Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Hojla.

V bistvu je to zmeraj aktualno, samo ne vem, kdaj bom lahko stlačil v moj urnik. slap.gif

Moja zamisel je bila takšna, da bi se odpeljal do neke lokacije oddaljene cca 500 km, prespal, zjutraj se odpeljal na cilj, zmontiral crash pade in se odpeljal nazaj do starega prenočišča. Zjutaj pa po drugi poti nazaj. Vse skupaj tako 3 dni. Ravno v tem je problem.

Če je to za tri dni, bi se dalo nadvse lepo zaokrožiti po Dolomitih .. Ko boš imel kak konkreten termin, pa nam javi ! Jaz bi se z veseljem priudružil. Si imel namen s sabo popeljati tudi wub.gif ?

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to za tri dni, bi se dalo nadvse lepo zaokrožiti po Dolomitih .. Ko boš imel kak konkreten termin, pa nam javi ! Jaz bi se z veseljem priudružil. Si imel namen s sabo popeljati tudi wub.gif ?

katero wub.gif ?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je morda z v nedeljo v planu kaka tura ?

Ja, v nedeljo pa imamo plavanje. :cry:

Zanima me, kako s takšno natančnostjo ti vremenski operaterji trofijo dež ravno ne vikende. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je morda z v nedeljo v planu kaka tura ?

Prišel s sprehoda z wub.gif in 2 x 4 tace! Vreme OKevilgrin.gif ! Se že vidim v kombinaciji: KTM kombinezon, BMW motor in Yamahine rokavicetrance_21_laughing1.gif . Čez 15 minut dunem proti jugu....trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v nedeljo pa imamo plavanje. :cry:

Zanima me, kako s takšno natančnostjo ti vremenski operaterji trofijo dež ravno ne vikende. :headbang:

Že vem, blefirajo, pa s Kresalko so zmenjeni! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vem, blefirajo, pa s Kresalko so zmenjeni! headbang.gif

Maš praf! Lej kaj so mi nastavli:

post-17531-127523041565_thumb.jpg

post-17531-127523043804_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš praf! Lej kaj so mi nastavli:

Če dobro vidim, je motor moker, ti pa verjetno nekje pod streho na suhem in ne na Bledu, sredi jezera na čolnu, moker kot miš, kot nekateri člani foruma, ki imajo to srečo, da jih zanima veslanje. Dva dni je krasno držalo, včeraj zvečer pa je zabliskalo in vlilo, danes pa je pretežno kapljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš praf! Lej kaj so mi nastavli:

Z baraccudecom sva delala včeraj slalom med oblaki.

Prišla domov skoraj suha, kljub prevoženim 265km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z baraccudecom sva delala včeraj slalom med oblaki.

Prišla domov skoraj suha, kljub prevoženim 265km smile.gif

Je danes izčrpno poročal ob dobri malci in trance_06_beer2.gif ..... pa je minil tudi današnji zaj..bani deževni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobro vidim, je motor moker, ti pa verjetno nekje pod streho na suhem in ne na Bledu, sredi jezera na čolnu, moker kot miš, kot nekateri člani foruma, ki imajo to srečo, da jih zanima veslanje. Dva dni je krasno držalo, včeraj zvečer pa je zabliskalo in vlilo, danes pa je pretežno kapljalo.

Zdravo izgubljeni v vesolju!

Pred sabo imam en reklamni cajtng, kjer si kar na A4 fotografiji ujet med delom. :naughty:

Ni mi samo jasno, kaj si hotel napisati na tablo, kjer trdiš, da je x = k :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z baraccudecom sva delala včeraj slalom med oblaki.

Prišla domov skoraj suha, kljub prevoženim 265km smile.gif

Pišuka ! To sta mela pa srečo ! Jaz pa brez enga samga prevoženega kilometra na mopedu, prišel domov fajhtn ! trance_21_laughing1.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo izgubljeni v vesolju!

Pred sabo imam en reklamni cajtng, kjer si kar na A4 fotografiji ujet med delom. trance_25_naughty.gif

Ni mi samo jasno, kaj si hotel napisati na tablo, kjer trdiš, da je x = k eek.gif

Zaj ko delajo že super hitre fotoaparate, lahko še največjega zabušanta ujameš pri delu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda, ali se bo danes kdo oglasil pri Aliju, ali vsi lenarite kot po navadi!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda, ali se bo danes kdo oglasil pri Aliju, ali vsi lenarite kot po navadi!? whistle.gif

Ni se izšlo. Puna hiša obiskov! Prišli trije Deltini maleki na obisk pa se je zavlekloooo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bilo vse OK, razen čudno umirjene in nerazpoložene Snežke. Že drugi dan brez apetita in umirjena. Zvečer sem ji zmeril temperaturo, bila normalna. Poklical domačega veterinarja, ki je rekel, naj pridemo jutri zjutraj v ordinacijo, kjer bo jo pregledal z ultrazvokom. Danes zjutraj po 7 uri smo šli na Ptuj, ker je tam najboljša bolnišnica... Snežko je veterinarka prešlatala, temperatura je bila povišana, dobila je antibiotik. Ultrazvok bi lahko naredili šele v soboto, ko pride kolegica... in "jutri pridite na kontrolo"!

Šel k domačemu, lokalnemu veterinarju po "drugo mnenje". Takoj je vzel in pregledal kri, videl enormno povečanje levkocitov (sepsa!!!)! V trenutku je stopla fkup ekipa treh, ki so opravili ultrazvok, našli tumorje ... Dobila je dodatne antibiotike, stanje se mora danes stabilizirat in jutri ob 7,30 gre na nujno operacijotrance_13_cry.gif . Danes jo samo cartamo in upamo, da bo jutri babika vzdržala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bilo vse OK, razen čudno umirjene in nerazpoložene Snežke. Že drugi dan brez apetita in umirjena. Zvečer sem ji zmeril temperaturo, bila normalna. Poklical domačega veterinarja, ki je rekel, naj pridemo jutri zjutraj v ordinacijo, kjer bo jo pregledal z ultrazvokom. Danes zjutraj po 7 uri smo šli na Ptuj, ker je tam najboljša bolnišnica... Snežko je veterinarka prešlatala, temperatura je bila povišana, dobila je antibiotik. Ultrazvok bi lahko naredili šele v soboto, ko pride kolegica... in "jutri pridite na kontrolo"!

Šel k domačemu, lokalnemu veterinarju po "drugo mnenje". Takoj je vzel in pregledal kri, videl enormno povečanje levkocitov (sepsa!!!)! V trenutku je stopla fkup ekipa treh, ki so opravili ultrazvok, našli tumorje ... Dobila je dodatne antibiotike, stanje se mora danes stabilizirat in jutri ob 7,30 gre na nujno operacijotrance_13_cry.gif . Danes jo samo cartamo in upamo, da bo jutri babika vzdržala.

Držimo pesti, da bo vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bilo vse OK, razen čudno umirjene in nerazpoložene Snežke. Že drugi dan brez apetita in umirjena. Zvečer sem ji zmeril temperaturo, bila normalna. Poklical domačega veterinarja, ki je rekel, naj pridemo jutri zjutraj v ordinacijo, kjer bo jo pregledal z ultrazvokom. Danes zjutraj po 7 uri smo šli na Ptuj, ker je tam najboljša bolnišnica... Snežko je veterinarka prešlatala, temperatura je bila povišana, dobila je antibiotik. Ultrazvok bi lahko naredili šele v soboto, ko pride kolegica... in "jutri pridite na kontrolo"!

Šel k domačemu, lokalnemu veterinarju po "drugo mnenje". Takoj je vzel in pregledal kri, videl enormno povečanje levkocitov (sepsa!!!)! V trenutku je stopla fkup ekipa treh, ki so opravili ultrazvok, našli tumorje ... Dobila je dodatne antibiotike, stanje se mora danes stabilizirat in jutri ob 7,30 gre na nujno operacijotrance_13_cry.gif . Danes jo samo cartamo in upamo, da bo jutri babika vzdržala.

če rabiš pomirjevalo trance_25_naughty.gif veš kje sem coffee.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bilo vse OK, razen čudno umirjene in nerazpoložene Snežke. Že drugi dan brez apetita in umirjena. Zvečer sem ji zmeril temperaturo, bila normalna. Poklical domačega veterinarja, ki je rekel, naj pridemo jutri zjutraj v ordinacijo, kjer bo jo pregledal z ultrazvokom. Danes zjutraj po 7 uri smo šli na Ptuj, ker je tam najboljša bolnišnica... Snežko je veterinarka prešlatala, temperatura je bila povišana, dobila je antibiotik. Ultrazvok bi lahko naredili šele v soboto, ko pride kolegica... in "jutri pridite na kontrolo"!

Šel k domačemu, lokalnemu veterinarju po "drugo mnenje". Takoj je vzel in pregledal kri, videl enormno povečanje levkocitov (sepsa!!!)! V trenutku je stopla fkup ekipa treh, ki so opravili ultrazvok, našli tumorje ... Dobila je dodatne antibiotike, stanje se mora danes stabilizirat in jutri ob 7,30 gre na nujno operacijotrance_13_cry.gif . Danes jo samo cartamo in upamo, da bo jutri babika vzdržala.

Boga.................saj bo vse OK; samo pozitivne misli!!!!

Držite se!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!