Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Najboljše, da se zmenimo za termin, ki večini ustreza, da nas bo čimveč :OK: , ker se itak vedno eni(e) in isti(e) hodimo pikat :angry2:

Upam, da se bo končno našel tudi kdo izmed šank-kurjačev :K in premagal strah pred IGLO :grim

:nono:

Če pa majo taaaaaaaaaaaaaaaaak vlke igle tam. :cry:

11818680.jpg

D.

PS: Bomo pa danes kljub temu malo 'kurli'... :whistle:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo že našli skupen termin....samo upam, da na koncu ne bova zopet sama z bartekom jedla krajnske klobase....

lp D

...če boš takole mežikala na spletu... boš klobase v bodoče jedla tudi brez, barteka... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S "svetlobno" hitrostjo, se približuje svetovno prvenstvo v nogometu.

Realen prikaz, kako bo v marsikaterem domu širom sveta, ko se bodo spremljale najbolj zanimive tekme.

bojim se, da nikogar ne zanima nogomet, razen Rockyja.....in moje mame

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojim se, da nikogar ne zanima nogomet, razen Rockyja.....in moje mame

LP D

pervyja tudi .) ko je liga prvakov (GO BARCA!!!!!) in svetovno nisem dosegljiv :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo dans tam okolovratil al se je že fuzbal začel ?! (me pač ne zanima (pre)več, razen kadar kiremu hlačke dol potegnejo... :whistle: :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo dans tam okolovratil al se je že fuzbal začel ?! (me pač ne zanima (pre)več, razen kadar kiremu hlačke dol potegnejo... :whistle: :rolleyes: )

če nas bo doletela ta čast, da prideš ti v MB, mogoče pridem tudi jaz....sicer pa ne morem nič obljubiti....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse člane MB krožek in ostale. Odprite stran - splošno in kliknite na novo temo: Če ne gre zaradi vremena, pa naj gre drugače. B)

Lp, (Š)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse člane MB krožek in ostale. Odprite stran - splošno in kliknite na novo temo: Če ne gre zaradi vremena, pa naj gre drugače. B)

Lp, (Š)

Maš preveč prostega časa?? :D Lahko prideš k meni sneg iz enga na drugi kup prekladat :P

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš preveč prostega časa?? :D Lahko prideš k meni sneg iz enga na drugi kup prekladat :P

lp vuk

In to mi praviš ti! hahahahaha.

Danes, dne 17. 03. 06., ob 10.00. uri objavljeno pod rubriko: Zakaj sem zdele na motosvetu? Avtor, odgovora: Vuk76.

Vuk 76 odgovarja O:-) : Ker sem v službi in ni gužve...tako, da imam čas, da se sprehajam po netu.

Hahahahahaahaahahahahahahahahahahaha, počil bom od smeha. Pri ML, boš naslednjič plačal PIR.

Boljše plačat PIR, vsem prisotnim pri ML kot, da ta prispevek pošljem k tvojemu delodajalcu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to mi praviš ti! hahahahaha.

Danes, dne 17. 03. 06., ob 10.00. uri objavljeno pod rubriko: Zakaj sem zdele na motosvetu? Avtor, odgovora: Vuk76.

Vuk 76 odgovarja O:-) : Ker sem v službi in ni gužve...tako, da imam čas, da se sprehajam po netu.

Hahahahahaahaahahahahahahahahahahaha, počil bom od smeha. Pri ML, boš naslednjič plačal PIR.

Boljše plačat PIR, vsem prisotnim pri ML kot, da ta prispevek pošljem k tvojemu delodajalcu. :P

He,he,he...ti kar pošlji če želiš :D Če ni gužve pač ni gužve-nisem jaz kriv. Pir ti pa lahko vseeno plačam :D le prikazat se moraš pri ML.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he,he...ti kar pošlji če želiš :D Če ni gužve pač ni gužve-nisem jaz kriv. Pir ti pa lahko vseeno plačam :D le prikazat se moraš pri ML.

lp vuk

Hahahaha... pomiri se, ne bom nikamor nič pošiljal. Pir, boš pa vseeno "plačal". B)

Lep vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervyja tudi .) ko je liga prvakov (GO BARCA!!!!!) in svetovno nisem dosegljiv :grim

Pervy, saj veš tisti stari svetovni rek; Kateri moški ne gleda ali ga ne zanima fuzbal ni ded!

Kar se pa tiče Barce pa :worship: :OK: Pa vsaka čast ženskam katere spremljajo fuzbal.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha... pomiri se, ne bom nikamor nič pošiljal. Pir, boš pa vseeno "plačal". B)

Lep vikend

He,he...pir bom vsekakor plačal,saj sem obljubil,ti se samo prikaži. :D

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, saj veš tisti stari svetovni rek; Kateri moški ne gleda ali ga ne zanima fuzbal ni ded!

Rocky B)

Aja, zanimivo! Sicer pa imam dokaz da sem ded :OK: , pa kile tudi :devil: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zanimivo! Sicer pa imam dokaz da sem ded

Še malo, še malo... pa boš res... ;)...samo boš bolj ata kot ded... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo 'stalna zasedba pri ML' mariborskega MS krožka jutri nardila kako furo? Vreme bo IPB Image. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo 'stalna zasedba pri ML' mariborskega MS krožka jutri nardila kako furo? Vreme bo IPB Image. :whistle:

D.

Danči, brez tablice še ne bo šlo, v nasprotnem primeru rade volje.

Lp, vsem skupaj in prijetno vožnjo, če se odpravite na potep. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danči, kje so slike? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo 'stalna zasedba pri ML' mariborskega MS krožka jutri nardila kako furo? Vreme bo IPB Image. :whistle:

D.

Če ne pride do česa nujnega zagotovo. Namreč iz LJ v MB. :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!