi ne govorimo o mopedih .. govorimo o zaresnih motorjih :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Krucibuci, zakaj pa potem ne navedeš argumentov, ki so te odvrnili od nakupa?

Res me zanimajo, brez zajebancije.

zdj si se pa zajebu....vse ti bo povedu, vse......še moped boš prodal na koncu  :grim

Pa ti si mi zgleda neka razvajena rit   :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikeci.. Lahko mi šenkaš bmwja, hondo bilo kaj, dokler bom hotel in bom zadovoljen bom vozo yamaho fazer .....

Je pa tak, tudi z ženo nisi vsak dan zadovoljen, pa ne letiš takoj po drugo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj si se pa zajebu....vse ti bo povedu, vse......še moped boš prodal na koncu  :grim

 

Dvomim ... to je že moja druga v zbirki.

Prva je bila srebrna iz salona Yamaha Šerbinek, druga pa iz salona KMC ... tak da, ni ga čez Fazerco.

 

Imel pa sem še TDM900, CBF-ko ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim ko sem kupoval prvi moped. Pac ker sem bil omejen z budgetom so bili v ozjem izboru, FZ-6n, GSR600, Z750 in hornet 600.

Sem sel probat FZ6 sem takoj vedel, da tega pac nocem imeti, vsaj v primerjavi s hornetko ne. GSR je odpadel zaradi izgleda, Z750 pa zato, ker sta ga imela ze dva kolega. In res ne vem zakaj bi kdo hotel kupiti FZ6, ce lahko kupi karkoli zgoraj navedenega.

 

Eni znajo že s prve kupit pravi motor, mogoče če bi šel na fz6, se danes ne bi vrtel v krogu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljs je bit zategnjen na eni znamki, pa tult v druge, kok je oh in sploh.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljs je bit zategnjen na eni znamki, pa tult v druge, kok je oh in sploh.... :grrr

 

@DIN: če je to na mene letelo, ti bom tako rekel;

 

Ne in nikoli nisem trdil, da je Fazerca oz. Yamaha kot znamka najboljša in oh in sploh.

To je dober motor za povprečnega uporabnika, ki ima motor zato, da se z njim vozi in ne kaže.

 

Odgovori v teh temah "Zakaj ne bi imeli ..... " so pa itak veš kakšni in kaj pričakuješ, da bo pa od vseh butastih odgovorov in zajebancije, eden napisal nekaj bolj resnega?

Moj namen motorizma v življenju je, da se vozim, uživam in vidim raznolike kraje, države in nikakor ni moj cilj menjat čim več motorjev. Jebeš imet 10 različnih znamk, če nisi z njimi naredil niti 100 taužnt.

 

P.S.

Jaz bom vnuku, ko bo malo večji raje razlagal kje sem bil, kot pa kaj sem vse vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni na nobenga direktno letel....tko kot pravis, tele teme so pac neresne. :grim Ampak poznam pa ljudi, ki so pac taki....jebiga. Js pa z veseljem kaksen drug motor probam, sej bi ga kupil, pa ne serjem dnarja. :lol1: Tko kot sem poslusal ze parkrat, da je musko nevarno poslusat od ljudi, k se probal niso.....pol pa steki to? :D

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim ... to je že moja druga v zbirki.

Prva je bila srebrna iz salona Yamaha Šerbinek, druga pa iz salona KMC ... tak da, ni ga čez Fazerco.

 

Imel pa sem še TDM900, CBF-ko ....

na, ti si neozdravljiv jamahar :P

 

in prav je tako!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, ti si neozdravljiv jamahar :P

 

in prav je tako!!!

 

Prav imaš!

Da pa malo omilim ta Yamaha sindrom, pa sem ženi kupil Kawasaki.

Midva z ženo bi lahko dobila po vsem tem že Japonsko državljanstvo. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš!

Da pa malo omilim ta Yamaha sindrom, pa sem ženi kupil Kawasaki.

Midva z ženo bi lahko dobila po vsem tem že Japonsko državljanstvo. :lol1:

N govor tega na glas, k bojo bmflarji u luft skočili, potem se te bodo uradno odrekli, preklicali vso ljubezen v uradnem listu, no pa sj veš kok je to...

p.s. Skor sm se letos odlocil za FJR ta novo...no nism se, ker mi je bila predraga, ker ima samo 5 brzin, ker........dober motorček je :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim ... to je že moja druga v zbirki.

Prva je bila srebrna iz salona Yamaha Šerbinek, druga pa iz salona KMC ... tak da, ni ga čez Fazerco.

 

Imel pa sem še TDM900, CBF-ko ....

 

Same bisere od mopedov si imel, cestitam.

 

Prej bova koncala kaj me ni motilo.

- cena

- sedez je boljsi kot na Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, prav maš .. bom raj tiho.

 

Uuuuu, FJR ta nova je pa res v tem rangu potovalnih za mene eden najboljših motorjev. No, ob bok bi ji postavil še enega lepotca, ki se mu ne bi mogel odreči in to je ..... Kawasaki ZZR1400.

Mimogrede: sem se pogovarjal z enim lastnikom ZZRke, pa pravi, da mu izleti niso tako zanimivi, ker pride od točke A do B, prehitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni znajo že s prve kupit pravi motor, mogoče če bi šel na fz6, se danes ne bi vrtel v krogu.

Bolj verjetno bi se mi zamerilo motoriranje, moped bi vecinoma stal v garazi, jaz bi pa tule lapal da je yamaha najboljsi moped :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đoli, koka, hero?

LDS SDS.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same bisere od mopedov si imel, cestitam.

 

Prej bova koncala kaj me ni motilo.

- cena

- sedez je boljsi kot na Z

Problem je pri tebi, mi se vsi fajn vozimo, ti pa moraš nonstop menjavat :-) pa nikoli ne boš našel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je pri tebi, mi se vsi fajn vozimo, ti pa moraš nonstop menjavat :-) pa nikoli ne boš našel

zato ker je Pussi :P pa ga sedež moti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same bisere od mopedov si imel, cestitam.

 

 

Jebat ga, 100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa.

Z nobenim nisem imel problemov, tako da ..... torej pravi biseri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi upam da me nikoli ne mine zelja po boljsem. Jeba je ker sem sedaj na vrhu in skoraj nimam vec kam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi na Yamahi fz1... Noroo... še kaj več za povedat? ;D
Slabost: grd originalen avspuh.

@krucymucy... eh bmw gor, bmw dol... kak je to dober moped itd.... no zato niti nisem gledal za bmw-ji (nikoli), pa čeprav sem ga vozil. Jajca od mopeda. 

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi upam da me nikoli ne mine zelja po boljsem. Jeba je ker sem sedaj na vrhu in skoraj nimam vec kam.

HD ali goldwing, to je vrh vrha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!