Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kupla? al naprej povedala??? :D

Še sem živa in ko bo malo bolj toplo, vas pridem pofukat. Do takrat uživajte, potem ne boste več. :naughty:

:kva2: :hmm:

Btw: iščem camping varianto-plinski gorilnik za za ene par dni na posojo. Če se kaka dobra duša najde, da bi ga v torek zraven prinesla?

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw: iščem camping varianto-plinski gorilnik za za ene par dni na posojo. Če se kaka dobra duša najde, da bi ga v torek zraven prinesla?

mam 2, samo reči .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sem živa in ko bo malo bolj toplo, vas pridem pofukat. Do takrat uživajte, potem ne boste več. :naughty:

Ja to pa moram videt :photo: , pridem tudi jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri bo kdo tam? sem moji obljubil da jo peljem v famozno Lipo na pico pa da združim z obiskom :beer2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo....vem, da sem rekla da pridem, vendar zaradi službe to ni bilo mogoče. Se vidimo naslednji teden...

LP D

Smola... :(

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek bla z Crash-om pri lipi ... ni blo nobenga ... :cry:

... pa sma pojedla eno pico ;)

Saj ne morem verjet - kako lahko mene (1,86m, 120+kg) sfalita!? :hmm: Razen, če sta se ustrašla... :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... 120+kg) sfalita!?

Čaki Danci... a si ti shujšal ali pa si se zlagal... :naughty: :whistle: O:-)

Najbrž se že pripravljaš za Marof, da me boš prehitel... pa si malo kilc skinil dol... :naughty: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki Danci... a si ti shujšal ali pa si se zlagal... :naughty: :whistle: O:-)

Najbrž se že pripravljaš za Marof, da me boš prehitel... pa si malo kilc skinil dol... :naughty: :whistle: :lol1:

:lol1:

Vsakodnevno lezenje na Pohorje se sicer nima pravih rezultatov. Ampak namen je pa ta ki si ga omenil :)

Ne samo danci, tudi jaz se trudim priti v formo, da bi se ti priblizal :devil:

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakodnevno lezenje na Pohorje se sicer nima pravih rezultatov. Ampak namen je pa ta ki si ga omenil

Ne samo danci, tudi jaz se trudim priti v formo, da bi se ti priblizal

UUUuuuu.... super! :yea2: Letos bo še bolj tekmovalno na Marofu... :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bo, ja... verjetno s snežnimi motornimi sankami... jaz se bom na mili glas razjokal...

Sneg :slap: ,sneg :slap: ,sneg :slap: Verjetno bomo šenekaj časa tako: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973 ... najbrž se ne poznamo zato smo se sfalili ... :)

Najbolje, da naslednjič vprašata kelnarce, če je kakšen motorist v gostilni. One poznajo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr 14.03. sem v Bukarešti. Če mi ne bo Transilvanski grof D. krvi spusto :alien1: sem za teden12/06 (21.03.) :yes: ali pa počakamo (še kaki teden :ninja: ) na malo lepše vreme pa gremo na krvodajalko z mopedi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas bi bil, da gremo puščat kri, kaj menite????? V torek 14.3.06???

LP D

.... :whistle: ....me že več ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da naslednjič vprašata kelnarce, če je kakšen motorist v gostilni. One poznajo vse.

Tako so naučili tudi mene. Je ratalo... Če bi imel usta tako :xx: jih pri ML ne bi našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr 14.03. sem v Bukarešti. Če mi ne bo Transilvanski grof D. krvi spusto :alien1: sem za teden12/06 (21.03.) :yes: ali pa počakamo (še kaki teden :ninja: ) na malo lepše vreme pa gremo na krvodajalko z mopedi :kva2:

veš, da tebe vedno počakamo...... .) .)

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas bi bil, da gremo puščat kri, kaj menite????? V torek 14.3.06???

LP D

Jaz bi bil zato, samo so mi puščali kri pred dvema mesecema Sedaj še ne bo šlo. Bi pa šlo malo pozneje.

Takrat bi bilo bolj učinkovito. Topla pomlad in adrenalin na motorju bosta razširila žile in življenska tekočina bo hitreje tekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas bi bil, da gremo puščat kri, kaj menite????? V torek 14.3.06???

LP D

Jaz lahko grem šele 11. aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše, da se zmenimo za termin, ki večini ustreza, da nas bo čimveč :OK: , ker se itak vedno eni(e) in isti(e) hodimo pikat :angry2:

Upam, da se bo končno našel tudi kdo izmed šank-kurjačev :K in premagal strah pred IGLO :grim

ZAČNIMO LETOŠNJO MOTORISTIČNO SEZONO KRVAVO :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!