Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Nea se reži, raje svojega prepričajm da te jutri na Marof povabi, boš vidla kaki žur si je domu privlekel smile.gif

Saj husko lahko s kombijem dol pelsmo whistle.gif

Zdaj žura ni več, ker je odmontiral Akrapoviča.

Fakin, si pa hiter....

Popravljeno . Popravil Kamikazica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fakin:

bravo, Fakin, nima veze, če je izposojena, važno je, da je ravnoprav navihana !

@Marvin: p.s. Jebemti polno luno:

Jaz mam boljšo taktiko: babe zaprem v klet (naj kokodakajo v kleti), spijem dva pira in spim kot top!

@Kamikazica:

Ti, ki imaš rade pesmice: (malo sposojeno ..)

Se bom danes potrudil

in potipal svojo pesniško žilo.

Morda po njej priplava sporočilo,

pomembno za tako za pogrebce, kot za svate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek (sem se zakljuval..)

@Kamikazica:

Ti, ki imaš rade pesmice: (malo sposojeno .wink.gif

Se bom danes potrudil in napisal kaj zate,

bom potipal svojo pesniško žilo:

morda po njej priplava sporočilo,

pomembno za tako za pogrebce, kot za svate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimate nič za delat, da ste ves čas tu gor?whistle.gif

Mohorko, prebrala sem tako, kot bi moralo biti!! To me je naučil Barracuda, ker...trance_32_shutup.gif

Moj gre kuhat, jaz pa v gozd po gobe. Povem, če sem kaj našla. Če bo preveč pa še povabim na juho ali golaž?!?trance_19_hmm.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimate nič za delat, da ste ves čas tu gor?:whistle:

Mohorko, prebrala sem tako, kot bi moralo biti!! To me je naučil Barracuda, ker...:xx:

Moj gre kuhat, jaz pa v gozd po gobe. Povem, če sem kaj našla. Če bo preveč pa še povabim na juho ali golaž?!?trance_19_hmm.gif

... ma rad gobovo juhico! :whistle:

Vidiš vse je za nekaj dobro :D

Lahko pa komu mojo tipkovnico posodim, pa bo tisti tudi mel polno napak!!! Je brezžična in stara že par let. Na tričetrt tipk se več sploh ne vidi kaj gor piše. Pa ene ne primejo vedno v prvo, tak da... :xx:

PS: danes sem slabe volje ker sem si pred pol urce počohal motor med čiščenjem :(

Če kdo pozna koga ki dobro zmeša YAMAHINE BARVE?????

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti slabo spremljaš. Jaz sem že v četrtek praševal, tam maš tudi ruto.

Ahaha :whistle:

Se globoko pardoniram. Pač, star sem že pa sklerozen..

Sem že takrat videl tvojo ruto in se mi že od takrat sline cedijo.. Samo kaj nuca, ko ti demenca resetira spomine :lol1:

Se vidimo jutri. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma rad gobovo juhico! whistle.gif

Vidiš vse je za nekaj dobro biggrin.gif

Lahko pa komu mojo tipkovnico posodim, pa bo tisti tudi mel polno napak!!! Je brezžična in stara že par let. Na tričetrt tipk se več sploh ne vidi kaj gor piše. Pa ene ne primejo vedno v prvo, tak da... trance_32_shutup.gif

PS: danes sem slabe volje ker sem si pred pol urce počohal motor med čiščenjem sad.gif

Če kdo pozna koga ki dobro zmeša YAMAHINE BARVE?????

Ne bodi slabe volje, vse je za nekaj dobro, si rekel sam. Tipkovnico boš pa dobil, če zato tako pišeš, samo tako s kablom imam, ker te pišejo bolje...whistle.gif

Gobe so, pa kuhar štrajka, ker pravi, če kuha, kuha samo na veliko. Sam pa skuhanega ne bo mogel pojesti. Če pa ste vsi nekje...headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodi slabe volje, vse je za nekaj dobro, si rekel sam. Tipkovnico boš pa dobil, če zato tako pišeš, samo tako s kablom imam, ker te pišejo bolje...whistle.gif

Gobe so, pa kuhar štrajka, ker pravi, če kuha, kuha samo na veliko. Sam pa skuhanega ne bo mogel pojesti. Če pa ste vsi nekje...headbang.gif

gobe jem samo tiste ki jih sam naberemevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bi naj bilo ves dan tako kičasto kot je na slikci.

Jaz bom vzel s sabo kopalke :D

Se je našel še kak kandidat?

Štart pa bo jutri zjutraj iz Tuševe pumpe v Hočah. nekje okol 7, mogoče malo bol pozno zaradi temperatur.

q.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bi naj bilo ves dan tako kičasto kot je na slikci.

Jaz bom vzel s sabo kopalke :D

Se je našel še kak kandidat?

Štart pa bo jutri zjutraj iz Tuševe pumpe v Hočah. nekje okol 7, mogoče malo bol pozno zaradi temperatur.

Djelomice, na većem dijelu Jadrana i pretežno sunčano. U jutarnjim satima u unutrašnjosti ponegdje može biti magle, a na krajnjem jugu Jadrana još je moguća kiša. Vjetar slab do umjeren, mjestimice u gorju, Međimurju i Podravini jak sjeveroistočni. Na Jadranu umjerena do jaka, ponegdje olujna bura s orkanskim udarima. Jutarnja temperatura zraka između 8 i 14, na Jadranu od 13 do 19, a najviša dnevna između 17 i 22, na Jadranu od 22 do 27°C.

Tista olujna bura s orkanskim udarima je ponavadi nekje okoli Senja. Previdno.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma rad gobovo juhico! whistle.gif

Vidiš vse je za nekaj dobro biggrin.gif

Lahko pa komu mojo tipkovnico posodim, pa bo tisti tudi mel polno napak!!! Je brezžična in stara že par let. Na tričetrt tipk se več sploh ne vidi kaj gor piše. Pa ene ne primejo vedno v prvo, tak da... trance_32_shutup.gif

PS: danes sem slabe volje ker sem si pred pol urce počohal motor med čiščenjem sad.gif

Če kdo pozna koga ki dobro zmeša YAMAHINE BARVE?????

Avtokleparstvo in avtoličarstvo Soršak (Cesta v Rošpoh) ima mešalnico barv. Vprašaj ali ti lahko zmeša takšno barvo; jaz imam dobre izkušnje!!!worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woohoo :yea1:

Sicer ni bilo Velebita, samo sva se imela z Barracudo vseeno fajn.. Zjutraj že fajn frišno, ponekod megla, da sem moral vključiti brisalce, pri Rijeki taka burja, da sva stisnila rep med noge in zavila proti Istri. Lutala pri Kopru, lutala pri Medvodah. Nadvse dober dan brez nekih hudih traparij s strani naju oz. ostalih v prometu. :OK:

Še ruta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos, banda!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Uffff, čisto zblojena sn ... glavobol, želodecbol, sklepobol, piskrobol, gležnjebol, ritobol in tacobol ... ker sem predolgo bedela, preveč skakala in se malo celo nafajhtala, katastrofa in sramota za ostarelo gospo ... :blush: ... včeraj sem bila na drugem koncu Slovenije (Srnjak nad Kranjsko goro - ej, the best lokacija in super kmečki turizem) na eni čudni zabavi, ko so neki starci praznovali prehod v drugo polovico stoletja ... kot da je to kaki vzrok za veselje??!!?? :whistle::evilgrin::naughty::slap: Eni so res ful čudni ... :P!

Pa prespat je bilo treba, ker smo ga danes še kuj naprej čagali; pa polne ceste mopedistov, kuj sline sn cedila, pa Gody me je non-stop dražil s sporočili z Marofa, kjer so se fajn meli, pa vozli, pa piknikali (no, vsaj moj Kwak se je v kombiju na sprehod pelal zraven, za vsak slučaj, je reko Gody :D); domov sem prišla šele zvečer, namesto dopoldan.:blush:

Vidim, da ste se fajn meli, sploh naša dva zagnana nesojena "okrogVelebitovca", še dobro, da vaju ni odpihnlo ...!

Pa pesniško ste tut "vdarjeni", hehe ... :OK:!

BremzPenzl in Mutika, tak turoben dan je, jaz pa se režim kot pahjena. Hvala !!!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Mutika, tvojega zapisa pa ne znam prilepit zraven.

Kamikazica, hec mora bit. In super, da si gobe nabrala ... obožujem gobji golaž! Je tvoj kletni arestant reko, da bo kuhal, ko nas bo več na kupu. Super! :OK:

No, pa lahko noč, toteki dragi! Grem počivat, od težkega garanja včeraj ... O:-):whistle::xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer ... kaj tu smo sami mopedisti al kaj mate zaj to :) ... ammmm daj blinker če prehitevaš, viš da jodlari nimajo pojma o vožnji :P

Vglavnem, kaj sem mislo...aja...kaj zaj...v torek na starem placu al kaj? Vapo...da ja nimaš kaki cviček večer spet ker te bo pizdarija hahaha ...

Bremz...ti bi za spremembo tut lahko 1x prišel ;) nisem te vido od...zadnjič

Bom probal Dr.Biga nagnit da pride...te se ga po starem opirimo :)

Prokleto...dans naju je z kolegom dež dobo na Lavamintu .. mu mater milo ... drugač blo pa super, tak mimogrede :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleto...dans naju je z kolegom dež dobo na Lavamintu .. mu mater milo ... drugač blo pa super, tak mimogrede :whistle:

Kdaj pa?

Bil sem gor ob 11 nekje, pa je blo še sonce in par (grdih) oblakov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woohoo :yea1:

Sicer ni bilo Velebita, samo sva se imela z Barracudo vseeno fajn.. Zjutraj že fajn frišno, ponekod megla, da sem moral vključiti brisalce, pri Rijeki taka burja, da sva stisnila rep med noge in zavila proti Istri. Lutala pri Kopru, lutala pri Medvodah. Nadvse dober dan brez nekih hudih traparij s strani naju oz. ostalih v prometu. :OK:

Še ruta

malo koregirana RUTA tam pri Bakaru, si se mal zmočo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te vem, ko sma zavila gor se je čudno pooblačilo in kar na 1x neke kaplje, pa mrzlo ko...pozimi hahaha ... pol proti Soboth pa spet sonce, ampak mokra cesta :headbang:

Tam cca ob 17h sva letela tam preko.

Kdaj pa?

Bil sem gor ob 11 nekje, pa je blo še sonce in par (grdih) oblakov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy nedeljska furca...;-)po jodlariji. Dezju smo se uspesno izogibali..razen par kapljic med zasluzenim pocitkom na Gaberlu in mokre ceste v Labotu / Lavamundu.

Spoznala sva par novih motoristov, se popeljala prvic z starimi znanci, po dooolgem casu sem spet v vzvratnem ogledalu videl Varaderota + njegovega pilota. Skoda da ni blo se kopilotke zraven. Na orglice oz. FZ1 v vzvratnem ogledalu pa sem se ze navadil :whistle:

post-5882-125227232456_thumb.gif

post-5882-12522723771_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo koregirana RUTA tam pri Bakaru, si se mal zmočo ;)

:lol1:

A sva midva malo "A je to" slučajno?

Ti si pa na Dvor - Kočevje pozabil :lol1:

Fajn je bilo.. Treba ponovit :kava::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

A sva midva malo "A je to" slučajno?

Ti si pa na Dvor - Kočevje pozabil :lol1:

Fajn je bilo.. Treba ponovit :kava::yea1:

Če sem kr tvojo koregiral, zgleda da je kr sam neke zbrklal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!