Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

v glavnem, v torek je nekdo vedno tam, imate kaksen poseben kot ?

Nimamo posebnega kota...smo večinoma v prednjem delu,edino če nas je več smo pa v party sobi. Če nas ne boš našel,vprašaj kelnerce za motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimamo posebnega kota...smo večinoma v prednjem delu,edino če nas je več smo pa v party sobi. Če nas ne boš našel,vprašaj kelnerce za motoriste.

zgučano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi pizzojedci, a ste kaj razmišljali o veleslalomu, ki ga prirejajo TAM-ovci v soboto 11.02.2006 na snežnem stadionu pod Pohorjem ob 16.00 uri? :whistle :yea1: :

jaz in barto greva ta dan novim izzivom naproti...DOLOMITI....... :yea1:

LP D

Maš prow, res greva, ampak xr je kozla vstrelil...

LP, El B.

post-127-1138951644.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prow, res greva, ampak xr je kozla vstrelil...

LP, El B.

Nič ga nisem šicno :nono: , sem namerno še tu povprašal, ker niste nič sodelovali v "Dogodkih".....BTW, kam v Dolomite? Malo povejta, mam mogoče kak dober predlog...... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ga nisem šicno :nono: , sem namerno še tu povprašal, ker niste nič sodelovali v "Dogodkih".....BTW, kam v Dolomite? Malo povejta, mam mogoče kak dober predlog...... :whistle: .

Vsako leto preko smučarskega kluba Koper, zelo ugodno.... :OK: :OK: in vsakič :OK: :OK: CIVETA....je zakon....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam..... samo če sta že tam, je samo skok do Arrabe, Falcade (Passo San Pelegrino), Alta Badie... Je pa res, da rabiš za to potem karto Superskidolomiti, ki pa je malo dražja......Vidiš pa še kaj drugega..... :OK: Lepo smučajta! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto preko smučarskega kluba Koper, zelo ugodno.... :OK: :OK: in vsakič :OK: :OK: CIVETA....je zakon....

LP D

AAAAAAAA Civetta je zakon. :yea2: Lani bil. Bjutiful spomini :doze:

Evo ena fotka (pa nisem jaz na njej ampak moj prjatelj Caf+ spremljevalka :grim ):

post-4528-1138968744_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ga nisem šicno :nono: , sem namerno še tu povprašal, ker niste nič sodelovali v "Dogodkih".....BTW, kam v Dolomite? Malo povejta, mam mogoče kak dober predlog...... :whistle: .

Zdaj si ga že drugič.... si sploh pogledal, kaj piše na sliki ki sem jo prilimal in kaj si sam napisal?

A strelaš z topom al kaj?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, uradnega vabila na Motosvetu s strani Tamovcev ni bilo, pa smo se malo v staro temo razpisali. Če bi malo poste nazaj pregledal, bi vedel za kaj gre. Zadovoljen? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam..... samo če sta že tam, je samo skok do Arrabe, Falcade (Passo San Pelegrino), Alta Badie... Je pa res, da rabiš za to potem karto Superskidolomiti, ki pa je malo dražja......Vidiš pa še kaj drugega..... :OK: Lepo smučajta! :yea1:

Lani smo šli malo pogledat na Marmolado in če me spomin ne vara je bilo -27 ali nekaj takega, vglavnem MMRRRZZLOOOO, veter je pihal ko p******, svetloba taka, da nisi nič kaj dobro videl. Imeli smo se pa vseeno lepo.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroci glejte, da ne slišiva kaj slabega ko prideva z dopusta.....bova mislila na vas, ko bova na belih strminah... :yea1: :yea1:

LP D & ElB

ja mama :D pa saj veš hals & bein bruch .)

lp iz ML, vuk & dr-big

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz sem mislil prit, sam me ne bo, saj ko bo se boljse vreme, boste vecer tud kaj tam, ali se samo pozimi srecate v tej g. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mislil prit, sam me ne bo, saj ko bo se boljse vreme, boste vecer tud kaj tam, ali se samo pozimi srecate v tej g. ?

Čez celo leto so ob torkih zvečer srećanja MB MSovcev pri ML. Pozimi in ob slabem vremenu notri, poleti, ko je toplo pa na terasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi ali povej naprej, prosim!

motosvet oglasi

lp

Gregor = gec = grisha :OK:

Kupim dekl od sklopke. :hmm:

Jebiga če bi pa malo prej povedal bi ti pa mogoče še auspuhe. zdaj pa je tu lejt za to. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi, jaz...... :kva2: :kva2: :kva2:

Kupla? al naprej povedala??? :D

Še sem živa in ko bo malo bolj toplo, vas pridem pokukat. Do takrat uživajte, potem ne boste več. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!