Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Dolgo sem okleval preden sem se lotil pisanja te teme. :oops: Mislim, da se nas je v tem - "totem" koncu nabralo toliko, da bi se lahko kaj dobili in kaksno rekli. Tukaj in zdaj izrazite mnenje, zelje kje bi se lahko dobivali in ali vam je sploh do tega, in kateri dan bi bil primeren?

Moj predlog je:

Torek ob cca. 20. uri v Mladi Lipi. Malo sem se ze pozanimal:

-imajo posebno sobo

-hrano :twisted:

-veliko parkirisce :wink:

-igrala za odrasle :shock: (biljardi & co.)

-poleti pa veliko teraso 8)

....MB motosvetov krožek ob torkih ....jupiiiiiiiiiii dobimo se ob +/- 20:00....

......če nam pri Mladi Lipi ne bo všeč, pa lahko še vedno menjamo lokacijo.

Za vse tiste, ki ne vejo, kako do Mlade lipe:

iz smeri AUT: po obvoznici čez Dravo, skozi tunel in kar naravnost do križišča, kjer je carinarnica na levi strani (naravnost se gre za smer LJ). V tem križišču smer Razvanje oz. Pohorje - na desno (na tabli je znak krožno-kabinske žičnice...po domače gondole, je pa dobro slediti tablam za hotel Arena), do konca in spet desno, čez mostiček in po prednostni levo...potem pa cca. 1,5 km do Mlade lipe!

iz smeri LJ: po avtocesti smer Maribor - jug, do carinarnice (iz te smeri se vidi nakupovalni center OBI), v križišču smer Razvanje oz. Pohorje - na levo (na tabli je znak krožno-kabinske žičnice...po domače gondole, je pa dobro slediti tablam za hotel Arena), do konca in spet desno, čez mostiček in po prednostni levo...potem pa cca. 1,5 km do Mlade lipe

Pred picerijo je fuuuul velika tabla (je na desni strani), mislim, da je ne morete zgrešiti!!!

No, pa še malo grafičnega prikaza, kako nas najdete...

http://www.rsvs-furman.si/MotoSvet/MladaLipa-01.jpg

http://www.rsvs-furman.si/MotoSvet/MladaLipa-02.jpg

Lindau, kaj pa, če bi bilo zbirališče Kristalna dvorana htl. Habakuk Joke!

Kot je dejal Ice za one iz ˝onega˝ konca (predvidevam) Trojan. Torej Folk, večina vas zagotovo ve kje je Pohorska vzpenjača oziroma, kje babe vozijo za Zlato lisico. Mlada Lipa je cca. 400 m pred Pohorjem na desni strani ob križišču, kjer zavija v levo cesta proti vzpenjači in Rocky-ju, naravnost pa v smeri Peker, Limbuša in Ruš.

Pozor! Dobrih 150 m nižje je gostilna Stara lipa.

Najlažje bi bilo, da nekdo downlouda načrt mesta Maribora in označi Mlado lipo. (Primer Telekom).

Seveda so dobrodošli tudi ostali predlogi, če ve kdo za kakšen lep plac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

"Uradni vtisi" s prvega Totega krozka :D

Vceraj je bilo res fajn. Zbralo se nas je na menjave 15-20 ljudi. Smo se zadebatirali do 23.00, pri tem pa sploh biljarda ali podobnih igric nismo pogresali. Cestitke Hotschku, ker nas je obiskal iz Lj in ker sta si upala s Rockyjem pice testirat. Rekla sta, da so dobre, torej prihodnjic.....Njjjjjamm. Cestitke tud meni in ICE-u, ker sva prisla iz EU (matersevenmecembljakpress). Posebne cestitke tudi AREA-tu ( ce sem to prav sklanjal sem picikl :roll: ), ki je edini prisel z motorjem. Domacega crnega piva tam vec ne bom pil, ker ima okus po marelicnem kompotu :P . Sicer pa moram rec, da smo se kulturno, dostojno, bogabojece obnasali :? :? ,........ :twisted: samo naj bergle zazagam, pa bomo na mizah tud plesali :twisted: .

lp do torka DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Malo off topic: nakaj časa bom v Mb, kje je kakšen cyber caffe oziroma dostop do interneta?

Narodni dom/Kibla

Slovenska ulica/En kafič v Andreanumu (ne vem točno, kako se mu reče)

Pekarna/Vprašaj tam, pa ti bodo pokazali, katera stavba

Univerzitetna knjižnjica MB (slabi računalniki, običajno gužva)

Pedagoška fakulteta/predzadnji hodnik v avli desno

Verjetno še kje, najboljša varianta, kar jih jaz poznam, pa je vsekakor Kibla v Narodnem domu.

LP

VespaMan

p.s.: Če boš v MB kak torek zvečer, obvezno pridi v ML na "krožek"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo:

Codeine je uslišal mojo prošnjo in spremenil moj nickname iz VespaMan v Windsurf :multi: . V principu mi je čisto vseeno, kako me kličete, samo da ne bo kdo čudno gledal, ko mu bo en Windsurf kaj napisal.

LP

VespaMan...ups Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI, prisotni...8) 8) 8)

10.jpg

Brez mene, sem bil prelen da bi automatiko vklopil...

Sicer bolj skromna udeležba, pa vendar prijetno.

LP, ElB.

Slika zreducirana na 82k iz prvotnih 521k. Če hoče kdo origina full size, drop me a line...Slika ni vidna v noči iz soboto na nedeljo...predvidoma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto, hvala ti , da na sliki ne izgledam ne zdrobgiran in ne dusevno prizadet :D :D . Zaspan pa sem se zmeraj :sleeping:

Teya, sprejemamo samo opravicila od ribiskega drustva. Jaz sem tudi imel izpit, sicer v denarnici zraven prometne, pa sem tudi prisel. :twisted: :D :D .

Stigmata, ce res ne bo privilegij te poznati bos pa nam ob torkih motorje pucala :P :P 8) .

Macica, nismo se sankali. Smo si pa pripovedovali zgodbe o sankanju in nasankanju. Najboljsa je bila Ikeova o Pejeku in A-drogu. Najboljso prakticno prezentacijo skorajsnjega nasankanja pa je imel Windsurf. :D

Windsurf, zivel Twingo :D :D .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je Lukec????? Zakaj Lukec?????? Kaj je Lukec??????

Dave, to je tisto, o čemer sva se menla, da bova počasi naciljala in previdno ustavila, spila enega za korajžo, še enega proti bolečinam in počasi krenila v dolino... Kvazi polčas (dejansko nekje na tretjini). Pa saj bo...

Komaj čakam na jutri!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se dobro dričate! :D

Hanzi res smo se dobro dričali ... sankali, lopatali, pokali ... padali in valjali ... od vrha do doline ... 8)

Zaključek je bil na zbornem mestu pri Mladi Lipi ... ob jedači in pijači ... vsega skupaj nas je bilo preko 20 ... preživel sem čudovit večer v dobri družbi. Želim si še več takšnih dni.

Vsem, ki vas ni bilovam je lahko kr malo žal in nasvidenje do naslednjič.

PS. fotke sledijo ... by Elbarto ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, se zabarsko porocilo... 8)

Bilo je res super! Letelo je ko sneta skira, na sreco se ni nihce resno poskodoval, ceprav smo se na poti zbijali med seboj, pa tudi nekaj boardarjev je padlo ---> Biba ima rekord 2 zbitih boardarjev, dveh Motosvetovcev in za las zgresenega smucarja... :wink: :twisted: :D

Tudi jaz sem uzival v druzbi, da pa ne bodo rekli, da sem reva, povem, da me je Alka nabila v biljardu 6:2... :oops: (jepacnekdanjasampionkapress) :twisted: :wink:

Izgorovov ne iscem, recem lahko samo: revans! :twisted: :D

Prisli v Lj malo pred eno zjutraj v sestavi Macica, Diablo666 in moja malenkost...

PS: Pa poln prtljaznik daril imam za tiste, ki pridete v sredo v OLP... :wink: Je Dedek Ice prinesel iz Graza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni praznujejo, drugi žalujejo... :cry: :cry:

Naslenji tork pa spet veselo dalje, novim podvigom naproti!

LP

Windsurf

(zamujamnašihtinšeftudiberemotosvet...hvalazapovišicošef :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, še moj piskerček.

Za začetek jih je 1/3 zazeblo. Pol so se še pa spomnili, da nimajo smučarskih očal. :cry: :cry:

Eni so baje sanke v gozd spuščali, drugi po riti vozili, nekaj jih ni vzdržalo brez požirka krepkega do prihoda v dolino. :drinking: . Testiranja zimskošportne opreme, 8) tekmovanje v zbijanju ostalih na smučišču (boarderji so šteli po dve točki :2gunfire: ). Izvajanje bolj ali manj posrečenih skokov (pokal Luka) in pri tem lomljenje športnih rekvizitov :puppydogeyes: , spet eni niso vedeli kako se ustavit, eni s(m)o dirkali :oops: , vsi smo pa na koncu jedli. (kaj je še koga sraufalo po pici?)

Igranje fliperjev in biljarda, avteki so po novem 100 sit vožnja (jebemjimmater) :evil: :evil:

Nismo:

-preganjali srnjadi in malih gozdnih glodalcev,

-se izgubili,

-srečali škrata Bolfenka (čeprav sem upal, da mu dam roko)

-se polomili ali kako drugače poškodovali

LP, El barto.

Aja...slike..tukaj... http://213.161.23.43:2121/7/page_01.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I DU DIT... :wink: and I'm still alive...

Lindau... a veš ti slučajno kdo je nardil tisto lopato? Ker na njej ni opozorila: v primeru uporabe ne Pokorju, stvar smrtno nevarna.

MENE VSE BOLI:cry: -sem se več po trebuhu pelala kot po riti! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Gregs ni imel niti ene Ljubljančanke v avtu. Pač pa enega izvoženega Korošca, eno izvoženo Štajerko pa eno domorodno Štajerko :D

Seveda je bil spust zelo zabaven, čeprav sem se skor več kotalila in sprehajala dol po hribu kot pa se sankala.

Pa hvala Stigmati da mi je odstopila plac pri Rocky-ju, Rocky-ju hvala za vožnjo, pa hvala Teyi za rokavice, Gregsu pa seveda za prevoz There and back again, čeprav se je Alfa nekaj bunila (mogočejepapričakovalaljubljančankepress) :D

Mariborčanom pa seveda hvala za organizacijo prijetnega večera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je ta 46 slikca! A mogoče na prejšnji strani! Mi je samo prazen prostor pustilo pri elbaltrovemu odgovoru slikc pa nikjer :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AUUUUU

zaradi vožnje z lopato (glej slika 6) me boli trtica in hrbet, ker se ni dalo normalno ustavljat pa kolena, rame, roke.....

notranje strani beder so modre, desna rebra zatečena (trd steber ograje pri lukeju), mogoče bom še kaj odkril v toku dneva ker se počasi pojavljajo poškodbe....

AMPAK VSE JE BILO VREDNO, ŠE POSEBAJ KO PREHITEVAŠ SMUČARJE(pa naj kdo reče da carving omogoča hitro vožnjo :twisted: ). IN STRAŠIŠ BORDERJE (dva sta mi za las ušla in en smučar :wink: ).

ZAKON, TO JE TREBA PONOVIT AMPAK TAKRAT Z ŠČITNIKOM ZA HRBTENICO, ČELADO IN OSTALO ZAŠČITNO OPREMO. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hu, jst bom naslednjič tut boljš prebrala napovedi, ker sem bila popolnoma nepripravljena na tako dogodivščino. Sem pričakovala, da se bomo sam mal po robu stadiona dričali.

Ma sm se zaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v premislek .... naslednji teden je spet torek .... pa snega tud še ne bo zmanjkalo .... :multi: .... stvar dogovora .... :idea: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!