Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Samo šokac ti pa si legenda, da za "travniško" prireditev plačaš 144 EUR :)

Malo sem tudi pogledal njihovo stran z opravičilom, sumljivo da bolj ne more biti. Nikjer navedbe fizične ali pravne osebe odgovorne osebe, samo en stavek in srečno.

Drugače pa je razburjanje nepotrebno, saj boš dobil denar nazaj, ne vem v čem je problem. Eventim pa je znan zadeva, praktično imajo prodajo kart za vse pasje prireditve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan! :zzz:

Za crknit od depresije!

Se vsem to dogaja, da ni nobenega za slišati? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan! :zzz:

Za crknit od depresije!

Se vsem to dogaja, da ni nobenega za slišati? :cry:

kaj se te bom z tabo meno če si pa taljana kupotrance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta še kar všečno zgleda, ko so skrili v plastiko tiste satelite od cilindrof, za razliko od drugih modelov, kjer te morajo prisiliti v nakup :)

Vidim pa da ima satelitsko navigacijo od TomToma, najbrž je to dodatna oprema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno se nekaj dogaja worship.gif

Upam da bo na koncu fajt, tak kak v dobrih starih motorističnih cajtih, ko so prvo hantli ratali, pol smo se steplitrance_09_box.gif , na koncu pa šli skup na pirtrance_06_beer2.gif , ter na kraji pa fsi fkup zopet eniga narejzali ki itak ni mel pri tem nič poleg.

Šokac če daš za pir s tabo potegnem, se ko ga malo mam sn korajžntrance_25_naughty.gif

A ti je to nadaljevanka o kuhanem vinurolleyes.gif ?

In ker je tako:

................

Imam pa v svojem življenju vse preveč izkušenj s takšnimi in drugačnimi ljudmi in poslovnimi projekti okoli mene, ki se pripravljajo, najavljajo,ti vzamejo kar precej energije, da stroškov niti ne omenjam, a se potem zaradi neresnosti nekoga drugega ne realizirajo in nato gredo v mojo osebno škodo in škodo vseh davkoplačevalcev. In to mi gre v tej državi že hudo, hudo na živce. Potem pa nekdo od mene pričakuje še strpnost in razumevanje. V svojem odgovoru si napisala, da sploh nisi dojela, da sem sposoben česa takega. In kaj sem tako groznega storil? Napisal sem samo tisto kar me je žulilo. Kot drugo mi nisi žena, hčera, sestra in ne mama. Zato ne vidim nobenega razloga, zakaj bi te šparal in te zavijal v vato. To že itak tako osladno, sprenevedajoće in hinavsko počnejo nekateri drugi na MB Motosvet. Jaz takšen enostavno nisem.

......................

je Mutika ratala strelovod zaradi "poslovanja v dobri veri"? Jaz sem razumel, da je pomagala svojemu sinu (kot dobra mama), verjela v projekt (ni otročja!!!) in ker se je sfižilo, jo je potrebno zabit v beton, naduto skurcat v promociji samega sebe?

Ej, Šokac! Nič nisi groznega storil. Nisi osladen, nisi sprenevedajoč in hinavski kot drugi na MB motosvetu. Si lep, pameten, korekten in pošten v borbi za pravice skupnosti in posameznikov. Pa čeprav je potrebno komu stopiti na žulj ali glavo. Dobro, da si nam vse to povedal na forumu.worship.gif

Se pridružujem Marvinovi pripombi:

... nepotrebno....

Je pa v življenju bilo, je in bo veljalo: Kdor dela greši. Samo tisti ne greši, ki nič ne dela! In, če je že kdo v dreku, ga je treba še s šiso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta še kar všečno zgleda, ko so skrili v plastiko tiste satelite od cilindrof, za razliko od drugih modelov, kjer te morajo prisiliti v nakup :)

Vidim pa da ima satelitsko navigacijo od TomToma, najbrž je to dodatna oprema.

Halo, nič mu ne fali zaenkart. BMW ima pač povešene joške, totemu pa stojijo :boobies:

Tomtoma pa imam ganc novega za prodat. (ker sem si našraufal starega Garmina)

Ko će da kupi? 15% skonto, torej 449 (Amazon cena za Rider2) - 15% z vsemi štenderji in bluetooth slušalko mikrofonom in še vse možno!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, nič mu ne fali zaenkart. BMW ima pač povešene joške, totemu pa stojijo boobies.gif

Tomtoma pa imam ganc novega za prodat. (ker sem si našraufal starega Garmina)

Ko će da kupi? 15% skonto, torej 449 (Amazon cena za Rider2) - 15% z vsemi štenderji in bluetooth slušalko mikrofonom in še vse možno!

...nisi malo prestar da bi o joškah študiral...

rajši kaki pir, pa travarica...

... pa ribiška palca pa moped...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisi malo prestar da bi o joškah študiral...

rajši kaki pir, pa travarica...

... pa ribiška palca pa moped...

...a na golf si pa pozabo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je Mutika ratala strelovod zaradi "poslovanja v dobri veri"? Jaz sem razumel, da je pomagala svojemu sinu (kot dobra mama), verjela v projekt (ni otročja!!!) in ker se je sfižilo, jo je potrebno zabit v beton, naduto skurcat v promociji samega sebe?

Ej, Šokac! Nič nisi groznega storil. Nisi osladen, nisi sprenevedajoč in hinavski kot drugi na MB motosvetu. Si lep, pameten, korekten in pošten v borbi za pravice skupnosti in posameznikov. Pa čeprav je potrebno komu stopiti na žulj ali glavo. Dobro, da si nam vse to povedal na forumu.worship.gif

Se pridružujem Marvinovi pripombi:

... nepotrebno....

Je pa v življenju bilo, je in bo veljalo: Kdor dela greši. Samo tisti ne greši, ki nič ne dela! In, če je že kdo v dreku, ga je treba še s šiso?

Prav, je da si izrazil svoje mnenje. Si me pa spomnil na nadaljevanje "tvojega" zgornjega pregovora.

Kdor dela greši, reče petelin in zleze z race. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jo razumel, se ji je Motosvet rahlo zagabil. In jo popolnoma razumem. Nikogar ni želela namerno oškodovat in mu povzročat sivih las. Vbistvu jih je največ pri celi stvari dobila prav sama zato se mi zdi še dodatno "gnojenje" (kot je rekel ataIBA) povsem nepotrebno. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pride komu prav!!!evilgrin.gif

Dvomim. Znaki so standardizirani in točno njihov pomen nas učijo v avtošoli ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nepotrebno....

Je pa v življenju bilo, je in bo veljalo: Kdor dela greši. Samo tisti ne greši, ki nič ne dela! In, če je že kdo v dreku, ga je treba še s šiso?

To velja za vse nas. Ali pa "kdor živi, kdaj tudi kaj narobe nardi". Ne bom zdaj tega apliciral na Mutiko ali Šokaca, lahko pa povem, da sem v lajfu naredil veliko napak - včasih s tem, ko mi je kdo zaupal, včasih pa s tem, ko sem jaz komu zaupal. In potem še kakšno, kadar je bilo zaupanje z ene ali druge strani prelomljeno.

Hočem

...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jo razumel, se ji je Motosvet rahlo zagabil. In jo popolnoma razumem. Nikogar ni želela namerno oškodovat in mu povzročat sivih las. Vbistvu jih je največ pri celi stvari dobila prav sama zato se mi zdi še dodatno "gnojenje" (kot je rekel ataIBA) povsem nepotrebno. surrender.gif

Saj po moje ne bi bil problem, če bi se po odpovedi takoj našlo obrazloženo sporočilo kot se spodobi. Pa temu ni bilo tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooooooooooo! :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: Kaj ste vsi stekli, ali se greste priložnostnih politikov? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Lepo prosim, dajte srat po neki drugi temi na forumu. Ali res koga moti, da se je moja travica na koordinatah E xx.xxxx, N yy.yyyy res malo upognila zaradi že koga pač? :headbang: :headbang: :headbang:

Tota še je pa stalno dobra :worship::boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooooooooooo! :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: Kaj ste vsi stekli, ali se greste priložnostnih politikov? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Lepo prosim, dajte srat po neki drugi temi na forumu. Ali res koga moti, da se je moja travica na koordinatah E xx.xxxx, N yy.yyyy res malo upognila zaradi že koga pač? :headbang: :headbang: :headbang:

Tota še je pa stalno dobra :worship::boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Tota, :boobies: :boobies: :boobies: me spominja na trosilec gnoja. Je pa dobra, ni kaj. :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek... ...airborne! trance_15_dj.gif

Petek .... born to be wild l_01.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek .... born to be wild l_01.gif

Petek ... jaz pa zmatran, kot da je celi teden za mano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me vreme ne z*ebe... trance_44_wink5.gif

nea nobeniga poznam da bi gori ostal,

še fsi so dol prišli trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek .... born to be wild l_01.gif

..da, da,...

sma bla pred davnimi letami trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da, da,...

sma bla pred davnimi letami trance_13_cry.gif

Točno grim.gif ! Takrat sva bla borntrance_40_thumbup.gif , zaj pa sma samo še wild trance_17_emot-angel.gif .

Včasih sem bil mlad pa lep, zaj sn pa še samo leptrance_19_hmm.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno grim.gif ! Takrat sva bla borntrance_40_thumbup.gif , zaj pa sma samo še wild trance_17_emot-angel.gif .

Včasih sem bil mlad pa lep, zaj sn pa še samo leptrance_19_hmm.gif .

Misliš ali veš?

D.

:whistle: :whistle: :whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!