Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Yamahe


I30

Priporočene objave

imel sem tudi ducatija, njegov najbolj prepoznaven model, tako da vsaj kar se določenega dela "prepira" tiče vem o čemu pišem...

 

da sem softić? mogoče... mogoče si tudi ti... mogoče še mehkejši softić kot jaz.

da pa so vsi lastniki yamah softići kot trdiš? zagotovo ne!

 

in ne, nisi lektoriral mojo objavo! objavil si nekaj povsem drugega na način, iz katerega lahko izhaja, da sem to napisal jaz. kar je (vsaj meni) več kot moteče.

na to sem opozoril tudi moderatorja. upam, da slednji ustrezno reagira!

Vse bi ti verjel, če ne bi prebral drobnega tiska spodaj :D

 

citiram: nisem lep, sem pa zato zabit! prosim vas, da ob prebiranju mojih objav to upoštevate! hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zdej je pa vse padlo na nivo ko žn reče : " mama od mz me je tko lepo pogledala " ....

sem mislil da se hebemo okol firm pa kolk ma kdo čist u k***cu firmo motorja pa zajebancija pa to .... te osebne in plagiatorsko prijejanje postov ( če že se citiran post skrajša in odgovori na določen stavek ali pa se z bold povdari nekaj v citiranem postu , da se pa prireja mi pa ni več cool )  mi pa ne sedejo več ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zdej je pa vse padlo na nivo ko žn reče : " mama od mz me je tko lepo pogledala " ....

sem mislil da se hebemo okol firm pa kolk ma kdo čist u k***cu firmo motorja pa zajebancija pa to .... te osebne in plagiatorsko prijejanje postov ( če že se citiran post skrajša in odgovori na določen stavek ali pa se z bold povdari nekaj v citiranem postu , da se pa prireja mi pa ni več cool )  mi pa ne sedejo več ...

 

lahko mi razložiš ta nivo, ker nisem glih najbolj dojel, kaj si imel v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko mi razložiš ta nivo, ker nisem glih najbolj dojel, kaj si imel v mislih?

nivo podjebavanja med osebami ki po moje ne paše v tako temo ... sorry nič osebnega sam ko mi je to padlo na misel k je žn danes v čvekalnici pisal. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nivo podjebavanja med osebami ki po moje ne paše v tako temo ... sorry nič osebnega sam ko mi je to padlo na misel k je žn danes v čvekalnici pisal. ..

 

Ah, midva z norcem veva da je to zgolj šala... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.................................................... " mama od mz me je tko lepo pogledala " ....-to me večkrat

sem mislil da se hebemo okol firm pa kolk ma kdo čist u k***cu firmo motorja pa zajebancija pa to .... te osebne in plagiatorsko prijejanje postov ( če že se citiran post skrajša in odgovori na določen stavek ali pa se z bold povdari nekaj v citiranem postu , da se pa prireja mi pa ni več cool )  mi pa ne sedejo več ...

:OK: vse res sam če se pa že lektorira, je pa lohka v RDEČI barvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, midva z norcem veva da je to zgolj šala... :)

vem da je šala in se zmeraj nasmehnem ...  moral bi napisati "ko nekdo reče ________ " ...se oproščam vsem za kratice ... tudi to moje ni pasalo v temo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da več ali manj poznamo vsi zajebancijo, ampak na čas zadeve prekoračijo nivo dobrega okusa in vedno ne more biti izgovor "ma, je samo zajebancija". V vsakem hecu je nekaj resnice!

 

Dejstvo je, da takšne teme v tem stilu "Zakaj ne bi imel .... " sploh ne pašejo na nek motorističen forum (in tisti, ki jih je odprl je imel verjetno preveč časa), kot je motosvet, saj ta neresnost meče slabo luč tudi na ostale teme, ki bi naj bile resne.

 

Kako naj vem, da so odgovori v ostalih temah bili napisani z veliko mero resnosti, ali je avtor za ekranom zahinavil in se potem hinavsko smeji, češ: kako sem ga zajebal ....

 

Se pa strinjam s tem, kaj je ELO napisal, in butasto je, da se spreminjajo citirane izjave uporabnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na meji z BIH si je en golob tole mislil o moji yamahi:

post-16620-0-24707000-1397141758_thumb.jpg

 

...ali pa je bilo to samo zaradi barve :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na meji z BIH si je en golob tole mislil o moji yamahi:

 

...ali pa je bilo to samo zaradi barve :hmm:

 

Nauk te zgodbe je? Golob nima pojma, kaj je kvaliteta!

 

No, jaz imam isto barvo .... metalic modro perla in se mi kaj takšnega zaenkrat še ni zgodilo.

 

Je pa res, da sem lani na relaciji Bugojno - Kupres - Šuica, "pobral" vse muhe in mušice, ki so bile na tej relaciji. To, kaj pa se ni uspelo prilimat na moj motor, pa je ujel kolega zadaj z prav tako Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk te zgodbe je? Golob nima pojma, kaj je kvaliteta!

 

No, jaz imam isto barvo .... metalic modro perla in se mi kaj takšnega zaenkrat še ni zgodilo.

 

Je pa res, da sem lani na relaciji Bugojno - Kupres - Šuica, "pobral" vse muhe in mušice, ki so bile na tej relaciji. To, kaj pa se ni uspelo prilimat na moj motor, pa je ujel kolega zadaj z prav tako Yamaho.

Ga ni čez plavo Yamaho in Mass ror :D

 

Tale je pod mano cvilila :P

 

151078_110867212316173_808674_n.jpg?oh=6

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi je polepšalo dan danes pri odhodu iz Brda pri Kranju :D

post-25300-0-95438200-1397158457_thumb.jpg post-25300-0-08804900-1397158584_thumb.jpg

 

 

Škoda, ka ni rdeč  :wacko:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi je polepšalo dan danes pri odhodu iz Brda pri Kranju :D

attachicon.gif20140410_143729 (Large).jpg attachicon.gif20140410_143735 (Large).jpg

 

 

Škoda, ka ni rdeč  :wacko:

kawasaki je, maskiran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

S plavo pa potem tam ostaneš :whistle:

 

Mare, pri teh dveh lepoteh, dobiš plavega samo v službi, ko/če se vrneš  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam svojo R1-ko rad, samo...

 

 

...kaj te vem...

:blush:

 

Pri teh Yamahah sami problemi in dileme  :wacko:  

 

No če smo pošteni ni neke dileme.  :grrr Bi šel kr lepo po vrsti. Problem bi nastal pole. Izbrat drugo in tretjo Yamaho :P

 

post-25300-0-60140400-1403117999_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare, pri teh dveh lepoteh, dobiš plavega samo v službi, ko/če se vrneš  :grim

 

Dobro si napisal ko/če...če bi se vračal od nje mi lahko napišejo vijolčnega hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ardeče Yamahe zihr neb meu. Jo je včeraj pobegli bik na Razdrtem sumljivo čudno gledu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!