Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Sedaj pa kdo pride pride kdo ne pride pac ne pride...

In kdor pride, pač pride in je prav, kdor pa pač ne pride, pa je tudi prav :P .)

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu manjka fur in druženja se lahko zdaj, ko se bo končno začelo lepo vreme, vsak torek na furo do Mlade Lipe odpravi (MB) :grim . Ampak pozor :o psihofizično zmožnost fure nazaj ne garantiram :drunk: :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu manjka fur in druženja se lahko zdaj, ko se bo končno začelo lepo vreme, vsak torek na furo do Mlade Lipe odpravi (MB) :grim . Ampak pozor :o psihofizično zmožnost fure nazaj ne garantiram :drunk: :lol: .

Aha, v torek je bila zato že ful gužva;zmanjkalo placa za motorje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, v torek je bila zato že ful gužva;zmanjkalo placa za motorje :devil:

Poglej, poglej... mariborčani na tej strani pa so se zbudili... :010 :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, poglej... mariborčani na tej strani pa so se zbudili... :010 :chase:

medvedje pozimi spijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se bo kdo oglasil pri ML??

Sem bil tam po 9.uri, pregledal parkirišče in lokal, pa nisem našel nobenega?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tam po 9.uri, pregledal parkirišče in lokal, pa nisem našel nobenega?

:?

Naslednjič kelnarco vprašaj....pa nas boš takoj našel...štirje komadi sedeli na vrtu in bluzli :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič kelnarco vprašaj....pa nas boš takoj našel...štirje komadi sedeli na vrtu in bluzli :huh:

Kje ste parkirali mopede? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste parkirali mopede? :eek:

Nikjer!Smo bli brez...Jast trenutno brez, Vuk kajpavem,Danči na biciklu,Gody pa itaq samo ko je mokro.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še vedno tak pozno dobivate? Dajmo tole uro zej premaknit na nekaj bolj pametnega. Ker jaz se ne bi po temi dol vozla, če se že moram nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še vedno tak pozno dobivate? Dajmo tole uro zej premaknit na nekaj bolj pametnega. Ker jaz se ne bi po temi dol vozla, če se že moram nazaj.

Jaz sem za. Recimo 19.00.

Kaj menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za. Recimo 19.00.

Kaj menite?

Jaz tudi! :kva2:

Včeraj sva se z Lumpo in najinim mopekom peljala mimo ML ob 18.30. uri. Na terasi samo dva neznanca v civilu brez mopekov, ki sta se mučila s pico.

Povem vam, da je 19.00. ura ali še prej, prava ura za "poziranje". .) Motor sem si kupil zato, da z njim "poziram" čez dan, ne da se "kotam" po temi z njim naokoli. :kva2: :lol1: :lol1: :P :lol:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prišla, samo ne tak pozno. A je kdo za kako debato tam okoli šestih... sedmih... (zvečer seveda .) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnjič iz totega Maribora(za 1 teden) :010

Dragi prijatli, vem, da že dolgo nisva prišla naokoli :cry: (tonamajeoproščeno), vas danes ob tretji uri zjutraj zapuščava. Ne se bati, da naju ne bo nazaj, vračava se naslednjo soboto. :grim Ko se bova z motorjem vozila po levi strani ceste, se bova spomnila na vas in pomislila kaj vse zamujate.... :devil: :devil: :devil:

Upam, da boste imeli lepo vreme(mi2 ga ne bova :cry: )in da boste naredili čim več KM

Da ne slišim kakih pizdarij, ko se vrneva..... :P :P

Lep pozdrav, Dašenka&Elbarto

pakiranje mi gre na :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pripeljita iz Anglije končno že pravi motor. Znamke ne rabim napisat. No, pa za nevedneže naj bo. Pripeljita Triumpha! :worship: :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Ave Triumphator B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pripeljita iz Anglije končno že pravi motor. Znamke ne rabim napisat. No, pa za nevedneže naj bo. Pripeljita Triumpha! :worship: :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Ave Triumphator B)

Glede na to, da bosta tam vozila res pravi motor, sigurno ne bosta pripeljala Triumpha... :whistle: :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, odkar sem preseljena v tote kraje, sem se v torek prvič udeležila mariborskega krožka in mi ni bilo žal, ker sem se imela prav prijetno :OK: :OK: :OK: zagotovo še kdaj!!!!!!

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, odkar sem preseljena v tote kraje, sem se v torek prvič udeležila mariborskega krožka in mi ni bilo žal, ker sem se imela prav prijetno :OK: :OK: :OK: zagotovo še kdaj!!!!!!

.)

:blink:

če to ni en narobe svet.. :glare:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bosta tam vozila res pravi motor, sigurno ne bosta pripeljala Triumpha... :whistle: :naughty:

D.

Aja,res? Pa ja ne misliš na kakega "pravega" špagetarja :P

:blink:

če to ni en narobe svet.. :glare:

.)

Ja Teyči. Pravi ljudje najdejo pravo mesto! :OK: :winkiss: :kva2: :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!