Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Tak, včeraj in danes bil na golici, včeraj me je zeblo, dans pa mi je blo vroče... V Dravogradu na pumpi se že tikama z bencin kelnerom...

Drugače pa nekaj čudnega danes na Klopcah, policaj me je slikal z navadnim fotoaparatom :?. Parkirana sta bla še dva civilna motora, in en police car. Zgledalo je kot da bi ker motorist padel.

Pol pa še na križišču za Fram stal en policaj, brez radarja in gledal v smeri Slivnice???

ataIBA in mamaIBA pa zgledata po 10200 km (desetTISOČdvesto) tako, kot da bi še rabla najmanj enkrat tolko, da bi pokazala prve znake utrujenosti. Ima Gustinčič iz revije motoSIres prav, da ta KTM ni za duge ture :slap:!

Lep dan se počasi končuje, mene pa vabi vonj pečenih kostanjev na teraso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, včeraj in danes bil na golici, včeraj me je zeblo, dans pa mi je blo vroče... V Dravogradu na pumpi se že tikama z bencin kelnerom...

Drugače pa nekaj čudnega danes na Klopcah, policaj me je slikal z navadnim fotoaparatom :?. Parkirana sta bla še dva civilna motora, in en police car. Zgledalo je kot da bi ker motorist padel.

Pol pa še na križišču za Fram stal en policaj, brez radarja in gledal v smeri Slivnice???

ataIBA in mamaIBA pa zgledata po 10200 km (desetTISOČdvesto) tako, kot da bi še rabla najmanj enkrat tolko, da bi pokazala prve znake utrujenosti. Ima Gustinčič iz revije motoSIres prav, da ta KTM ni za duge ture :slap:!

Lep dan se počasi končuje, mene pa vabi vonj pečenih kostanjev na teraso...

Ha, seveda ma Gustinčič prav, saj 10k ni duga tura. Boš vido, ko si bosta čez zimo omislila Goldvinga, se neota vstavla pred 30k B)

V planu ture si bo AtaIBA še naredo 3 punkte za servis in menjavo gum vsakih 5 dni. :yes:

Na kostanje pa pazi, ker ponoči prdiš!

Aja, policaj pa ni tebe slikal, amapak tvojo drago! :lol1:

(Baracudek, ti si tak vredi, da te moram malo hecat!)

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, seveda ma Gustinčič prav, saj 10k ni duga tura. Boš vido, ko si bosta čez zimo omislila Goldvinga, se neota vstavla pred 30k B)

V planu ture si bo AtaIBA še naredo 3 punkte za servis in menjavo gum vsakih 5 dni. :yes:

Na kostanje pa pazi, ker ponoči prdiš!

Aja, policaj pa ni tebe slikal, amapak tvojo drago! :lol1:

(Baracudek, ti si tak vredi, da te moram malo hecat!)

Če sn bil sam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, bi rad napisal, kako je blo fajn ta vikend na mopedu, pa bi se moral zlagati .....

Včeraj trgatev do večera, potem furanje frocov v teater (pikova dama),

danes zjutraj z mopedom na boljšjak in nato na Ptuj (zopet froci - odbojkarska tekma), popoldan, folklora - kostanji.

Eh, pa tank je poln in če bo vreme OK, ga bom v oktobru še nekajkrat napolnil.

Sem pa danes čekiral števec: 12933 na Banditu in če prištejem še cca. 3000 na KLE-ju, niti ni tako slabo.

Ja, vem, Ata IBA, ... Saj zato si pa ti ATA !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa dvojni program.

Dopoldan s KTMom Mb-Šentilj-Sladki Vrh-Trate-Lenart-Pernica-Mb, se kar nagonil ...

Popoldan pa z malo hitrejšim prevoznim sredstvom tukaj

The Cesta je od Zavodenj proti Veleju bolj The peskovnik. Iz Črne gor pa kar v redu, samo nekam vlažna je bila (izgleda sonce ne pride dovolj zraven, da bi se od jutranje megle uspela posušiti).

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MamaIBA in ataIBA - dobrodošla nazaj domov!

:worship:

10.000 km!!!

Uffffff ... se vidi, da sta v formi že vse življenje, pa je bilo tole popotovanje le en špukec v morje kilometrov, ki so bili in še bodo.

Ful sem vesela, da sta doma, hkrati pa vaju občudujem, kakšno pot sta naredila in se veselim pripovedi ter zgodb, ki jih imata za seboj.

Najbrž sta si ustvarila spomine za življenje. Bravo!

Seveda sta še dve vstopnici oziroma prosti mesti za vaju (vstopnic ni, za mesta ne morem garantirat, kdo prej pride, sedi na boljšem zicu), ... potihoma sem računala na to, saj vem, da imata rada takšne stvari.

@Kamikazica, tole s to predstavo je izjemoma tako, saj mora biti kakšna vaja tudi pred občinstvom, sploh pred premiero, lastne produkcije pa tudi nimamo tolikokrat, da bi bilo takšno talanje vstopnic pravilo. Ti kar uživaj v abonmaju. Letošnjo sezono je super program.

Današnja lepa nedelja pa ... nič posebnega, žal. Gody se je podil okoli s peciklom in mopedom, jaz pa sem bila doma in skušala z roko že vsaj toliko migat, da bom mogoče, ampak res MOGOČE, še kakšen kilometer letos naredila, al s peciklom al z mopedom, preden nas zasuje sneg.

Ura kaže 22:22, grem spat. Jutri je začetek novega delavnega tedna in, kot je prepeval Bob Geldof, po resnični zgodbi ... I don't like Mondays!

Lepe sanje vsem!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MamaIBA in ataIBA - dobrodošla nazaj domov!

worship.gif

10.000 km!!!

Uffffff ... se vidi, da sta v formi že vse življenje, pa je bilo tole popotovanje le en špukec v morje kilometrov, ki so bili in še bodo.

Ful sem vesela, da sta doma, hkrati pa vaju občudujem, kakšno pot sta naredila in se veselim pripovedi ter zgodb, ki jih imata za seboj.

Najbrž sta si ustvarila spomine za življenje. Bravo!

Seveda sta še dve vstopnici oziroma prosti mesti za vaju (vstopnic ni, za mesta ne morem garantirat, kdo prej pride, sedi na boljšem zicu), ... potihoma sem računala na to, saj vem, da imata rada takšne stvari.

@Kamikazica, tole s to predstavo je izjemoma tako, saj mora biti kakšna vaja tudi pred občinstvom, sploh pred premiero, lastne produkcije pa tudi nimamo tolikokrat, da bi bilo takšno talanje vstopnic pravilo. Ti kar uživaj v abonmaju. Letošnjo sezono je super program.

Današnja lepa nedelja pa ... nič posebnega, žal. Gody se je podil okoli s peciklom in mopedom, jaz pa sem bila doma in skušala z roko že vsaj toliko migat, da bom mogoče, ampak res MOGOČE, še kakšen kilometer letos naredila, al s peciklom al z mopedom, preden nas zasuje sneg.

Ura kaže 22:22, grem spat. Jutri je začetek novega delavnega tedna in, kot je prepeval Bob Geldof, po resnični zgodbi ... I don't like Mondays!

Lepe sanje vsem!

winkiss.gif

Te pa lahko noč, pa da neoš kaj grdiga sanjala...

...ker je lahko pol pojstla mokra evilgrin.gif

Hval za karte worship.gif

bom 2 uri prehitro prišo, da bom lahko v prvi vrsti sedo tak ko včasih v šoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem totekom!!! :yea1: Poglejte ven... ne ni sneg JESEN je tu. Prihajajo dnevi, ko se bo treba oblečt, tega nimam rad, saj se najbolje počutim ko kažem kožo :D kratke hlače in kratek rokav, je tisto kaj mi sede. S tem ko se dnevi krajšajo postajajo naše dolge dnevne ture vse daljše, saj zvečer zmeraj zmanjka časa. Upam da še bo šlo kaj okol velebita letos, mogoče pa celo podrem tistih 15Mm, z katerimi bi bil za prvo sezono več kot zadovoljen.

Zaj ko je ataIBA doma me še bo on vzel na kero furo, ker IBI sem že tak vsako prosti on delavno sekundo ki ni bla že res zabezecana fkral pa ga nekam zvleko.

Zdaj se mi pa že mudi, tak da morem it, drugače bi še kakšno vrstico napisal, saj me preganja nostalgija za poletjem, ki je letos bilo predvsem zarad vas totekov enkratno!!! Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja lepa nedelja pa ... nič posebnega, žal. Gody se je podil okoli s peciklom in mopedom, jaz pa sem bila doma in skušala z roko že vsaj toliko migat, da bom mogoče, ampak res MOGOČE, še kakšen kilometer letos naredila, al s peciklom al z mopedom, preden nas zasuje sneg.

Mutika, kot športnik ti lahko ponudim posebem program rehabilitacije (razgibavanje v topli vodi = pomivanje posode, vaje z utežmi = likanje, predkloni = pospravljanje, ..wink.gif ustrezen poligon imam kar domatrance_25_naughty.gif.

Sicer pa sem spet izpustil lep vikend. V Osijek na regato sem peljal kombi z deco, tam pa čobanac, pile na trgano, fiš paprikaš in ostale dobrote. Drava je dosti nižja kot v Mariboru, pivo pa imajo svoje. Naslednji vikend je še klubska regata v soboto, potem pa morda res ukradem kak dan za na motor, da prilezem vsaj na 20 jurjev za to sezono. Med 23. in 31 avgustom sem tankal 11 krat, potem pa šele 27. septembra. Prav uživam.

Jutri se morda vidimo (zdaj na flukplaci gotovo ni več komarjev (razen sibirskih).

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim, da ste skrajno resni in življenjski, bom tudi jaz napisal eno resno. :trance_33_sleep:

Dva možaka sta tiho ribarila in pila pivo.

Potem Bob reče:

"Mislim, da se bom ločil s svojo ženo, že 2 meseca ni govorila z mano. "

Charles ribari naprej in počasi pije pivo, ter reče: "Raje premisli

Bob, tako žensko je težko najti.'

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, šauflari, dober dan!

winkiss.gif

Ja, tak je to ... počasi grem domov. Iz službe na domače delo.

Jaz bi v penzijo, mater!

Pa brez čudnih pripomb, prosim, saj vem, da sem stara, pa da sem za odstrel, pa da ... bla,bla. V vsakem primeru se jutri vidimo!

Pri Aliju, jasno. Če pa hoče kdo zmrzovat, pa naj gre sam na sibirski mraz, ki že ob večerih prtiska. Jaz ne, a-a!

@Darko3Q, hvala za poseben program rehabilitacije, vendar ni uporaben, ker ti očitno potrebuješ gospodinjsko pomočnico, jaz pa za to ziher nisn taprava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koristim priliko, da najprej pozdravim s Salam alejkum - gumi arabikum. To sem se najprej naučilninja.gif .

Če nisem prepozen, bi v sredo z veseljem ikoristil dve karti.

Se jutri čujemo. Doma bom pral in spiral z motorčka vso svinjarijo, ki se je nabrala v dobrih 10 000 km. Zraven pa pil pivce...

Alejkum salam, popotnika! worship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Aliju, jasno. Če pa hoče kdo zmrzovat, pa naj gre sam na sibirski mraz, ki že ob večerih prtiska. Jaz ne, a-a!

Seveda, smo jutri pri Aliju, pice, lignji, šopske solate , pijača, vse na račun slavljenca dneva vmes pa seveda

prijetno kramljanje nazdravljanje in nenazadnje potopis mame in ate IBE.

:kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim, da ste skrajno resni in življenjski, bom tudi jaz napisal eno resno. trance_33_sleep.gif

Dva možaka sta tiho ribarila in pila pivo.

Potem Bob reče:

"Mislim, da se bom ločil s svojo ženo, že 2 meseca ni govorila z mano. "

Charles ribari naprej in počasi pije pivo, ter reče: "Raje premisli

Bob, tako žensko je težko najti.'

ph34r.gif

Ima Bob telefonsko v profilu ? Iščem, pa ne najdem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, smo jutri pri Aliju, pice, lignji, šopske solate , pijača, vse na račun slavljenca dneva vmes pa seveda

prijetno kramljanje nazdravljanje in nenazadnje potopis mame in ate IBE.

:kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

Škoda, da jutri ne morem prit :whistle: :krneki: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da jutri ne morem prit :whistle: :krneki: :alien1:

Škoda :cry: , eh ne se sekirat, na poti domov se ustavi pri Aliju in poravnaj račun, pa bo. :kva2:

Vapo si je zrihtal varuško, da bo lahko prej prišel.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, dober dan, danes naš Gody praznuje rojstni dan.Gody še na mnoga leta in veliko varno prevoženih

kilometrov ti želimo iz srca.

Zvečer pa se vidimo, ker danes ni Toti torek, danes je Gody torek. :naughty:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody, vse najboljše za rojsti dan, želim ti zdravja, sreče in veselja.

Ena standardna želja, poleg te ti pa še želim mnogo mnogo užitkov na motorju, pa ne le tam ampak tudi povsod drugot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!