Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Aja,res? Pa ja ne misliš na kakega "pravega" špagetarja :P

Seveda ne, teh imata že dovolj. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj iz glavnega mesta motociklizma na svetu,

D in El B.

Morgen nazaj!

D in ElB mam eno prošnjo - če bosta slučajno gori kako pivo kje ruknila, prosim maznita kaki pirpodstavek. Lahko pa tudi več oz. vse, ki jih vidita (po 2 od vsake serije oz. motiva). Zelo hvalježen oz. = :beer2: , ko bota doma. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

230 kmh v hrib... :kva2:

jaz pa 245 :kva2:

"we survived mad sunday"

Zakaj?

Cesta odprta samo v eno smer. Dostikrat jo vmes tudi zaprejo in se nabere gužva na "štartu" - Hairpin v Ramseyu. ( beri spodaj)

10.000 motoristov vsak čimhitreje v hrib, od starih 250cc tekmovalnih mašin ( letnik tam malo po vojni), goldwingow, transalpov, harlyev in kopije do superšportnikov) lepe ravnine, odprti, zaprti in kombinirani ovinki, kot naprimer na Pohorje. od 1100 do 1930.

Dva mrtva, dosti polomljenih, še več samo pošobanih.

Zato.

@ pirrulz - pivo je teklo v potokih, dobil si ga lahko samo v plastičnem lončku ( 1/2 ali celi pint) nix podstavkov. Sem hotel zase kakega cuknit, pa ni bilo nič.

Vozni park: ( glej sliko)

Danči, majke mi ,tuhtala sva, kak bi vsaj auspuhe "neopazno" pobasala (brez njih bi ružlo itaq isto) pa sva morala 3 kg "prešmuglat" - seveda šele potem, ko so mi rukzak odnesli, ker sem ga hotel neopazno postavljenega v kot spravit mimo check-inna.. še dobro, da so ga samo na rentgen dali, da ni bil kaki vodni top v igri.. :lol1: :lol1:

Rocky, nix majčke, majo samo za japonce ponudbo + Norton. Žal.

Sem pa naročil domorodcem, da ko se kaj najde, našopajo v kuverto pa pošljejo.

Poročilo v torek.

Vabljeni.

LP, El B.

post-127-1149976305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, majke mi ,tuhtala sva, kak bi vsaj auspuhe "neopazno" pobasala (brez njih bi ružlo itaq isto) pa sva morala 3 kg "prešmuglat" - seveda šele potem, ko so mi rukzak odnesli, ker sem ga hotel neopazno postavljenega v kot spravit mimo check-inna.. še dobro, da so ga samo na rentgen dali, da ni bil kaki vodni top v igri.. :lol1: :lol1:

Hehe, vseeno hvala za trud. :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaju bomo pričakali z praporji in gasilsko godbo. :)

Pa ti boš mel güč. :grim

@ pirrulz - pivo je teklo v potokih, dobil si ga lahko samo v plastičnem lončku ( 1/2 ali celi pint) nix podstavkov. Sem hotel zase kakega cuknit, pa ni bilo nič.

eh jebiga. grazie danke dojčland za spomnitev. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček še iz moje strani......tako kot je napisal barto, bilo je nepozabno in prečudovito. Prevozila sva cel otok povprek in počez, videla vse lepote, spoznala še več prijateljev, kateri so seveda želeli, da ostaneva kar tam, vendar je ta trenutek to neizvedljivo, so pa možnosti....katere bova morda kdaj tudi izkoristila :) ....

Če bo kdo imel kdaj željo videti TT v živo, vas lahko potolažim, da so hoteli od 20 funtov(na noč), torej od 7000 čukov naprej, kar se meni zdi normalna cena za njihov standard. Je pa res, da je drugo leto 100 obletnica in napovedujejo vse cene x3......v času TTja seveda.

To bi bilo za danes vse, ostalo sledi v torek pri krožku.....

Lep večer, D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti boš mel güč. :grim

Nisi ti nosilec partizanske spomenice? Torej! :OK:

Dašenka pa torto prinesi, če je je kaj ostalo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti nosilec partizanske spomenice? Torej! :OK:

Dašenka pa torto prinesi, če je je kaj ostalo. :)

mi je zelo žal......barto vse zmazal......

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, med pol deveto ( 2030) in pol deseto je samo ena ura razlike, misliš, da bomo prej šli domov?

Pomota...

In sedaj, ko nimaš izgovora?

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, med pol deveto ( 2030) in pol deseto je samo ena ura razlike, misliš, da bomo prej šli domov?

Pomota...

In sedaj, ko nimaš izgovora?

LP, El B.

obstaja velika možnost, da pridem na pir :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes med 21 in 22 zbor v Ribičiji Maribor Meljski hrib, ples do jutra, dokler noge zdrže, vabljeni vsi zainteresirani, in ki ne potujete kamorkoli, in vam bi blo doma dolgčas...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo danes namen it do Lipe pogledat?

:eek: če je pa fuzbal danes :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dajte se mel natipkat keri mate voljo malo tam riti parkirat, ker se mi bo čisto mogoče danes spravilo do tja. ker se pač dolgo nismo vidli.. sam sami se mi pa reees ne da tam sedet v usnju. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, pa bi vas prišel lahko prvič pogledat..... tak da se malo spoznamo :naughty: :whistle: :hmm:

Pridi, ninja bo v "usnju". :D

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!