Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jaz sem bil tri krat.

Zakaj bodo fure nekaj časa trpele, je vzrok:

Nisi ti včasih streh prodajal?

aja preskočlo točno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti včasih streh prodajal?

aja preskočlo točno :evilgrin:

Kriza je, kriza :whistle: .... Pridi, greva na :kava: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič panike ! Saj bo skoraj poletje in nevihte in toča itd. .. in bo ziher stolklo par streh !

Bolj huda bo "šok" terapija za "srečne" lastnike lahkih pločevinastih kritin :evilgrin: . Po močnem vetru bo dravsko polje zgledalo ko Bosna. Same "kabrio kuče".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj huda bo "šok" terapija za "srečne" lastnike lahkih pločevinastih kritin :evilgrin: . Po močnem vetru bo dravsko polje zgledalo ko Bosna. Same "kabrio kuče".....

Hoj,

Snežka in Delta morata nekaj takega probat :rolleyes:

vzgojeni za v restavracijo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuc kuc - je še kdo doma?

Danes ALI očitno ne. Jutri nepravi dopust (z avtom v Zadar).

Morda v maju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja tura pa je potekala tukaj

Obilo ovinkov, nekaj makadama, nekaj še neprevoženih cest ...

V glavnem fino in tekoče :)

Še policaj na kontroli v Poljčanah zelo prijazen in prijeten ...

Zdravo Mariborčani, še eden tu :lol: Nekoč vozil V-stroma, danes Maxija Gilero Nexus... Gody; pot, ki si jo priložil, je bila zame žal pred leti nesrečna... so nekje stare objave tu na forumu... Naj ostane preteklost. Skratka, z veseljem se pridružim vašim furam in srečanjem (z nekaterimi se tudi poznamo), tako da... Sledim objavam!

LP, Bojan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji delavnici je trenutno cca 30% SV-jev Maribora :D Vsi so bubani. No en simulira bolehanje, drugi je prestal operacijo na odprtem srcu in se zdaj počuti super, čaka še pa na pedikuro, tretji pa hoče boljše žile in nove šuhe... No sej niso tak osamljeni še jim nekaj Renojev družbo dela :D pa en BMW tudi pride vsake tolko mimo, da me vpraša če še ma kaj za jest...

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji delavnici je trenutno cca 30% SV-jev Maribora :D Vsi so bubani. No en simulira bolehanje, drugi je prestal operacijo na odprtem srcu in se zdaj počuti super, čaka še pa na pedikuro, tretji pa hoče boljše žile in nove šuhe... No sej niso tak osamljeni še jim nekaj Renojev družbo dela :D pa en BMW tudi pride vsake tolko mimo, da me vpraša če še ma kaj za jest...

Lp

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuc kuc - je še kdo doma?

Danes ALI očitno ne. Jutri nepravi dopust (z avtom v Zadar).

Morda v maju.

Pesimist.

Ups ... pa res, vidimo se v maju. O:-):xx:

Zdravo Mariborčani, še eden tu :lol: Nekoč vozil V-stroma, danes Maxija Gilero Nexus... Gody; pot, ki si jo priložil, je bila zame žal pred leti nesrečna... so nekje stare objave tu na forumu... Naj ostane preteklost. Skratka, z veseljem se pridružim vašim furam in srečanjem (z nekaterimi se tudi poznamo), tako da... Sledim objavam!

LP, Bojan.

:OK:

V moji delavnici je trenutno cca 30% SV-jev Maribora :D Vsi so bubani. No en simulira bolehanje, drugi je prestal operacijo na odprtem srcu in se zdaj počuti super, čaka še pa na pedikuro, tretji pa hoče boljše žile in nove šuhe... No sej niso tak osamljeni še jim nekaj Renojev družbo dela :D pa en BMW tudi pride vsake tolko mimo, da me vpraša če še ma kaj za jest...

Lp

:lol::lol::lol:

Temu se reče smisel za dramatiko.

Eh, ti prazniki so pa res v znamenju dveh koles. Z Godyjem sva v štirih dneh prevozila štiristopetnajst kilometrov ... pa danes za hec še petinsedemdeset ... s pecikli!

:rolleyes::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......................

..... :D pa en BMW tudi pride vsake tolko mimo, da me vpraša če še ma kaj za jest...

Lp

In še en BMW čaka na boljše cajte :rolleyes: . Pridi, da greva na :kava: , ker v takem vremenu lahko samo revmo fašeš :alko: ....

Hodim ko zombi, ker ponoči na dve uri vstajam in hranim male termite. Neprecenljivo je gledat sedem malih kepic, ki me že poznajo in se pridejo pocartat. Mame Delte pa je ena sama nežnost, ker ji vsi pomagamo pri naraščaju.

Motorčki pa samujejo in čakajoooo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še en BMW čaka na boljše cajte :rolleyes: . Pridi, da greva na :kava: , ker v takem vremenu lahko samo revmo fašeš :alko: ....

Hodim ko zombi, ker ponoči na dve uri vstajam in hranim male termite. Neprecenljivo je gledat sedem malih kepic, ki me že poznajo in se pridejo pocartat. Mame Delte pa je ena sama nežnost, ker ji vsi pomagamo pri naraščaju.

Motorčki pa samujejo in čakajoooo.

Seos pusiji :whistle:

Brez revme sem se vrnil z yugonostalgičnokulinarične fure. (imam pač 2 kili več, samo se je splačalo :sleep2: )

Vreme je bilo pestro, vendar smo se dežju izognili in ga imeli cca 1 uro/25 ur vožnje, kar je dobro (4%).

Torej:

Lenart-Banja luka via Vrbas kanjon Jajce-Travnik-Sarajevo(Amra)-Foča-Nikšič-Podgorica(JNA kolegi i kumovi)-Budva-Kotor-vukojebina-Mostar(Mostar Innn sa garažom)-Imotski-Sinj-Knin-Pašman(Damir i co.)-Obrovac-Velebit-Karlovac in kuči. :beer1:

Temperature od 9 C do 28 C, relativna vlaga od 50% do 100%, 1750 km in mnogo časa za kulinarične dobrote in seveda Sarajevsko, Nikšičko, Karlovačko in na koncu Union pivo. :notworthy:

Vsi po jugi so prave face, še zmeraj prijazni in taki, kot morajo biti iz starih štosov!

pa še nekaj slikic za one, ki jih zebe! (Druga slikica je z mednarodnega mejnega prehoda med Republiko Srbsko in Črno Goro, ostale so Piva in accu jezero HE Piva. Na koncu se pa je japonček odločil, da raztrga gumo :slap: )

post-15044-0-46213200-1304060158_thumb.jpg

post-15044-0-25845300-1304060168_thumb.jpg

post-15044-0-58128600-1304060176_thumb.jpg

post-15044-0-37775200-1304060184_thumb.jpg

post-15044-0-72228000-1304060192_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos pusiji :whistle:

Brez revme sem se vrnil z yugonostalgičnokulinarične fure. (imam pač 2 kili več, samo se je splačalo :sleep2: )

Vreme je bilo pestro, vendar smo se dežju izognili in ga imeli cca 1 uro/25 ur vožnje, kar je dobro (4%).

Torej:

Lenart-Banja luka via Vrbas kanjon Jajce-Travnik-Sarajevo(Amra)-Foča-Nikšič-Podgorica(JNA kolegi i kumovi)-Budva-Kotor-vukojebina-Mostar(Mostar Innn sa garažom)-Imotski-Sinj-Knin-Pašman(Damir i co.)-Obrovac-Velebit-Karlovac in kuči. :beer1:

Temperature od 9 C do 28 C, relativna vlaga od 50% do 100%, 1750 km in mnogo časa za kulinarične dobrote in seveda Sarajevsko, Nikšičko, Karlovačko in na koncu Union pivo. :notworthy:

Vsi po jugi so prave face, še zmeraj prijazni in taki, kot morajo biti iz starih štosov!

pa še nekaj slikic za one, ki jih zebe! (Druga slikica je z mednarodnega mejnega prehoda med Republiko Srbsko in Črno Goro, ostale so Piva in accu jezero HE Piva. Na koncu se pa je japonček odločil, da raztrga gumo :slap: )

Lepo, lepo :)

Vidim, da Vas je Kamikazica naučila kako se gume racionalno uporabljajo :)

Za slabih 1000 km še bojo, samo malo je treba nagnit, ko so cele bele je pa počasi treba o menjavi razmišljat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo :)

Vidim, da Vas je Kamikazica naučila kako se gume racionalno uporabljajo :)

Za slabih 1000 km še bojo, samo malo je treba nagnit, ko so cele bele je pa počasi treba o menjavi razmišljat :P

Saj se lahko voziš postrani z motorom, ti pa kontra, pa so še za 2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos pusiji :whistle: ..................

..... Na koncu se pa je japonček odločil, da raztrga gumo :slap: )

Maš praf :cry: .

Iz naboja spisanega vidim, da ste se imeli za 10+. Špica-vampi :alko: .

Boš moral dodati kake slikice s komentarji. Če si imel premalo dežja, sedi na stroj in pridi na :kava: . Doma tak in tak delaš samo gužvo in Kamikazica nima miru pri pranju in likanju.

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos pusiji :whistle:

Brez revme sem se vrnil z yugonostalgičnokulinarične fure. (imam pač 2 kili več, samo se je splačalo :sleep2: )

Vreme je bilo pestro, vendar smo se dežju izognili in ga imeli cca 1 uro/25 ur vožnje, kar je dobro (4%).

Torej:

Lenart-Banja luka via Vrbas kanjon Jajce-Travnik-Sarajevo(Amra)-Foča-Nikšič-Podgorica(JNA kolegi i kumovi)-Budva-Kotor-vukojebina-Mostar(Mostar Innn sa garažom)-Imotski-Sinj-Knin-Pašman(Damir i co.)-Obrovac-Velebit-Karlovac in kuči. :beer1:

Temperature od 9 C do 28 C, relativna vlaga od 50% do 100%, 1750 km in mnogo časa za kulinarične dobrote in seveda Sarajevsko, Nikšičko, Karlovačko in na koncu Union pivo. :notworthy:

Vsi po jugi so prave face, še zmeraj prijazni in taki, kot morajo biti iz starih štosov!

pa še nekaj slikic za one, ki jih zebe! (Druga slikica je z mednarodnega mejnega prehoda med Republiko Srbsko in Črno Goro, ostale so Piva in accu jezero HE Piva. Na koncu se pa je japonček odločil, da raztrga gumo :slap: )

Če ste mu neko francosko sranje od gume gor nabili, ni čudno da jo hoče slečt takoj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste mu neko francosko sranje od gume gor nabili, ni čudno da jo hoče slečt takoj...

Ne slečt :wacko: . Poknila je po francosko :photo: , ko pič-a :whistle::boobies: ...

Kak se že reče, če si prisoten?

Aja!!! Tu sn pri ciglih :zzz: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Ali ali Ali? :beer2:

Ni šanse :cry: . Sedaj sem spravil po dobri večerji termite na spanje, opravil sprehod z babikami in čez dve uri ponovno .... in spet čez dve uri,...

Mali zlatek:

post-17531-0-64482200-1304449489_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šanse :cry: . Sedaj sem spravil po dobri večerji termite na spanje, opravil sprehod z babikami in čez dve uri ponovno .... in spet čez dve uri,...

Mali zlatek:

Ogled slike in za mojim hrbtom se je že slišalo: iiiiiiiiiiiiiii...kak je cartkani :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šanse :cry: . Sedaj sem spravil po dobri večerji termite na spanje, opravil sprehod z babikami in čez dve uri ponovno .... in spet čez dve uri,...

Mali zlatek:

Naš AtaIBA pa bi lahko bil PR pri IBI! :worship:

Pol večera ga je in seveda vseh njegovih! :winkiss:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šanse :cry: . Sedaj sem spravil po dobri večerji termite na spanje, opravil sprehod z babikami in čez dve uri ponovno .... in spet čez dve uri,...

Mali zlatek:

Iiijooooj, kaki knedl ... !

Naš AtaIBA pa bi lahko bil PR pri IBI! :worship:

Pol večera ga je in seveda vseh njegovih! :winkiss:

Super! Hvala, da si nam tole našel. Bo treba čim prej it pogledat te kepice.

Popravljeno . Popravil Mutika
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Za tiste ki vejo ali samo mislijo da lahko na svoji vožnji in varnosti v cestnem prometu še kaj izboljšajo je to MUS!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki vejo ali samo mislijo da lahko na svoji vožnji in varnosti v cestnem prometu še kaj izboljšajo je to MUS!!!

Za tiste buksle, ki mislijo da ne morejo ničesar izboljšat je še večji mus. :)

http://www.motoracing.si/zanimivosti/dey-zi-days-18-maja-s-ceste-na-pisto-da/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!