Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ne vem, kak je Vapotu to uspelo, ampak ko smo jih naložili v njegov kombi, sta bila še cela... whistle.gif

post-2208-127427576071_thumb.jpg

post-2208-127427595862_thumb.jpg

tongue.gif

D.

No vidiš da gre tudi tako. Sploh jih nisi rabil meni posodit za enak ali celo večji učinek (dva na en mah press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš da gre tudi tako. Sploh jih nisi rabil meni posodit za enak ali celo večji učinek (dva na en mah press).

No ja, taki Džek pa tud nisem - jaz sem samo enega zrihtal... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan zabušanti!

Končno malo lepo vreme, pa nič veselja!? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan zabušanti!

Končno malo lepo vreme, pa nič veselja!? :unsure:

Kak ne. Včeraj sem bil v Dolomitih, naredil Sella Rondo in še par prelazekov v odličnem sončnem vremenu pri 20 stopinjah :yea1:

In to še na prav zanimivem mopedu (samo se fejst dere pa trese, boxer pač :whistle: )

So pa še hribi (ne ceste, samo okoli) prav pošteno zasneženi, tako da sem pogrešal sončna očala (oke so prav bolele).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ne. Včeraj sem bil v Dolomitih, naredil Sella Rondo in še par prelazekov v odličnem sončnem vremenu pri 20 stopinjah :yea1:

In to še na prav zanimivem mopedu (samo se fejst dere pa trese, boxer pač :whistle: )

So pa še hribi (ne ceste, samo okoli) prav pošteno zasneženi, tako da sem pogrešal sončna očala (oke so prav bolele).

Si le nabavil bemfo?

Kaka slikica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si le nabavil bemfo?

Kaka slikica?

Nisem nabavil, samo testiral.

Nič slikic, je bilo ob 02:30 gor (z avtom) potem pa malo po Sella Rondi in domov. Sploh nisem imel fotkiča zraven. Pa vse kar sem stal sem za spanje na klopcah izkoristil :whistle:

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nabavil, samo testiral.

Nič slikic, je bilo ob 02:30 gor (z avtom) potem pa malo po Sella Rondi in domov. Sploh nisem imel fotkiča zraven. Pa vse kar sem stal sem za spanje na klopcah izkoristil :whistle:

Kaj si to tak zaresno testiral!? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si to tak zaresno testiral!? :kva1:

Jasno, če je prilika jo je treba zagrabit.

Pa kje bi bilo boljše kot tam, za kamor je moped namenjen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep vikend!

Včeraj, v soboto, z avtom, wub.gif in 2 x 4 tace na piknik Star Maln pri Vrhniki, danes na rojstnodnevnik piknik na vikend k tastu z wub.gif in 4 x 4 tace (dva Deltina mladiča prišla na obisk). Sem mislo danes zbrisat solo, pa se je pokazal trance_13_cry.gif pri wub.gif in je obveljala njena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da je vreme pravo... ;)

Ha? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da je vreme pravo... ;)

Pa vseeno toteki, ali bo kdo prišel k Aliju?

(Jaz bi, ker se s tem mopedom lahko ponoči vozim :boobies: )

beri, mi žena dovoli press! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vseeno toteki, ali bo kdo prišel k Aliju?

(Jaz bi, ker se s tem mopedom lahko ponoči vozim boobies.gif )

beri, mi žena dovoli press! slap.gif

wallbash.gif Prepozno opazil in še stroj mam vuniheadbang.gif .... Klinc pa taki kavč, ki me vzame prehitro yawn.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wallbash.gif Prepozno opazil in še stroj mam vuniheadbang.gif .... Klinc pa taki kavč, ki me vzame prehitro yawn.gif

Ta ura gori ni bila nič prepozno.

Kaj si že tak stari!? :surrender:

Kaj pa pravite na to turo, sicer je narisana samo na eno stran. Na koncu jaz nekaj kupim, zmontiram, te pa nazaj po drugi poti!. :boobies:

klik

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ura gori ni bila nič prepozno.

Kaj si že tak stari!? surrender.gif

Kaj pa pravite na to turo, sicer je narisana samo na eno stran. Na koncu jaz nekaj kupim, zmontiram, te pa nazaj po drugi poti!. boobies.gif

klik

Kdajwhistle.gif ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ura gori ni bila nič prepozno.

Kaj si že tak stari!? surrender.gif

Kaj pa pravite na to turo, sicer je narisana samo na eno stran. Na koncu jaz nekaj kupim, zmontiram, te pa nazaj po drugi poti!. boobies.gif

klik

Kdaj ? Dva dni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre keri tak fajn lepo pelat tam okrog 17,00?trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre keri tak fajn lepo pelat tam okrog 17,00?trance_11_confused.gif

Tam okrog 17 ure sem se vsaj 30-krat pelal s šajtrgo, polno betona, okol-in-okol bajte ... pa še nisem gotov ..

Če se ti jutri še lušta kakega kroga, se kar javi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, Vanga vas lepo vse pozdravlja in vam pošilja pozdrave iz NY.

:trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na to turo, sicer je narisana samo na eno stran. Na koncu jaz nekaj kupim, zmontiram, te pa nazaj po drugi poti!. boobies.gif

klik

Kaj je to še aktualno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to še aktualno ?

Hojla.

V bistvu je to zmeraj aktualno, samo ne vem, kdaj bom lahko stlačil v moj urnik. :slap:

Moja zamisel je bila takšna, da bi se odpeljal do neke lokacije oddaljene cca 500 km, prespal, zjutraj se odpeljal na cilj, zmontiral crash pade in se odpeljal nazaj do starega prenočišča. Zjutaj pa po drugi poti nazaj. Vse skupaj tako 3 dni. Ravno v tem je problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!