Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

UUUuuuu... KONČNO se je tudi na štajerskem začela kurbarija...  :whistle:  :lol1:  :D  :yea2:  O:-)

Kurc pa taka kurbarija - obljubljajo lizanje, pol pa tja pripeljejo terorista... :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc pa taka kurbarija - obljubljajo lizanje, pol pa tja pripeljejo terorista...

Nč ne štekam, ampak zihr je kul... :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledenko, a ti gledaš kaj PM in email?

LP, El B.

yep. dobil mail, ne vem na kaj se (je) nanasa(l) - bil samo splosen link na motosvet. mail enako, z enakim rezultatom.

splosen link na motosvet pac nic ne pomaga ce te nekaj decidirano zuli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ekstra se nisem mogla it kurbarije, ker je vreme vse zaj***, brez Alke pa nisem mogla nič..... :P :P

sicer pa jaz sem lizala, za vas pa nevem.... :devil: :devil: :devil:

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je luštalo družbe in sladoleda, pa ni šlo. So mi popoldan na frišno posipali cesto z gramozom, pol pa je še dež prek ruknil. Sem probal z motorom, pa je blo ko žabje jajce. Se vidimo drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Lobo ti pa maš zadnje čase smolo z udeleževanjem družabnih dogodkov. :hmm:

daj vleti naslednji petek k Maratonu, če ne drugega bom jaz ziher tam, pa da ti častim eno kokakoljo z vodo :eek: :krneki: (menda si nekje omenil, da to konzumiraš :) )

P.s.: Seveda vilkomen benevenuti velkam tudi ostali MBjevci (če v torek ne bo scalo pa pridem itak v ML pisno vabit hehe :grim )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa pride celotni krožek kaj v smer proti Ljubljani? :P

Pa ja nimate placa za vse nas in naše motorje. :lol1:

Bomo videli. Mogoče bi pa se dalo kaj zmenit v tej smeri, da ruknemo proti Lj. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: se je kdo zadnje dni kaj na Areh gor vozil? Če da, kakšne so kaj razmere na cestišču? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: se je kdo zadnje dni kaj na Areh gor vozil? Če da, kakšne so kaj razmere na cestišču?  :hmm:

Gre. Cesta kot je bila. Kot klošarjeva oblačila. Flika pri fliki, pa kakšna luknja in pesek. :BUA:

Pa še kakšen traktor z drvmi za ovinkom. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer do Veronike kot še nikoli, cesta super.

Na Areh pa je škoda peljat z motorjem kot ga imaš ti.

Raje na Belvi.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer do Veronike kot še nikoli, cesta super.

Na Areh pa je škoda peljat z motorjem kot ga imaš ti.

Raje na Belvi.

El B.

tole je pa čisto res. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: A ne bi moški že enkrat poštimali to vreme ob torkih - pa saj vas sploh ne bom več poznala, če ne bom mogla prit dol. :cry: Če čez dve uri ne bo drastičnih sprememb na nebu, primopediram. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo - pripravi vreme tudi za naslednji torek, da rečemo spet kako konstruktivno!

Windsurf - ti pa drugič povej, kaj maš, da te :004 in da si ne bom prehitro sama kaj plačala. :whistle:

Dašenka - še eno lizanje maš v dobrem... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka bom probal. Ampak vsega tud nemorem sam. Lahko bi malo pomagala :naughty: .

Ali bo mogoče kdo od Mariborčanov jutri na Ivarčkem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka bom probal. Ampak vsega tud nemorem sam. Lahko bi malo pomagala :naughty: .

Ali bo mogoče kdo od Mariborčanov jutri na Ivarčkem?

Kako bi pa naj jaz pomagala??? :whistle:

Jaz bom bla šla na Ivarčko ziher - lahko se pa tud pri nas dobimo in gremo skup gor - če je seveda kdo zainteresiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!