Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ob Savinjo smo se na ribe podali

in se čez Pavličevo domov odpeljali.

Gody me je porival in Mutika ni rekla nič,

a v očeh sem ji vidla, da kmalu bo cel hudič.

Pa šalo na stran –

hvala Mutiki in Gody-ju za prečudoviti dan!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Savinjo smo se na ribe podali

in se čez Pavličevo domov odpeljali.

Gody me je porival in Mutika ni rekla nič,

a v očeh sem ji vidla, da kmalu bo cel hudič.

Pa šalo na stran –

hvala Mutiki in Gody-ju za prečudoviti dan!

Hja, naš Gody je navihan. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, hi, ... nič neo cel hudič, saj je Gody navihanosti navkljub velik fant in dobro vé, kaj vse lahko rata zaradi starega alternatorja ali pa starih svečk ... ali kakorkoli se že reče tistim stvarem v samem motorju motorja ... :rolleyes:?

Sicer je res počel še kaj drugega, kot le motor vozil in jedel, ampak, zaradi tega je Alkin Kwak častitljive starosti zmogel vso to pot in res je, Alka, dan je bil prva liga, že dolgo se nisem tako fajn počutila na vožnji kot danes. In prepričana sem - še dvakrat ali trikrat, pa boš tudi ti vzljubila Pavličevo sedlo. Hvala za res enkraten dan!

:worship:

Aja, pa še to ... družba, ki je veselo mlatila bosanski lonec (aja, ena ga ni, pardon) - verjamem, da vam je bilo lepo :worship:! Hvala iskrena za povabilo, ampak, prepozno smo izvedeli, ker sem že prej obljubila otrokom večerjo in enostavno nisem smela požreti besede. Ko bo pravi timing - z največjim veseljem!

Lahko noč, dragi toteki, prav in čisto vsi!

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Savinjo smo se na ribe podali

in se čez Pavličevo domov odpeljali.

Gody me je porival in Mutika ni rekla nič,

a v očeh sem ji vidla, da kmalu bo cel hudič.

Pa šalo na stran –

hvala Mutiki in Gody-ju za prečudoviti dan!

Sem ti reko,da se lahk z mojim Kwakcem peleš! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Savinjo smo se na ribe podali...

:worship::worship::worship:

Alkaaa, ki te hodis, da te je treba spet porivat? :evilgrin:

Zmigafci so ze? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je jutri moto-randi, sem danes naredil fse: pokosil travo in opral pesa in avto.

Ki pa se te jutri najdemo ?

Jaz sem pa ravno pršel iz motora... Je že kr mal hladno.

Predlagam da še teh par lepih torkov preživimo na prostem, v naravi. Še vrh glave bomo imeli zimaskih torkov znotraj štirih sten, pa če bo to ali ali pa kaj druga, vseeno bomo nostalgični na polete torke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ravno pršel iz motora... Je že kr mal hladno.

Predlagam da še teh par lepih torkov preživimo na prostem, v naravi. Še vrh glave bomo imeli zimaskih torkov znotraj štirih sten, pa če bo to ali ali pa kaj druga, vseeno bomo nostalgični na polete torke biggrin.gif

Ja, jaz sem zjutraj ob sedmih šel z mopedom v službo in pri 10-ih stopinjah ni bilo neke prave hice ...

Kaj bi jutri na flugplatzu ? Saj se bo še najbrž kdo javil s kakim uporabnim predlogom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem zjutraj ob sedmih šel z mopedom v službo in pri 10-ih stopinjah ni bilo neke prave hice ...

Kaj bi jutri na flugplatzu ? Saj se bo še najbrž kdo javil s kakim uporabnim predlogom.

podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalalaaa, toteki dragi!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Danes imajo pa naši mali, malo večji in sploh veliki naraščajniki prvi šolski dan ... mi smo že v drugem gimnazije, so pa eni naši mini-toteki prvič v prvem razredu, kajne?worship.gif

Jutro!

danes Gojzer ?

Jaz sem za Gojzera, ker lahko Bremzl tudi pride ... če pa bo večina za flugplatz, pa se bom prilagodila. No, da slišimo solidarnike ... se pa strinjam za Barrakudekom, da moramo izkoristiti še lepe dni, čeprav je malo bolj mrzlo ob večerih. Povejte.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imajo pa naši mali, malo večji in sploh veliki naraščajniki prvi šolski dan ... mi smo že v drugem gimnazije, so pa eni naši mini-toteki prvič v prvem razredu, kajne?worship.gif

Ja, ja, naša mala mopika pravkar prispela domov,polna veselja in lepih občutkov ob prvem srečanju z šolo.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jaz pa vas sploh ne porajtam več laugh.gif . Grem raje kar na Bled proslavjat medaljo s svetovnega.

Če bi prišo h Gojzarju bi moral častit rundo, pa bom raje prišel naslednji torek, ko bote morda ži pozabli (če je Alchajmer na moji strani)

Tako in tako je preveč vsega za povedat, da bi vas čisto zamoril. Iskreno upam, da se naslednjič res vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jaz pa vas sploh ne porajtam več laugh.gif . Grem raje kar na Bled proslavjat medaljo s svetovnega.

Če bi prišo h Gojzarju bi moral častit rundo, pa bom raje prišel naslednji torek, ko bote morda ži pozabli (če je Alchajmer na moji strani)

Tako in tako je preveč vsega za povedat, da bi vas čisto zamoril. Iskreno upam, da se naslednjič res vidimo.

Zlato? Srebrno? Bronasto?

Lepo praznujte :P.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, naša mala mopika pravkar prispela domov,polna veselja in lepih občutkov ob prvem srečanju z šolo.:yea1:

Juhu, tudi mali Vanga je že doma, poln navdušenja.Ata pa že stoji za roštiljom, da obeležimo prvi šolski dan.:kva2:

Zvečer se pa vidimo pod Pohorjem.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!